999 rezultate për

dispozicion

Lovren bën gjestin e madh, vë në dispozicion hotelin e tij për kroatët e pastrehë nga tërmeti (FOTO LAJM) Ylli i futbollit kroat, Dejan Lovren ka bërë një gjest për lavdatë pas tërmetit që ndodhi në vendlindjen e tij. Ish-y
Dhuratë për Krishtlindje, Shaqiri në dispozicion të Klopp Xherdan Shaqiri është shumë afër rikthimit në fushë. Ylli kosovar pritet që gjatë kësaj javë të rikthehet në stërvitje t
Dëmtohet Nainggolan, do të mungojë ndaj Sassuolos Radja Nainggolan nuk do të udhëtojë me Interin nesër drejt Reggio Emilias për përballjen me Sassuolon, pasi ka ndjerë dh
Reali me 3 mungesa të mëdha përballë Villarreal Real Madridi ka publikuar listën e futbollistëve të grumbulluar për ndeshjen kundër Villarreal. Ekipi kampion duhet
Filipçe: Na pret periudhë kritike, në dispozicion do të jenë edhe kapacitetet e të gjitha spitaleve dhe klinikave private Kjo periudhë është me të vërtetë kritike. Po presim periudhë në të cilën numri i sapodiagnostikuarve nga Kovid-19 do
Deri në fund të vitit mund të kemi dy vaksina të aprovuara kundër koronavirusit Shtetet e Bashkuara të Amerikës mund të kenë dy vaksina të koronavirusit të aprovuara deri në fund të vitit, dhe 20 mili
FSHF gati të paguaj 45 mijë euro për të sjellë Kumbullën në Kombëtare Marash Kumbulla po shndërrohet në një nga lojtarët më të rëndësishëm të Kombëtares. Me atë që tregoi në fushë me Veronën
Kombëtarja nis përgatitjet për ndeshjet e nëntorit, Roma bllokon ardhjen e Kumbullës Trajneri Edi Reja ka planifikuar seancën e parë stërvitore sot në orën 16:00, por ndërkohë pret të mësojë se cilët futbo
Të infektuar dhe të dëmtuar, Tuchel ka në dispozicion vetëm 12 futbollistë Paris Saint Germain regjistroi fitoren e 8-të rresht të shtunën në mbrëmje në Ligue 1 pasi mposhti Rennes me rezultatin
Ndeshjet e nëntorit, Reja: Uroj të kem të gjithë lojtarët në dispozicion Trajneri i Kombëtares shqiptare të futbollit, Edoardo Reja ka dalë sot në konferencën për mediat, ku ka shpallur listën
Erdhi me bujë të madhe, Solskjaer flet për situatën e Van de Beek Donny van de Beek erdhi me bujë të madhe te Manchester United, por lojtari nuk ka minutat maksimale në dispozicion. O
Milani merr një super lajm para derbit, kapiteni do të jetë gati Kapiteni i Milanit, Alessio Romagnoli është shëruar plotësisht nga dëmtimi dhe është në dispozicion për derbin e qytetit
"Buzëqesh" Pioli, gati tre rikthime të rëndësishme para derbit Milani e nisi kampionatin në mënyrë perfekte me tre fitore në po kaq ndeshje dhe tani ndodhet në krye të renditjes bashk
Klopp nuk e grumbullon as këtë herë, në Angli janë të bindur për largimin e Shaqirit Xherdan Shaqiri prej dy sezonesh aktivizohet te Liverpul, por më së shumti edicionin, që sapo u mbyll ai nuk pati minuta
Kapiteni i Armenisë heq fanellën dhe i bashkohet luftës Lufta që ka filluar midis Armenisë dhe Azerbajxhanit dhe që përfshin gjithashtu Turqinë, ka prekur futbollin… dhe në çfa
Chelsea - Liverpool, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Chelsea dhe Liverpool luajnë ndeshjen kryesore të kësaj jave në futbollin evropian. Adhuruesit e futbollit kanë sytë
Probleme me grumbullimin e lojtarëve, Reja thërret Endri Çekiçin Në listën e prezantuar nga Edi Reja ditën e djeshme, fantazisti pogradecar Endri Çekiçi ishte në listën e pritjes, por s
Greqia premton se do të ofrojë falas vaksinën anti-covid Kryeministri i Greqisë, Kyriakos Mitsotakis ka bërë me dije se qeveria e tij do të mundësojë sigurimin falas të vaksinës
Martinez i bën "presion" Arsenalit: Largohem nëse nuk kam më shumë minuta në dispozicion Emiliano Martinez ka folur lidhur me të ardhmen e tij. Portieri i Arsenal, Emiliano Martinez, ka dhënë disa komente l
Sarri: Arthur është lojtar i Barcelonës. Pjanic? Ai është në dispozicion Në prag të ndeshjes me Lecce-n në Serie-A, trajneri i Juventusit, Maurizio Sarri ka dalë në një konferencë për shtyp, ku