999 rezultate për

divorcin

Kim Kardashian firmos divorcin me Kanye West Sot, çifti më i njohur e i komentuar në mbarë botën, Kim Kardashian dhe Kanye West i kanë dhënë fund martesës së tyre.
Partizani zyrtarizon “divorcin” me Solomon Lajmi i dhënë nga SuperSport, një ditë para ndeshjes Partizani-Vllaznia, është zyrtarizuar edhe nga Partizani, Theophilu
Të gjitha skenat e planifikuara? Donald Trump dhe Melania as që e mendojnë divorcin (FOTO LAJM) Stephanie Winston në “Hollywood Life Podcast” ka zbuluar se mikesha e saj, Melania Trump në fakt ka një martesë shumë të
"Mendoja se do ishim bashkë deri në fund", Jonida Maliqi flet për divorcin (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Jonida Maliqi ka qenë së fundmi e ftuar në emisionin “E ardhmja është vajzë”, në “Abc News”. Ajo ka
Të gjithë "sy e veshë", pse Kim dhe Kanye po qëndrojnë në heshtje për divorcin (FOTO LAJM) Kim Kardashian dhe Kanye West kanë qenë kryefjala e mediave rozë gjatë gjithë kësaj kohe. Është raportuar se ata të dy i
Nora lë pas divorcin pas krahëve dhje merr frenat në dorë, hap biznesin e saj Këngëtarja Nora Istrefi ka hyrë në listën e këngëtarëve me biznese jashtë aktivitetit primar, të kënduarit. Në këto k
U kapën me grushte në dhomat e zhveshjes, Gasperini "pranon" divorcin me Gomez Pas suksesit 3-0 ndaj Fiorentina, Gian Piero Gasperini, trajneri i Atalanta, bëri disa deklarata për SkySport: “Këtë
Divorci i bujshëm, Jonida Maliqi flet për herë të parë për arsyet e ndarjes Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Jonida Maliqi ishte sot e ftuar tek "E diela shqiptare", në një intervistë të ve
Tre ditë më parë u shfaq me të dashurin e ri, Megan Fox i jep divorcin bashkëshortit (FOTO LAJM) Megan Fox është ndarë zyrtarisht nga bashkëshorti i saj Brian Austin Green. Vetëm tre ditë pasi u shfaq për herë të
U lidh me futbollistin më të ri, aktorja shqiptare flet për divorcin Aktorja e njohur shqiptare, Adriana Matoshi pak kohë më parë konfirmoi lidhjen e re të dashurisë me futbollistin Keith G
Ish-bashkëshortja e Bleros flet për divorcin e bujshëm: Më kanë gjykuar (FOTO LAJM) Teuta Krasniqi dhe Blero janë ndarë në mënyrë miqësore me njëri-tjetrin dhe kanë treguar se raportet mes tyre janë mjaft
Ka bërë gati divorcin? Fotot joshëse të Kim Kardashian zbuluan marrëdhënien me Kany (FOTO LAJM) Lidhja e Kim Kardashian dhe Kanye West ka qenë nën vëzhgim pas raportimeve se ata mund të divorcohen. Por disa fotogr
Kanye i kërkoi falje, por Kim Kardashian e ka vendosur: Kërkon divorcin Duket se telenovela me Kim Kardashian dhe Kanye West do vijojë të ketë shumë seri. Takimi i tyre më herët këtë javë në C
I morën burrat më të vegjël se vetja, VIP-at shqiptarë që thyen tabutë (FOTO LAJM) Asnjëri nga ne nuk e di se si dhe sa do të zgjasë një histori dashurie. Për secilin prej nesh dëshira është e madhe për
"Bihter" thyen akullin! Flet për herë të parë pas lajmeve për divorcin nga bashkëshorti Beren Saat është një nga aktoret më të njohura turke, që padyshim ka korrur një sukses goxha të madh, i cili rritet dita
Nuk pranonte divorcin, shqiptari i vë thikën në fyt gruas Një i ri shqiptar ka marrë vëmendjen e mediave italiane pasi ka tentuar të vrasë gruan e tij. 33-vjeçari ka dhunuar d
Gruaja i kërkoi divorcin, burri hakmerret duke vrarë dy fëmijët e tyre Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali. Mëngjesin e sotëm, babai ka vrarë dy fëmijët e tij, binjakë të moshës 12 vj
Epike! Dhëndri kërkon divorcin në kohë rekord pas martese pasi nusja i doli burrë (FOTO LAJM) Nuk janë të pakta martesat të cilat përfundojnë në kohë rekord pas dasmës, por martesa në fjalë ka një histori epike.
Një vit pas lajmeve të bujshme për divorcin, Inva Mula shfaqet në publik me të shoqin (FOTO LAJM) Në verë të vitit që lamë pas, çifti i njohur i shoëbizit, Inva Mula dhe Ethem Ramadani u përfolën për divorc. Mirëpo
"Më kërkoi divorcin sapo mësoi sëmundjen e djalit", rrëfimi tronditës i 35 vjeçares Emisioni “Historia ime”, solli ditën e sotme historinë e një gruaje 35-vjeçare nga Tepelena. Ajo ka treguar në studio v