999 rezultate për

djalĂ

Një lajm i mirë për shqiptarin që humbi familjen nga përmbytjet në Itali (FOTO LAJM) Shqiptari që humbi bashkëshorten dhe dy vajzat e tij nga përmbytjet në Genoa të Italisë, ka marrë nën shtetësinë italian
Në 2011 shqiptari humbi familjen nga përmbytjet, tani ndihmon të tjerët (FOTO LAJM) Tre vjet pas tragjedisë së një familje shqiptare në Itali, ku Flamur Djala humbi gruan dhe dy vajzat nga përmbytjet në G
Lezhë, u mbytën në Itali, sot ceremonia mortore Nëna dhe dy fëmijët që humbën jetën nga përmbytjet që ndodhën gjatë tre ditëve të fundit në Xhenova në Itali do të përci