999 rezultate për

dite

Roberti mund të jetë ndarë nga Nora, por ky urim në publik i tha të gjitha (FOTO LAJM) Vëllai i motrave Istrefi, Bledi ka festuar ditëlindjen dhe urimet nuk kanë munguar! Mes tyre më i veçanti është ai i
"31 ditë që nuk shikoja vajzën!" Bes Kallaku i përlotur tregon sakrificën e madhe (FOTO LAJM) Bes Kallaku ishte i ftuar në emisionin “Rudina” për të folur për filmin e tij të ri “Falco” dhe sakrificat që ka bërë pë
Tipike shqiptare, mamaja e Mario Dedivanovic feston ditëlindjen Mario Dedivanovic, sot është shumë i famshëm, por kurrë nuk harron t'i kujtojë rrënjët. Aq më tepër kur bëhet fjalë për
Gazetarit të anti-mafias i bëjnë atentat për herë të dytë brenda pak ditëve Gazetari italian dhe drejtorit të “Kampania Noticie”, Mario De Mikele i kanë bërë një atentat mafioz por ai ka shpëtuar
Meta: Kallëzoj penalisht kreun e KED, Ardian Dvorani Konferenca e jashtëzakonshme e paralajmëruar për ditën e sotme pritej të sqaronte shumë nga debatet e këtyre ditëve në l
Xhaka uron nënën për ditëlindje: Shembulli im, nuk do arrij kurrë të jem as sa gjysma jote (FOTO LAJM) Futbollisti Taulant Xhaka i ka dedikuar një mesazh emocionues nënës së tij në ditën e lindjes. Në një postim në Insta
E RËNDË/ Po festonte ditëlindjen, studenti vret 2 miqtë dhe plagos 3 të tjerë (VIDEO) Mëngjesin e të enjtes, një student nga Kalifornia e jugut hapi zjarr me një armë gjysmëautomatike me kalibër 0.45 dhe vr
Temperaturat në rënie, si do të jetë moti për ditën e sotme Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do të sjellin reshje shiu me intens
Si të zgjohemi më të lumtur në këto ditë të ftohta Gjatë ditëve me shi dhe të ftohta, mëngjesi është pjesa më e vështirë. Mirëpo, sipas ekspertëve ekzistojnë disa mënyra d
Hyri në çmendinë dhe ndryshoi Amerikën, gazetarja që mposhti "botën e meshkujve" (FOTO LAJM) Sot, nuk ka statusin e një ylli, por Nellie Bly ka pasur një rol të jashtëzakonshëm në zhvillimin e shoqërisë. Në gjy
U zhduk nga rrjetet sociale, zbulohet çfarë po ndodh me Capita T (FOTO LAJM) Capital T është padyshim një nga reperët më të suksesshëm shqiptar dhe këngët e tij janë kthyer në hite që dëgjohen kudo
Humbi të ëmën disa ditë më parë, Kaltrina Selimi preku zemrat me fjalët e ndjera (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, këngëtarja Kaltrina Selimi përjetoi një humbje të madhe në jetën e saj. Nëna e saj ndërroi jetë dhe
Reshje dhe mjegull, si do të jetë moti ditën e sotme Moti në Republikën e Maqedonisë së Veriut do të jetë me vranësira të ndryshueshme me kushte për reshje lokale shiu.
Largoni stresin e ditës dhe flini të qetë përmes këtij çaj magjik Shumë njerëz që kanë probleme me pagjumësinë zgjedhin stimulantë natyralë të gjumit. Por për fat të mirë, ka shumë alter
Nderohen “Dëshmorët e Atdheut”, Klodian Tanushi e Zarife Hasanaj mes tyre Në ditën e përkujtimit të dëshmorëve, janë nderuar në Letoni më titullin “Dëshmorët e Atdheut” Zarife Hasanaj dhe Klodia
Erling Haaland: Alarmi im në telefon është himnin i Ligës së Kampioneve, çdo ditë zgjohem me të Erling Haaland është shndërruar në ylli më të ri në futboll, pasi forma e tij e lartë në Ligën e Kampioneve dhe në atë t
Sa shpenzon një turist i huaj në Shqipëri, pa “frena” janë italianët Një turist i huaj shpenzon mesatarisht 52 euro në ditë në Shqipëri. Të dhënat e Instat dhe Bankës së Shqipërisë tregojnë
Bëri 3.5 vite burg, gazetari turk arrestohet tre ditë pas lirimit sepse shkruajti këtë shkrim Gazetari i mirënjohur turk Ahnmet Altan doli nga burgu pasi kishte ndejtur në qëli për 3.5 vite. Fillimisht ai u dënua p
Ku ndodhet Kajmaku? Prej 5 ditësh në kërkim, asnjë gjurmë nga ish-kryebashkiaku Ish-kryebashkiaku i Vorës, Agim Kajmaku vijon që të jetë në kërkim. Kjo pasi Gjykata e Tiranës vendosi masën “arrest
Video më e bukur e ditës: Reagimi i Zërit kur dëgjon këngën e Gjikos do t'ju kënaqë (VIDEO) Ditën e sotme Gjiko i ka kënaqur fansat me një video ku shfaqet duke i kënduar Zërit. Vogëlushi qan kur dëgjon të atin d