999 rezultate për

diskutuan

Zbardhet takimi, çfarë diskutuan tre ambasadorët me Bashën Ditën e sotme, tre ambasadorë i BE-së, SHBA dhe Britanisë së Madhe u takuan me përfaqësuesit e opozitës së bashkuar i zh
BE thirrje Kosovës të miratojnë Kodin e rishikuar të Procedurës Penale Zyrtarët nga Kosova dhe Bashkimi Evropian gjatë një mbledhje online ditën e djeshme dhe sot, diskutuan zhvillimet gjatë
Vasili i nxjerr "të gjitha", çfarë ndodhi gjatë debatit në ambasadën amerikane Nënkryetari i LSI-s, Petrit Vasili zbuloi detaje nga zhvendosja e negociatave të Këshillit Politik për disa ditë nga Pal
Çfarë diskutuan? Ambasadorja e SHBA-së takon Ramën, Metën dhe Bashën Ambasadorja e SHBA-së në Tiranë, Yuri Kim ka takuar ditën e sotme kryeministrin Rama, presidentin Meta dhe kreun e opozi
Kurti e Limaj shihen bashkë në ambientet e Kuvendit, çfarë diskutuan? Lideri i Vetëvendosjes, Albin Kurti dhe ai i Nismës, Fatmir Limaj gjatë ditës janë parë bashkë në Kuvendin e Kosovës.
Rudina Hajdari takon zyrtarin e lartë amerikan, për çfarë diskutuan? Deputetja demokrate, Rudina Hajdari ka zhvilluar një takim ditën e djeshme me zyrtarin e lartë të Departamentit Amerikan
Zbardhet takimi Lushtaku-Geci, çfarë diskutuan (FOTO LAJM) Ish-deputeti i Kosovës, Gani Geci, luftëtari i orëve të para të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, gjatë ditës së sotme ësh
Zbardhet takimi, çfarë diskutuan kokë më kokë Rama e Meta Pas takimit të mbajtur ditën e sotme në Presidencë mes Ilir Metës e Kryeministrit Rama, e para që ka reaguar ka qenë Kry
Kryesia e OVL-UÇK mbajti sot mbledhjen, ja çfarë diskutuan Kryesia e Organizatës së Veteranëve të Luftës së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, në mbledhjen e mbajtur sot, përveç tjer
Takimi mes Xhafës dhe kreut të Antikorrupsionit në Itali, çështjet e rëndësishme që u diskutuan Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj ka pasur një takim ditën e sotme më Presidentin e Autoritetit Kombëtar Kundër Korrups
60 minuta kokë më kokë, çfarë diskutuan Rama dhe Xhafa Teksa ditën e djeshme Xhafaj dhe Rama patën një takim në Ministri përsa i pëket ceshtjes së Tahirit, ata sërish kanë bër
Detajet/ Këto janë projektet që diskutuan Rama e Haradinaj Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj, në vizitën e tij të parë jashtë vendit, në Shqipëri është pritur në takim nga k
Cavani - Neymar nuk është përballja e vetme në futbolli për të goditur penalltinë, ja raste të tjera (VIDEO) Edison Cavani dhe Neymar janë bërë tema e javës në mediat sporive, e gjitha kjo pasi dyshja diskutuan në fushë se cili d
Meta takohet me homologun italian, zbardhet se çfarë diskutuan Në kuadrin e vizitës zyrtare në Itali, Presidenti i Republikës, Ilir Meta gjatë ditës së sotme u takua me Presidentin e
Dortmund dhe Barcelona diskutuan dje për Dembelen, u vendosën shumë gjëra Borussia Dortmund ka rënë dakord të negociojë me Barcelonën për shitjen e mundshme të Ousmane Dembele, por ata janë të p
Përfundon takimi, ja për çfarë diskutuan Zaev dhe Thaçi Pas takimit Menduh Thaçi- Zoran Zaev, Qeveria e Maqedonisë ka dalë me njoftim ku tregon për pikat e takimit që janë bise
Ja për çfarë diskutuan Zaev dhe Kasami në takimin e radhës (VIDEO) Ka përfunduar edhe takimi ndërmjet liderit të LSDM-së, Zoran Zaev, dhe atij të Lëvizjes Besa, Bilall Kasami. Ky i fu
Kongresistët amerikanë zbarkojnë në Kosovë Delegacioni nga Kongresi i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, ka zbarkuar në Kosovë, ku janë pritur nga Ministri i Punëv
Trump-Putin, bisedë telefonike për Sirinë dhe Korenë Veriore Presidenti i SHBA-ve, Donald Trump dhe homologu i tij rus Vladimir Putin diskutuan për t’i dhënë fund dhunës në Siri, të
Vuçiç dhe senatori amerikan nuk diskutuan për njohjen e Kosovës Kryeministri i Serbisë, Aleksandar Vuçic, është takuar me senatorin amerikan, John McCain me të cilin ka biseduar edhe