999 rezultate për

distancimin

Nuk lejohen dasmat, policia e "djeg" vallen me çiftin në Shkodër (VIDEO) Policia e Shtetit dhe Ministria e Shëndetësisë bëjnë thirrje çdo ditë që qytetarët të ruajnë distancimin social dhe të m
Çmenduri nga tifozët polakë, ja si e respektojnë distancimin social (FOTO LAJM) Çmenduri në Poloni në kohë pandemie. Tifozët polakë të Motor Lublin morën me qira 21 vinça për të respektuar rregulla
Shifrat në rritje, Manastirliu publikon rregullat për një sezon turistik të sigurt (VIDEO) Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu vazhdon me apelin për t’u mbrojtur nga pandemia COVID-19. Këtë herë, përm
Një tjetër viktimë nga COVID-19, ndërron jetë pacienti tek Infektivi Një humbje jete ka ndodhur në spitalin infektiv, si pasojë e COVID19. Një pacient 86-vjeçar nga Shkodra, i cili po tr
Pas pandemisë Apple vjen me risi, si do të bëhen tani selfiet (FOTO LAJM) Njerëzit duhet të vazhdojnë ta respektojnë distancimin social edhe për një kohë të pacaktuar, prandaj do na duhet të mës
Surpriza, si do ta zbatojë këtë vit distancimin social Markata e lodrave në QTU Edhe këtë qershor, me rastin e ditës ndërkombëtare të fëmijëve, QTU rikthen Markaten e Lodrave, gjatë të gjithë muajit!
Mes tyre edhe Shqipëria, ndërkombëtarët zgjedhin fotot më kreative për distancimin social (FOTO LAJM) Lirimi i masave nëpër botë pas një periudhe të gjatë izolimi ka sjellë nevojën për gjetjen e zgjidhjeve të pazakonta dhe
Lojtarët nuk respektuan distancimin social në festimin e golave, vjen vendimi nga DFL Bundesliga dhe Bundesliga 2 sot kanë zhvilluar ndeshjet e para pas mbylljes së Covid-19, duke dhuruar emocione për futbo
Kini kujdes! Nga e hëna ushtria kontrollon tregjet në Tiranë Nga dita e hënë do të nisë zbatimi i rregullave të ashpra nga qeveria në tregjet e Tiranës, me qëllim parandalimin e për