999 rezultate për

dites

TRONDITESE/ Maradona vuan nga një sëmundje vdekjeprurëse? Një lajm tronditës është duke bërë xhiron e internetit. Bëhet fjalë për legjendën Diego Armando Maradona. Sipas "Radi
I përdhunuan gruan dhe vajzën pastaj ato vranë veten! Rrëfimi tronditës nga qëlite e komunizmit Drejtori i Institutit për Studimin e Krimeve dhe Pasojave të Komunizmit, Agron Tufa ka bërë publike një histori të tmerr
Paradite me diell, pas mesditës vranësira dhe shi Moti sot paradite me diell me vranësira të vogla deri mesatare. Nga orët e mesditës vranësirat do të rriten dhe do të ke
Shtypi i ditës, 19 qershor 2019 (FOTO LAJM) Këta janë titujt kryesorë të gazetave për sot
Shtypi i ditës, 17 qershor 2019 (FOTO LAJM) Shtypi i ditës, 17 qershor 2019 (FOTO LAJM)
Atentati në mes të ditës në Bulqizë, reagon policia Pas denoncimi të bërë publik nga ish kreu i shtabit të përgjithshëm të FA-ve Xhemal Gjunkshi për një atentat në Bulqizë,
Tronditet Bulqiza/ Atentat në mes të ditës, policia fsheh krimin Ish deputeti i Partisë Demokratike Xhemal Gjunkshi ka denoncuar pak minuta më parë një tentativë për vrasje në hyrje të
Në qershor jo e jo, por as në shtator! Vjen lajmi tronditës për shqiptarët Jo vetëm që nuk do t'i hapënnë qershor, por Shqipëria rrezikon seriozisht që të humbë shansin për të hapur negociatat me
46 aksidente e mbi 1 mijë gjoba për 24 orë Gjatë ditës se djeshme në Kosovë kanë ndodhur 46 aksidente trafiku. Prej tyre, 24 me të lënduar, ndërsa 22 pa të lënd
Shtypi i ditës, 14 qershor 2019 (FOTO LAJM) Shtypi i ditës, 14 qershor 2019 (FOTO LAJM)
Prej katër ditësh i zhdukur, adoleshenti gjendet i mbytur në lumin Vjosa 17-vjeçari Matia Rizallari nga Këlcyra, i cili kishte humbur prej 5 ditësh, është gjetur i vdekur. Trupi i të riut u
Si të mbrohemi nga i nxehti përvëlues Vera mbëriti. Edhe pse qershori filloi me shi, temperaturat u ngritën menjëherë duke kapur vlera deri në 39 gradë celciu
Moti për sot, çfarë pritet të ndodhë gjatë pasdites Gjatë ditës së sotme temperaturat e larta do të vazhdojnë të jenë të pranishme në vendin tonë. Por gjatë pasdites pri
Do arrestohen Meta dhe Berisha? Spahiu zbulon skenarët tronditës Ilir Meta tashmë vendosi zyrarisht anullimin e zgjedhjeve të 30 qershorit ku tashmë vendi është futur në kaos. Lid
Sot i jepet lamtumira e fundit 18 vjeçarit nga Kosova që vdiq tragjikisht në Gjermani Para 5 ditësh në Gjermani një i ri nga Kosova ka rënë në ujë duke luajtur futboll. Argjend Çitaku nga fshati Çitak i
Rëndohen akuzat ndaj Neymarit, dalin mesazhet tronditëse Rëndohen akuzat ndaj Neymart, dalin mesazhe te reja Neymar nuk po kalon ditë aspak të mira. Futbollisti brazilian p
Nuk do u besoni syve si duken VIP-at pa grim (FOTO LAJM) Ditët e sotme, të pakta janë vajzat të cilat qëndrojnë gjatë ditës "ujë dhe sapun". Make-upi tashmë është kthyer në
Vuçiç "gropos" Thaçin në Bratislavë: Më tha se heqja e taksës është çështje ditësh Presidenti i Serbisë Aleksandër Vuçiç po thotë se i pari i Kosovës Hashim Thaci, i kishte premtuar se çështja e taksës ë
Kush janë fatlumët e ditës së sotme Horoskopi për ditën e premte, 7 qershor 2019 sipas Paolo Fox Dashi Jeni duke jetuar një moment rënie, ku jeni të p
Fill pas ferrit komunist: Foto tronditëse nga Shqipëria në '91 (FOTO LAJM) Në qytetin e Fierit do të çelet një ekspozitë me një tematikë mjaft të veçantë. Kjo ekspozitë do të çelet në ambiente