999 rezultate për

diss

Si të kuroni në kushtet e shtëpisë plagët e bezdisshme të herpesit në buzë Herpesi në buzë është diçka e bezdisshme dhe e paparashikueshme, pasi del atëherë kur nuk e pret aspak. Madje, ndonjëher
I ra nga Kina, por Noizy sapo zbuloi si i ka punët me Mozzik (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme reperi i njohur Mozzik këngën e tij më të re, të titulluar ‘Dhelpër dinake’. Ndonëse ky projekt i ri
Pas ndarjes Arbenita i bën "diss" Feros dhe reperit nuk do ti pëlqejë fare (FOTO LAJM) Vetëm pak javë pasi kishin nisur bashkëjetesën në Gjermani, Fero dhe Arbenita patën sërish një krisje në marrëdhënien e
Mozzik 'diss' Loredanës: Dhelpër! Reperi Mozzik është ndarë me të dashurën e tij, Loredana Zefin. Por Mozzik nuk është ndalur këtu, pasi ka njoftuar k
Diss për Loredanën? Titulli i këngës së re të Mozzik ngjall dyshime (FOTO LAJM) Prej disa muajsh, reperët Mozzik dhe Loredana Zefi nuk janë më bashkë dhe këtë e kishte vënë re çdokush. Mirëpo, vetë
Katër muaj më vonë, Fero i përgjigjet diss-it "shkatërrimtar" (VIDEO) Fero gjeti pak kohë dhe mblodhi forcat për t’iu përgjigjur diss-it të papërmbajtur që Buta i dedikoi në fund të qershori
Inisi dhe Ingriti janë yje? Mbesa i bën "diss" me super fotot e mamit (FOTO LAJM) Anais Lika është një ndër aktoret më të reja shqiptare por që falë karakterit të papërmbajtshëm po futet shumë shpejt në
Papiss Cisse i bën "diss" Vedat Muriqit (FOTO LAJM) Sulmuesi senegalez, Papiss Cisse, ishte lojtari më i mirë në fitoren e Alanyasporit 3:1 kundër Fenerbahçes, duke shënuar
Rivalja i bëri "diss" Taynës për menaxherin seksi? (VIDEO) Këngëtarja Arta Memedi kishte disa kohë që nuk vinte me projekte muzikore, por duket se ka qenë duke punuar për një “dis
Diss për Taynën? "Shote Galica" tashmë është armikja zyrtare e reperes (FOTO LAJM) Me siguri të gjithë e mbani mend sherrin mes Taynës dhe Arta Memedit vitin e kaluar. Tayna në një postim në Instagram sh
Baby G i bën diss të fuqishëm Taynës dhe Rinës, prisni reagime (VIDEO) Baby G është një ndër këngëtaret më të preferuara për publikun shqiptar dhe jashtë saj. Ajo është shumë aktive në rrj
Nuk pyet për kërcënime, Unikkatil i bën diss reperit në qytetin e tij (VIDEO) Ditët e fundit ka shpërthyer një debat midis dy reperëve të njohur shqiptarë, Duda dhe Unikkatili. Pasi ky i fundit b
"Luftë e hapur", Fero ofendon rëndë Unikkatilin pas diss-it të fundit (VIDEO) Unikkatili dhe Fero duket se nuk po e gjejnë ende gjuhën e përbashkët. Ata shpesh janë kthyer në qendër të mediave për
Jolie i bën "diss" Brad Pitt-it: "Më mirë vetëm se sa me dikë që është… (FOTO LAJM) Aktorja Jolie, së fundi është përfolur për faktin se nuk do ti ketë fëmijët nën kujdes këtë verë. Anglina Jolie, u nd
Tërhiqet S4MN, çfarë ndodhi që reperi mori këtë vendim (FOTO LAJM) S4MM është një nga reperët e rinj më të preferaur të momentit në tregun shqiptar. Së fundmi ai ka lëshaur 7 këngë të
Rinës i vendosin këngën e Taynës në club, shikoni reagimin e saj (VIDEO) Tayna dhe Rina janë reperet vajza më të famshme në shqipëri. Që në fillimet e karrierës mes tyre ka egzistuar një rivali
Teprohet dissi mes vajzave, Trejsi ofendon keq Encën dhe motrën e saj (VIDEO) Prej disa ditësh ka nisur keq sherri mes këngëtares Enca Haxhia dhe Trejsi Sejdinit. Kjo e fundit bëri deklaratën e fort
"Më preve krahët", Eni Koçi i bën "diss" publikisht Genc Prelvukaj Çifti shumë i komentuar në media, Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj të ftuar në “Xing me Ermalin” kanë folur për herë të parë
Të gjitha kundër Taynës, Fifi dhe Arta vazhdojnë disset ndaj këngëtares Diss-et e shumta, krejt papritur, ashtu si nga hiçi, duket se do të vazhdojnë. Kënga më e re e Tayna-s ka ngjallur sëris
Noizy i kërkon ndjesë Lek Plepit më pas fshin videon, çfarë ndodhi mbrëmë (FOTO & VIDEO) Noizy është një nga reperat më të mirë të muzikës shqiptare. Edhe pse ai është shumë i dashur nga publiku, shpesh he