999 rezultate për

distanca

Mjeku zbulon skandalin në Berat: Tamponi u doli pozitiv pasi kishin ndërruar jetë Mjeku Erion Dasho ka reaguar për rastet e reja me Covid në vendin tonë duke thënë se Ministria e Shëndetësisë nuk i rapo
Maskat, temperatura dhe distanca: Cilat do jenë rregullat për mësimin në fakultete Senati i Universitetit të Tiranës ka miratuar një rregullore të gjatë anti-Covid në lidhje me zhvillimin e mësimit në au
Distancë mbi 1 metër dhe maska, Ministria e Shëndetësisë apel qytetarëve Ministria e Shëndetësisë ka bërë apel për respektimin e masave në normalitetin e ri për t’u mbrojtur nga koronavirusi.
Kushton mijëra dollarë, zbulohet distanca nga e cila u qëllua me snajper kundrejt Çapjas Detaje të reja zbardhen nga atentati me snajper i planifikuar më tetë qershor ndaj Ardian Çapjas. Pas shumë verifikim
Nën masa të rrepta: Nga distanca tek maskat, aeroporti i Rinasit rinis punën me kushte të reja (FOTO LAJM) Tirana International Airport (TIA) ka bërë publik protokollin e sigurisë së higjienës në udhëtime me nisjen e udhëtimeve
Shijoni disa nga supergolat e CR7 nga distanca (VIDEO) Edhe pse vitet e fundit ka shënuar pak gola nga goditjet e dënimit, CR7 sërish mbetet një nga më të mirët. Faqja e nj
Një çadër 50 euro? Ministri Klosi tregon sa do të jenë distancat mes shezlongeve Sezoni veror i këtij viti do të jetë më ndryshe se asnjëherë më parë për shkak të pandemisë së koronavirusit. Në një
Zbulohet për sa km/h shënoi Rashica kundër Bayern (VIDEO) Werder Bremen u mposht bindshëm nga Bayern Munich me rezultat 6:1, teksa Milot Rashica tregoi vlerat e tij. Ai reali
Pogradeci-Apolonia, supergoli i Liçkollarit nga distanca (VIDEO) Është duke u luajtur në stadiumin “Gjorgji Kyçyky” të qytetit të Pogradecit, sfida mes vendasve të trajnerit Ardian Abaz
Fantastik Nainggolan, a është goli i vitit në Seria A? (VIDEO) Radja Nainggolan vazhdon të shkëlqejë me Cagliarin. Ai ndeshje pas ndeshje tenton t’i tregojë Interit se çfarë ka hum
Një super predhë, shikoni golin e Wijnaldum që kaloi Liverpool-in në avantazh (VIDEO) Është zhbllokuar rezultati në ndeshjen mes Shefield United e Liverpoolit. Georginio Wijnaldum ka shënuar një gol të b
Distanca bën të vetën, Arbenita i dedikon këto fjalë Feros (FOTO LAJM) Që në dyshimet e para për lidhjen më pas konfirmimi e deri më sot, Arbenita dhe Fero janë kthyer në çiftin më të përfolu
Këto janë çiftet shqiptare që vuajnë nga distanca (FOTO LAJM) Për dashurinë në distancë ka shumë variante: Disa mendojnë se një lidhje mes dy personave kur ata janë larg njëri-tjetri
Ekipi i njohur anglez rikthehet pas 3 vitesh në Premier League (VIDEO) Norwich ka mundur 2-1 Blackburn Rovers në "Carrow Road" dhe ka siguruar kthimin në Premier League. "Kanarinat" kaluan
Super goli i javës vjen nga ylli i Udineses (VIDEO) Një super gol është shënuar pak minuta më parë në ndeshjen Udinese-Empoli. Është argjentinasi Rodrigo De Paul i cili
Dimarco trondit Interin me një super gol nga distanca (VIDEO) Interi edhe pse po luan në San Siro, është në disavantazh ndaj Parmës. Këta të fundit kanë shënuar golin e avantazhi
Fantastik Di Maria, distanca e golit është e "frikshme" (VIDEO) Angel Di Marias i është besuar krahu i djathtë i sulmit të Argjeninës, duke lënë në stol emra si Aguerro, Higuain apo Dy
A është vrapi i mirë për gjunjët Nëse gjithmonë e keni shmangur vrapimin me frikën se jua dëmton gjunjët apo nyejt, atëherë studimi i ri jua eliminon atë
Super Suso, me këtë perlë kalon Milanin në avantazh (VIDEO) Milan ka parë veten në avantazh me anë të Susos. Spanjolli realizoi një supergol nga distanca.Milan akoma gjendet në
Negociatori i 2009-s: Nuk mund të zbatohet distanca 12 milje Kristaq Gerveni, një nga anëtarët e grupit negociator të marrëveshjes së vitit 2009 me Greqinë thotë se nuk ka sens dekl