999 rezultate për

dixhital

Me Wi-Fi dhe GPS, motori elektrik i ujit që befasoi njerëzit (FOTO LAJM) Kompania nga Montreali i kanadasë, Taiga Motors, ka disa vite që punon me motorë dëbore elektrike. Tani e kanë kthyer vë
AllWeb 2019 prezanton tre folësit e parë të konfirmuar për konferencën e Tetorit në Tiranë Tre folësit e parë të konferencës së përvitshme të marketingut dixhital që do të mbahet në Tiranë në muajin Tetor, Allwe
Rikthehet AllWeb 2019, konferenca dedikuar marketingut dixhital dhe web-it Konferenca e përvitshme dedikuar marketingut dixhital, ka nisur përgatitjet për edicionin e saj të katërt. Prej 3 vit
Shoferi i Rang Rover me targa policie nxjerr këmbën në dritare Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një denoncim të qytetarit të tij dixhital përmes një fotoje ku duket një maki
Komisioni Europian aprovon marrëveshjen. Vodafone, tashmë lideri dixhital i Europës (VIDEO) Vodafone Group mori zyrtarisht aprovimin e Komisionit Europian për të finalizuar blerjen e aksioneve të kompanisë “Liber
I shpalluri në kërkim nga policia mban foto profili, Edi Ramën Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një foto në rrjetet sociale përkrah të cilës shkruan se kriminelët e pëlqejnë
"Po bëhet një krim i rëndë mjedisor pranë sarajeve të Ramës", Berisha publikon videon (VIDEO) Ish- kryeministri Sali Berisha ka publikuar këtë të dielë një video ku tregon prerjen e pëmëve në mal, fare pranë siç th
Qytetari dixhital i Berishës nxjerr informacione top-sekret, disa shtete të tjera vendosin vizat Ish-kryeministri Berisha, tha se përveç Holandës ka edhe vende të tjera të cilat po konsiderojnë rikthimin e vendosjes s
Berisha nxjerr emrin: Kush e kishte kokainën me destinacion Shqipërinë që u kap në Maltë Pak ditë më parë, policia e Maltës kapi 91.2 kilogram kokainë të cilat po niseshin për në portin e Durrësit në Shqipëri.
"Polici i arrestuar për kanabis, pjesë e Kongresit të PS" Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë një denoncim nëpërmjet qytetarit dixhital. Sipas tij denoncoi një punonjës poli
Vodafone Albania blen frekuenca në brezin 800 MHz duke shtuar investimet për dixhitalizimin e vendit Vodafone Albania njoftoi se ka blerë të drejtën e përdorimit të frekuencave në brezin 800 MHz, me vlerën prej 7,440,001
“Zhduken 8 borëpastruese në Pukë” Shumë nga fshatrat në veri dhe juglindje të Shqipërisë janë në pushtetin e temperatuave të ulëta dhe dëborës. Por pik
“Vazhdon i paprekur bixhozi”, akuza për llotot (FOTO LAJM) Që nga 1 Janari, bastet konsiderohen të ndaluara me lig. Ama sipas qytetarit dixhital të ish-kryeministrit Berisha ba
Mjekët japin alarmin: Mbroni fëmijët nga këto pajisje Dikur fëmijët mezi prisnin të vinte ora e lojës, për të dalë jashtë shtëpisë me shokët ku i priste kryesisht loja me top
Zv.kryeministrja Mesi pret Komisioneren e BE për Ekonominë Dixhitale dhe Shoqërinë Zëvendëskryeministrja e Republikës së Shqipërisë Senida Mesi priti sot në një takim KomisionerenEuropiane për Ekonominë
Hapet qendra laboratorike e inovacionit për fëmijët, sjell kurrikulat e kodimit dhe robotikës Një qendër e re laboratorike e inovacionit ka marrë jetë në Tiranë, ku fëmijët e kryeqytetit mund të mësojnë kurrikula
"Drejtoresha e shkollës terrorizon nxënësin 12-vjeçar" Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një tjetër denoncim nga njw qytetar dixhital. Ai shkruan se drejtoresha e
"Kreu i portit të Durrësit trafik droge me targa false" Ditën e sotme ish-kryeministri i vendit, Sali Berisha ka postuar një mesazh të qytetarit dixhital, ku ky i fundit theks
Diçka që nuk e keni dëgjuar për Qytetarin Dixhital të Sali Berishës Koment nga Ervin Shkulaku Nëse qeveria e drejtuar nga Edi Rama projektligjin/paketën/ndërhyrjen në ligjin aktu
Rama nuk e duron më qytetarin dixhital, e dërgon në gjykatë Ditën e djeshme ish- kryeministri Sali Berisha shkroi se kreu aktual i ekzekutivit Edi Rama kishte blerë një këmishë 25