999 rezultate për

dizajne

Naomi Campbell: Pse dizajnerët më kërkuan të rrëzohesha në pasarelë (FOTO LAJM) Naomi Campbell, një ndër emrat më të përfolur të viteve ’90, përjetoi frikën më të madhe të një modeleje kur bëhet fjalë
Funde dhe fustane vetëm treçerekshe, ky është trendi i vitit Elegante, plot stil dhe shumë tërheqëse. Kështu do të duken femrat me trendet e fustaneve dhe fundeve të këtij sezoni. N
Dizajnerja riciklon çamçakëzët, i transformon në gjëra të pabesueshme (FOTO LAJM) Dizajnerja britanike Anna Bullus, ka nisur një mision për të ricikluar çamçakëzët e hedhur në rrugë, duke i transformuar
iPhone X prej ari kushton 70 mijë euro (FOTO LAJM) Një version i ri i Iphone X është hedhur në treg nga Apple. Dizajnerët kanë krijuar celularin ‘Lux iPhone X Ingot’, q
Kopshtet mund të ndërtohen edhe mbi çatitë e banesave, ja idetë më brilante (FOTO LAJM) Në ditët e sotme, shumë qytete të mëdha industriale në mbarë botën vuajnë nga mungesa e hapësirës së parqeve dhe hapësir
Kamela Islamaj na njeh me të dashurin, dizajnerin italian (VIDEO) Më në fund, Kamela Islamaj ka vendosur të flasë për marrëdhënien e saj. Ajo ka qenë e ftuar në emisionin “Tek Unë Me Arj
Thonjt e festave (FOTO LAJM) Festat e funditit janë në prag, secili nga ne përpiqet që të gjejë një mënyrë për të sjellë një ndryshim në pamjen e tij
Njihuni me qenin që udhëton në klasin e parë me avion (FOTO LAJM) Ky është një qen i cili falë trupit të tij të madh trajtohet si mbret në klasin e parë gjatë kësaj jave, duke qenë se is
Dizajnet më të çuditshme të ndërtesave (FOTO LAJM) Ndërtesat e larta tashmë duket sikur kanë pushtuar shumë qytete nëpër botë. Dizajnet nga më të ndryshmet kanë qenë të pr
Syzet që mund ti gjesh përmes telefonit Kurr mos i humb syzet e diellit më përsëri. Dizajni i kornizave të bluetooth, dërgon detajet e vendodhjes në telefonin t
Ja cila do të jetë kulla më e gjatë në botë (FOTO-VIDEO) Arabia Saudite pritet të ketë ndërtesën më të lartë në botë duke kaluar lartësinë e Burj Kalifit në Dubai e cila mban ve
Si dukeshin në fillim faqet e famshme (FOTO LAJM) Jo gjithmonë faqet më të mëdha të internetit kanë patur pamjet që kanë sot. Nëse dizajnet e sotme të tyre orientojnë bot