999 rezultate për

ditelindja

Mesa duket ditëlindja e Luanës s'do ju ndahet, moderatorja ka diçka që s'duhet humbur (VIDEO) Më 2 shtator Luana Vjollca festoi 28-vjetorin e lindjes. Në një festë madhështore të organizuar nga Krenari në Jug të
Nga ditëlindja e Luanës i patë të gjitha? Super dhuratën e Krenarit zbulojeni tani (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, këngëtarja shumë e komentuar në media, Luana festoi 28-vjetorin e lindjes me një festë që mblodhi shum
"Një ëndërr", Luana Vjollca publikon pamjet zyrtare nga super ditëlindja (FOTO LAJM) Vjeshta vjen më një ditë të madhe për moderatoren shqiptare. Më 2 shtator Luana Vjollca festoi ditëlindjen dhe mbush
Pas gjithë rrëmujës që shkaktoi ditëlindja, Luana zbulon dhuratën më të bukur (FOTO LAJM) Këngëtarja dhe moderatorja e njohur Luana Vjollca ditën e djeshme festoi 28 vjetorin. Ajo organizoi një festë përrallore
Do të qeshni me lot! Ronela feston ditëlindjen dhe e uron veten kështu (FOTO AJM) Ronela Hajati nuk është treguar aspak modeste këtë të hënë. Këngëtarja shqiptare feston sot 30-vjetorin dhe nuk i ka
Çfarë nuk shkon mes Dua Lipës dhe kunatës së vogël, detaje nga ditëlindja që lindin dyshime (FOTO LAJM) Ditën e djeshme këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa festoi 24-vjetorin e lindjes. Këtë ditë të veçantë Dua zgjodhi
Kylie Jenner po i afron ditëlindja, 21 vjçarja do të festojë në luks të shfrenuar (FOTO LAJM) Në datën 10 gusht Kylie Jenner do të festojë ditëlindjen. Kylie mbush 22 vjeç dhe që tani ka nisur përgatitjet për di
Ditëlindja nuk ka ardhur akoma por dhuratat po, kush e surprizon Afërdita Dreshajn (FOTO LAJM) Këngtëtarja e njohur, Afërdita Dreshaj feston ditën e nesërme ditëlindjen e saj të 33-t, megjithatë duket se dhuratat e
Të lumtë babi Besi, dhurata për Ajkën i kushtoi një "grusht" me para (FOTO LAJM) Çdo gjë perfekte, që nga organizimi e deri te veshjet, ditëlindja e Ajkës ishte e mrekullueshme në detaje. Ajka e vog
Ditëlindja u kthye në mort, si ndodhi aksidenti me tre të vdekur në Tiranë (FOTO LAJM) Ata ishin nisur nga Tirana për tek një restorant në Elbasan me qëllim festimin e ditëlindjes së vajzës së tyre duke mos
Ktheheshin nga ditëlindja, si u shua familja në aksident (VIDEO) Një aksident i rëndë është regjistruar në orën 02:10 minuta të mëngjesit të sotëm, në aksin rrugor Elbasan-Tiranë. Mj
Pse munguan fotot nga ditëlindja e Marinës (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Marina Vjollca festoi ditën e djeshme ditëlindjen. Përvecc urimeve që i dedikuan të afërmit dh
Ditëlindja e Leka Zogut, fotot e rralla në shtypin francez të ’39 (FOTO LAJM) Me rastin e ditëlindjes (5 prill 1939) së N.M.T. Leka Zogut, mbretit të shqiptarëve, Aurenc Bebja, nëpërmjet Blogut “Dar
Dalin pamjet nga ditëlindja e Morena Tarakut, ish-partneri e uron publikisht (FOTO LAJM) Morena Taraku ka festuar mbrëmjen e djeshme ditëlindjen. Edhe pse urimet nuk kanë pasur fund nga fansat dhe miqtë, ai
Surpriza pafund, dalin pamjet nga ditëlindja e bashkëshortes së Arditit (FOTO LAJM) Bashkëshortja e Ardit Gjebreas, Anila ka festuar ditëlindjen e saj mbrëmjen e djeshme. Sigurisht ata nuk janë mjaftua
Dalin pamjet nga ditëlindja e Sara Hoxhës, "party" në mesnatë (FOTO & VIDEO) Ditën e sotme, Sara Hoxha ka mbushur plotë 23-vjeç dhe për t'ia bërë sa më të bukur këtë ditë të shënuar për të kanë men
Po i afron ditëlindja, BILD zbulon sesi jeton Schumacher 5 vjet pas aksidentit Dita e djeshme shënoi plotë 5 vite që nga aksidenti tragjik në Alpet e Zvicrës që për pak i mori jetën legjendës së Form
Ditëlindja e Tanit të Topit, surpriza në përkujtimin e tij Sot, (16 tetor) Dritan Hoxha do të festonte ditëlindjen e 50. Themeluesi i Top Media-s u nda nga jeta në një aksident tr
Provokon nusja Enverit: Ditëlindja e tij, një datë e shënuar për ne (FOTO LAJM) Nusja e diktatorit Enver Hoxha, Teuta Hoxha, ka përkujtuar ditëlindjen e vjehrrit të saj përmes një postimi në Facebook,
Ditëlindja e të parit të Klanit, si u veshën VIP-at (FOTO LAJM) Aleksandër Frangaj ka mbushur ditën e djeshme plot 50-vjec. Pronari i Tv Klan, ka festuar ditëlindjen me një festë ma