999 rezultate për

ditesh

"Pas 10 ditësh del dhe nuk infekton të tjerët", Alimehmeti sqaron udhëzimin më të fundit për COVID-19 Ekspertët e shëndetit publik vazhdojnë të studiojnë sjelljet e virusit të ri në popullatë, ndërkohë që së fundmi Qendra
Dhunoi një grua, arrestohet pas 10 ditësh i dyshuari Rastet e dhunës janë thuajse çdo ditë prezente në raportet e Policisë së Kosovës. Një rast i tillë ka ndodhur para 10
Prej ditësh asnjë gjurmë, zhduket në mënyrë mafioze vlonjati (FOTO LAJM) Një shtetas ka humbur kontaktet me familjen në Lepenicë të Vlorës. Shtetasi i humbur është Ermal Ngucaj, 40 vjec prej
Hoxha ngre dyshime: Si kishte rënë zjarr në parcelën me hashash, kur në zonë binte shi prej ditësh Gazetari Artan Hoxha, përmes një postimi në facebook, ka ngritur dyshime në lidhje me vrasjen e dy të rinjve në Vrith të
Zhduket prej 10 ditësh pa asnjë gjurmë 22-vjeçarja, nëna mes lotësh dyshon për rrëmbim Prej 10 ditësh, Dajana Mita, kjo 22-vjeçare nga Lushnja që shihni në këtë foto, është larguar nga banesa e saj pa lënë a
​VV-ja për 100 ditëshin e Hotit: Katastrofale! Lëvizja Vetëvendosje po e vlerëson si katastrofale dhe skandaloze qeverisjen e kryeministrit Avdullah Hoti. Në seancë
Demaliaj ironizon Kurtin: 100 ditëshi i tij duket se s’do të ndodhë kurrë Deputeti nga radhët e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Shkumbin Demaliaj në seancën ku po raportohet për 100 ditëshin
Pas tre ditësh kërkime, gjenden trupat e pajetë të dy të rinjve në Malësinë e Madhe Pas 3 ditësh kërkime janë gjetur 2 trupat të pajetë nga 3 të zhdukurit në Malësinë e madhe. Dyshohet se trupat e pajete
Qytetarët në festë! Ky shtet prej dhjetë ditësh nuk ka asnjë rast të ri më Covid-19 Zelanda e Re po feston pasi deklaroi se koronavirusi vdekjeprurës është eleminuar në këtë shtet për herë të dytë. Zyr
Në koma prej 78 ditësh, kur zgjohet zbulon se bashkëshorti ishte lidhur me nënën e saj Braziliania Kamylla Wanessa Cordeiro de Melo u takua, sipas saj, me burrin e ëndrrave të saj, kur ishte 25 vjeç. Ai i
Disa orë pasi e publikoi, Adrola këndon përmendësh këngën e Capital T (VIDEO) Menjëherë sapo ora shënoi 00:00 ditën e sotme Capital T publikoi albumin e ri “Skulpturë” që me siguri do kthehet në kry
Aksidenti në Sarandë, ndërron jetë pas 7 ditësh në koma infermierja Ka ndërruar jetë infermierja Adelina Rizvani, e plagosur rëndë nga aksidenti i rreth një jave më parë ku u përfshi ambul
Greqia nuk po gjen qetësi, tronditet sërish nga tërmeti Një tjetër tërmet ka goditur Greqinë mëngjesin e sotëm. Sipas të dhënave, tërmeti ka qenë 4.7 Rihter dhe është regjistru
Prej ditësh e pajetë në shtëpi, gruas në Pogradec i kishte vdekur burri para 1 muaji Maria Markovska është 45 vjeçarja e cila u gjet e pajetë ditën e djeshme, të premten në mbrëmje, në banesën ku jetonte m
Masakroi me thikë fqinjin, arrestohet pas 4 ditësh autori (VIDEO) Pas 4 ditësh ka rënë në pranga shtetasi Rizan Aliu i cili masakroi fqinjin e tij në Kavajë. Ngjarja bëri bujë pas pu
Me simptoma prej ditësh, por vetëm dje ju bë tamponi: COVID-19 vret 60 vjeçaren Një 60 vjeçare nga Përmeti ka humbur sot jetën si pasojë e infektimit me koronavirus. Mësohet se e ndjera është Anika
Neymar mposht koronavirusin dhe kthehet në stërvitje me PSG-në Sezoni për Paris Siant Germain nisi me një humbje minimale 1-0 në transfertën ndaj Lens, ndërsa trajneri gjerman Thomas
Koronavirusi i merr jetën 64-vjeçares nga Elbasani Një tjetër pacient ndërron jetë për shkak të koronavirusit në Shqipëri. Gazetari Aldo Kozarja raporton për abcneës.al
Nuk ishte parë prej ditësh, gjendet e pajetë e moshuara në Sarandë Një grua 72 vjeçare është gjendur e pajetë ditën e sotme në Sarandë. Bëhet fjalë për një ish-mësuese që kishte dalë n
U hodh nga Sanatoriumi, pacienti ishte vjehrri i ish-deputetit socialist Hasan Mira, 65 vjeç, nga Fulqimeti i Klosit, u hodh sonte në mbrëmje nga kati i katërt i spitalit ‘Shefqet Ndroqi’ në Ti