999 rezultate për

ditelindjen

Sara feston ditëlindjen, por surprizohet Lori Hoxha (FOTO LAJM) Sara Hoxha feston sot ditëlindjen e në këtë ditë të veçantë në vend të priste dhurata, ajo bëri dhurata. Kështu ka zbulu
Harrojnë hatërmbetjet, Harry dhe Megan Markle i dërgojnë dhurata për ditëlindje Kate Middleton Marrëdhënia e tyre, sipas raporteve dhe disa fakteve, mund të mos shkojë në ditët më të mira, por Princi Harry dhe Megan
Festoi ditëlindjen me 15 veta në shtëpi, Dinamo Zagreb reagon për Lirim Kastratin (FOTO LAJM) Dinamo Zagrebi do të shqyrtojë rastin e sulmuesit të tij Lirim Kastrati, i cili ka shkaktuar pakënaqësi në Kroaci mbrëmj
Vajza e Lorik Canës feston ditëlindjen e parë, publikohen pamjet nga festa (FOTO LAJM) Ditën e djeshme vajza e Lorik Canës, Enkeleida, ka festuar 1-vjetorin e lindjes. Çifti Cana janë kujdesur që për më të v
Në ditëlindjen e parë, Albani dhe Miriami nuk mund t'i bënin një dhuratë më speciale të birit (VIDEO) Dita e sotme është e veçantë në familjen Skënderaj, pasi djali i Miriamit dhe Albanit feston 1-vjetorin. Nuk kishte s
Vjehrra festoi ditëlindjen, urimi publik i Dua Lipës nuk mungoi (FOTO LAJM) Pas lidhjes me Anwar Hadid, Dua Lipa është bërë pjesë e pandarë e familjes së tij. Ata kalojnë një pjesë të mirë të kohë
Feston ditëlindjen në punë, e gjeni dot sa vjeç mbush Bora Zemani (FOTO LAJM) Bora Zemani është padyshim një nga moderatoret më simpatike të ekranit. Ajo na shoqëron nga e hëna në të premte me "Përp
Në ditëlindjen e 30, Hazard ka frikë për të ardhmen Eden Hazard konsiderohet të jetë njëri ndër transferimet që Zinedine Zidane ka dëshiruar më së shumti. Hazard njihet
Njihuni me vjehrrën e Oriolës, Eros Grezda prezanton të ëmën (FOTO LAJM) Oriola dhe Erosi prej kohësh janë në një lidhje dashurie që është komentuar shumë në media. Çifti tanimë nuk i kursen po
Feston ditëlindjen, e gjeni dot sa vjeç mbush sot Eliza Dushku? (FOTO LAJM) Aktorja shqiptare me famë botërore, Eliza Dushku feston sot ditën e saj të lindjes. Për të gjithë ju që jeni kuriozë
Dr. Fauci feston i vetëm Krishtlindjet dhe ditëlindjen: Zbatoj ato që i predikoj vendit tim Dr.Anthony Fauci mbushi 80 vjeç ditën e enjte, por vendosi te festojë i vetëm si pasojë e koronavirusit. “Kam frikë s
Tolgahan Sayisman feston ditëlindjen, Almeda Abazi i bën dedikimin prekës (FOTO LAJM) Aktori i njohur turk, Tolgahan Sayisman feston sot 39-vjetorin e lindjes dhe në këtë ditë të veçantë, partnerja e tij Al
Super festë për ditëlindjen e reperes, mami i Taynës e "djeg" me kërcimin (VIDEO) Reperja e njohur Tayna ka festuar sot 24-vjetorin e saj të lindjes. Që në mesnatë, Tayna ka organizuar një super fest
E motra feston ditëlindjen, Elvana Gjata e uron me fotot e rralla (FOTO LAJM) Elvana Gjata ka treguar gjithmonë raportin e ngushtë që ka me të motrën, Migenën. Kjo e fundit feston ditëlindjen ndërsa
Në ditëlindjen e të birit, Sara Hoxha dhe familja e saj marrin nismën e veçantë (FOTO LAJM) 2020 si një vit me të papritura, me një pandemi botërore që ka kapluar botën e ka marrë pafund jetë njerëzish ka shërbye
Festë gjigante për ditëlindjen e Melisës, kush nga vajzat e "Përputhen" mungoi (FOTO LAJM) Melisa është prurja më e re në "Përputhen", por nuk bënë ndonjë ndryshim me vajzat e vjetra të emisionit përa i përket z
Feston ditëlindjen, Albëria uron të bijën me fjalët speciale (FOTO LAJM) Anxhelina Hadërgjonaj feston sot 27-vjetorin e saj dhe urimin më të bukur e ka marrë nga e ëma, këngëtarja Albërije Hadë
T’i shkruash a të mos i shkruash ish-it për ditëlindje?! Ç'thonë ekspertët! Nëse po mendoni a është ide e mirë t’i dërgoni ish-it tuaj një mesazh “të pafajshëm” duke i uruar ditëlindjen, bëni mirë
Rita Ora feston ditëlindjen, dalin fotot nga festimet e shqiptares (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur shqiptare Rita Ora, ka festuar dje ditëlindjen e 30-të. Familja e këngëtares kishin realizuar një
Në ditën e lindjes, e ëma nuk harron të urojë në shqip Rita Orën (FOTO LAJM) Rita Ora feston ditën e sotme 30-vjetorin e lindjes. E ëma e saj, Vera ka bërë një dedikim të ëmbël për artisten, ku dhe