999 rezultate për

division

BEFASI/ Eto'o rikthehet në Spanjë Samuel Eto’o rikthehet në Spanjë, aty ku ka veshur fanellën e Mallorca dhe të Barcelonës. Tashmë sulmuesi kamerunas nuk
4 ekipet spanjolle që nuk kanë zbritur asnjëherë në Segunda Division (FOTO) Java e fundit e kampionatit gjithmonë konsiderohet më e trishtuara, sepse mësohet edhe për ekipet që sezonin e ardhshëm
Ja kalendari që i pret Barçën, Realin dhe Atleticon (FOTO LAJM) La Liga për momentin është kampionati që ofron më shumë dilema sa i përket titullit kampion gjatë këtij sezoi. Askus
Celta-Real, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Kualifikimi mes katër skuadrave më të mira të Champions League riktheu vetvetiu qetësinë në kampin e Realit, që tashmë d
Sociedad-Barça, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Primera Division riniset me duelin në distancë mes Realit dhe Barcelonës. "El Clasico" do të luhet në muajin Mars por dy
Macedonian minority opposes the new territorial division The Macedonian community in Albania will take to the Constitutional Court the new territorial division law. Macedoni
Territorial reform, DP to boycott local elections The head of DP parliamentary group Edi Paloka said that the new territorial division discriminates those who live in the
Dule opposes the new administrative map Vangjel Dule, head of UHR Party opposes the administrative-terrorial map approved yesterday in the parliamentary commiss
Territorial division, Himara against the union with Laberia Residents of Himara were expressed today against the proposal for the new territorial division that provides the union o
"Divjaka" case, head of the Narcotics Division fired The head of the Narcotics Division in the Department of State Police, Sokol Selfollari has left this task to be appointe
Barça-Espanyol, formacionet e mundshme Barcelona do të kërkojë fitoren ndaj Espanyol në ndeshjen hapëse të javës së 12-të të Primera Division. Blaugranat shihe
Dëmtohet CR7, humbet Brazil-Portugali Cristiano Ronaldo dhuroi paraqitjen spektakolare të radhës, kur i vetëm kundër Irlandës së Veriut realizoi një tripletë,
Primera Division fitohet këtë sezon nga skuadra e Real Madrid Primera Division do të fitohet këtë sezon nga skuadra e Real Madrid. Kështu shprehen disa prej analistëve të Goal.com ku
Marcelo: Neymar, në fushë jemi armiq Braziliani i Real Madrid Marcelo paralajmëron bashkëkombasin e tij te Barcelona Neymar se në fushën e lojës do të jetë n
Andres Iniesta shpëton Albaceten Andres Iniesta nuk e harron origjinën e tij, Albaceten. Lojtari që është aksioner i klubit në të cilin nisi hapat e parë
Primera Division "ndez" motorët Si gjithmonë në fund fiton futbolli. Primera Division do të nisë ashtu siç ishte në program: këtë fundjavë dhe pa ndrysh
Bastet, "plas" edhe në Spanjë Skandali i basteve prek dhe Primera Division dhe klubin e Sevillas, që përfshihet në një manipulim ndeshjeje të sezonit
Video e frikshme, piloti qëllon mbi një afgan duke kënduar Ushtarët amerikanë nuk duan t'ia dinë për jetët e njerëzve, aq më tepër kur ata janë të pafajshëm. Një video e publikuar
Vit martesash në Primera Division Cristiano dhe Irina do të shkojnë në altar në 12 korrik pas një lidhjeje dy vjeçare. Ylli portugez ka zgjedhur të vendos
Cristiano Ronaldo i “dashuruar” me Primera Division I ndodhur në Emiratet e Bashkuara Arabe për të marrë pjesë në “Dubai International Sports Conference”, Cristiano Ronaldo