999 rezultate për

dite

Flet i moshuari që u dhunua nga policia: Hëngra dajak në moshën 82 vjeçare (VIDEO) Joti Kosovski mund të ishte maqedonasi i vetëm që do t'iu kishte bashkëngjitur pгotestave të së premtes kundër ven
U kap me armë e doli nga burgu për 3 ditë, kush është "i forti" që u plagos në Korçë Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Korçës. I plagosur është shtetasi Igli Qani 30-
Aguero dhe shkolla: Nga ajo ditë nuk shkova më në klasë Një gjeni në fushat e lojës, më pak në bankat e shkollës. Sergio Aguero është rrëfyer në një lidhje direkte të bërë n
Tronditet Korça: Të shtëna me armë zjarri, plagoset një person Një përplasje me armë zjarri dyshohet të ketë ndodhur pasditen e sotme në Korçë. Nga informacionet paraprake mësohet
5 ditë nga data e zgjedhjeve për presidentin e ri të Barcelonës, kush është favorit? Barcelona po përgatitet për të zgjedhur presidentin e ri të klubit që do të vendoset në datën 7 mars. Emri i tij do
"Brenda shkurtit vijnë 40 mijë doza", Rama gënjen shqiptarët ditën për diell Kryeministri Edi Rama deklaroi më datë 2 shkurt se Shqipëria do të merrte 40 mijë doza nga kompanitë europiane vetëm në
Greqia e "gjunjëzuar" përballë pandemisë, 2300 raste me COVID-19 brenda ditës Autoritetet shëndetësore janë në gatishmëri të lartë ndërsa përhapja e koronavirusit vazhdon me intensitet të pakësuar.
Turqia përballë, tronditet ushtria greke Këshilli i Sigurisë Kombëtare në Greqi ka shkarkuar nga detyra një numër të madh drejtuesish të ushtrisë greke gjatë mbl
Reperi S4MM sot feston ditëlindjen (FOTO LAJM) Data e sotme për reperin S4MM është mjaft e vecantë pasi ai feston ditën e tij të lindjes. Ai ka postuar një fotograf
Përplasi për vdekje 7 vjeçaren dy ditë më parë, shoferi del nga burgu Gjykata e Vlorës i ka dhënë vendimin për shoferin Eltar Shaskaj, i cili përplasi për vdekje 7-vjeçaren në Vlorë. Ngja
Me bikini dhe puro në dorë, Rezarta Shkurta nis pushimet luksoze në vendet e largëta (FOTO LAJM) Rezarta Shkurta i ka krijuar vetes luksin për të shijuar diellin në vendet e nxehta dhe luksoze në këto ditë fillimi pra
Si pandemia goditi rëndë arsimin, miliona fëmijë akoma nuk janë ulur në bankat e shkollës Pandemia i kushtoi fëmijëve në gjithë botën shtatëdhjetë e katër ditë të një viti shkollor. Miliona fëmijë në botë ja
Prej ditësh në Prishtinë, ç'farë po kurdis Arilena Ara (FOTO LAJM) Këngëtarja e mirënjohur shqiptare ka bërë të ditur se është duke punuar për një këngë të re në qytetin e bukur të Prisht
"Marrsh nga ditët tona", Rama batuta me të moshuarit në Durrës Kryeministri Edi Rama ka ndjekur nga afër dje procesin e vaksinimit të të moshuarve +80. Këtë proces e ka ndjekur dh
Nuk ndalet as në ditët e fundit të shtatzënisë, Afërdita Dreshaj habit me aktivitetin (VIDEO) Afërdita pritet të bëhet nënë për herë të parë për pak javë dhe kjo gjë nuk e ka penguar të frekuentojë gati cdo ditë p
Rrëqeth Çiljeta: Porosia që i lashë babait ditën që e përcolla për në banesën e fundit (FOTO LAJM) Pak ditë më parë Çiljeta humbi personin e saj të shtrenjtë, babain e saj, i cili ishte infektuar me Covid, por nuk arrit
I kërkuar për vrasjen e Shkëlzen Kastratit, 29 vjeçari: Kam pamje, ja ku kam qenë ditën e vrasjes 29 vjeçari Elmir Tufa është njëri nga të akuzuarit dhe të shpallurit në kërkim për vrasjen e Shkëlzen Kastratit më 1 shk
Dy muaj para zgjedhjeve, Rama kujtohet të ''vërë dorë'' te materniteti Mbretëresha Geraldinë (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ditën e sotme e ka nisur ditën me disa pamje, që tregojnë si do të jetë godina e re e maternitetit
Kryemadhi paralajmëron denoncimin për Ramën: Brenda dy ditësh ju jap fjalën! Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi tha se brenda dy ditësh LSI do të sjellë një denoncim konkret të mënyrës se si Edi Rama
Foto e ditës! Basha e Kryemadhi pozojnë me grushte dhe paralajmërojnë Ramën Kryetari i opozitës Lulzim Basha dhe kryetarja e LSI Monika Kryemadhi sot zyrtarizuar koalicionin parazgjedhor për të la