999 rezultate për

divorcit

Deklarata shokuese e trajnerit: Njerëz pranë klubit më kërkonin të mos fitoja trofeun “Ishte një rrufe në qiell të pastër. Nuk e prisja, por jam i sigurt që shkak i divorcit është fakti që fituam Kupën e Mb
Pas divorcit, ky burrë duhet t’i dëmshpërblejë ish-partneres 27 vite punë shtëpie Po, ndodh vërtet! Gjykata argjentinase i ka dhënë dënimin një burri që të kompensojë ish-bashkëshorten e tij për 27 vite
Pas divorcit Adele mendon për festën e beqarisë së Jennifer Lawrence Në fillim të këtij viti, Jennifer Lawrence konfirmoi lajmin e fejesës me të dashurin e saj Cooke Maroney. Shumë shpejt p
Pas divorcit, burri i paguan ish-bashkëshortes 27 vjet punë shtëpie Gjatë procedurave të divorcit, gjykata argjentinase vendosi t’i jepte rëndësi punës më të papaguar; punëve të shtëpisë!
Agnelli falënderon Allegrin dhe shpjegon arsyet e divorcit Andrea Agnelli doli sot në krah të trajnerit Massimiliano Allegri, në konferencën për shtyp në prag të ndeshjes me Atala
Koeman në ambjentet e "Camp Nou", Valverde drejt divorcit? Ernesto Valverde e ka humbur besimin e tifozëve pas asaj përmbysje të Liverpool në "Anfield". Përmbysje që i vrau edhe m
Grida Duma: Frika ime më e madhe pas divorcit Ish-deputetja e PD-së, Grida Duma vendosi t’i japë fund martesës 22-vjeçare me bashkëshortin, me të cilin ka edhe një dj
Gruaja i bën gjëmën super miliaderit pas divorcit, kaq para i mori Ish-gruaja e Jeff Bezos ka fituar një pasuri të majme nga shkurorëzimi. Gruaja e Jeff Bezos ka rënë dakord për një sh
Barcelona-Umtiti drejt divorcit, United gati të kurorëzojë me kampionin e botës Samuel Umtiti ka arritur të rikuperohet pas disa muajve mungesë, por situata që ka gjetur nuk është aspak e favorshme pë
U kap në krahët e saj pas divorcit, Stine tregon raportin me Roza Latin (FOTO LAJM) Vite më parë Roza Lati dhe Stine kanë qenë në një lidhe dashurie. Por romanca e tyre përfundoi dhe ata vazhduan jetën pa
Detajet e divorcit: Ndarja u kërkua nga Grida, bashkërshorti nuk u vu në dijeni (FOTO LAJM) Divorci i deputetes së Partisë Demokratike, Grida Duma nga bashkëshorti i saj Ilir Shqina ka marrë vëmendje të madhe med
Këto veprime ju çojnë drejt divorcit Shumë prej nesh mendojnë se çështjet e rëndësishme janë ato që i çojnë çiftet drejt ndarjes. Por edhe irritimet e vog
Pas divorcit, këta janë partnerët e rinj të VIP-ave shqiptarë (FOTO LAJM) Të përjetosh divorcin nuk është e thjeshtë, por ama disa emra të njohur shqiptarë kanë mundur të ringrihen, të rinisin j
VIP-at shqiptarë që pas divorcit gjetën një dashuri të re (FOTO LAJM) Të përjetosh divorcin nuk është e thjeshtë, por ama disa emra të njohur shqiptarë kanë mundur të ringrihen, të rinisin j
Suela Kalaja flet dy vjet pas divorcit me Saimir Çilin: U thanë budallallëqe Një nga sherret më të bujshme të showbizit ka qenë mes Sajmir Çilit dhe Suela Kalajas. Divorci i tyre shkaktoi shumë zhu
Të gjithë kundër Arbanës, si po i rrëshket çdo gjë nga duart pas divorcit "Dua të të bëj të lumtur” nisi nga Arbana Osmani si një emision për të bërë njerëzit të lumtur por mesa duket gjithcka p
Pas divorcit të bujshëm, Kourtney kapet “mat” me mashkullin misterioz (FOTO LAJM) Të enjten mbrëma në Malibu, 39- vjeçarja u fotografua përkrah dikujt tjetër. Teksa shëtiste me burrin misterioz, Kour
Pas divorcit, Angelina Jolie kapet duke shitur me tezga në mes të rrugës (FOTO LAJM) Aktorja e preferuar e shqiptarëve, filmat e të cilës me siguri i keni parë të gjithë, Angelina Jolie është fotografuar d
Pas ndërprerjes së shtatzanisë, “Ezel” dhe gruaja e tij drejt divorcit Aktori i njohur turk duket se i ka dhënë fund martesës së tij. Aktori shumë i njohur për shqiptarët në rolin e “Ezel”,
Klaudia Pepa rikthehet në Shqipëri që pas divorcit me Albin “Kënga Magjike” prej javësh ka nisur përgatitjet për netët finale. Tashmë prezantimi i këngëve bëhet çdo të dielë, para