999 rezultate për

diskutua

Takimi me zyrtarin e lartë amerikan, Basha: Çfarë u diskutua Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka takuar ditën e sotme Drejtorin e ri të Zyrës së Evropës Qendrore Jugore në D
S'do të ketë më sherre? Pas 20 vitesh "Kënga Magjike" vjen me risi (VIDEO) Ardit Gjebrea ka njoftuar se nga data 22 shtator do të nisë transmetimi live i këngëve të festivalit “Kënga Magjike 2019
Lloriente rikthehet në Serinë A, pranë firmës me gjigandët italianë "Corriere dello Sport" raporton se agjenti i sulmuesit veteran Fernando Llorente do të takohet me drejtuesit e Napolit.
Trajneri i Romës kontakton personalisht Hysajn Elseid Hysaj në merkato i ngjan një telenovele. Disa seri, disa zhvillime dhe të dhëna që kundërshtojnë njëra-tjetrën ng
Përfundon mbledhja e kryesisë së PS, çfarë u diskutua? Ka perfunduar mbledhja e Kryesisë se PS, e cila nisi ne oren 09:00 të këtij mëngjesi. Ne nje deklarate per mediat Rama
Një ditë para largimit nga Shqipëria Glover takon Zgurin, çfarë u diskutua mes tyre Shefja e grupit të vëzhguesve të OSBE/ OHDIR po Audrey Glover po përbyll misionin e saj në Shqipëri. Një ditë para largi
Përfundon mledhja e aleatëve në selinë blu, çfarë u diskutua? Sapo ka përfunduar mbledhja e aleatëve në selinë blu të Partisë Demokratike, mes anëtarëve të PD dhe Luzim Bashës. Bë
Përfundon takimi i Bashës me aleatët në selinë e PD-së, çfarë u diskutua? Sapo ka përfunduar takimi I Bashës me aleatët në selinë e Partisë nDemokratike. Sipas informacioneve të para bëhet me
Përfundon mledhja: Gattuso e Maldini largohen sëbashku, çfarë u diskutua? (VIDEO) Gennaro Gattuso është larguar me makinën e Paolo Maldinit pasi është takuar me drejtuesit kuqezi, Leonardo, Gazidis dhe
Rudina Hajdari takon zyrtarin e lartë amerikan, për çfarë diskutuan? Deputetja demokrate, Rudina Hajdari ka zhvilluar një takim ditën e djeshme me zyrtarin e lartë të Departamentit Amerikan
Haradinaj takon sërish ambasadorin amerikan, çfarë u diskutua Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj është takuar sërish me ambasadorin e SHBA-ve në Kosovë, Philip Kosnett. Përm
Rama, përballë studentëve të Arkitekturës: Buxheti duhet diskutuar Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar pasditen e kësaj të enjteje një takim me studentët e Fakultetit të Inxhinierisë së Nd
Agnelli takon drejtorin e Ajaxi-t, për të diskutuar për De Light Juventusi nuk heq dorë për të siguruar shërbimet e 19 vjecart De Light i cili luan me holandezët e Ajax-t, shkruan Albeu
Zbardhet takimi Lushtaku-Geci, çfarë diskutuan (FOTO LAJM) Ish-deputeti i Kosovës, Gani Geci, luftëtari i orëve të para të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, gjatë ditës së sotme ësh
Zbardhet takimi, çfarë diskutuan kokë më kokë Rama e Meta Pas takimit të mbajtur ditën e sotme në Presidencë mes Ilir Metës e Kryeministrit Rama, e para që ka reaguar ka qenë Kry
Filmohet momenti kur Mogherini i refuzon çajin zyrtarit rus (VIDEO) Përfaqësuesja e Lartë për Politikë të Jashtme të BE-së, Federica Mogherini, nuk ka pranuar një filxhan me çaj të cilin i
Mogherini frikësohet nga rusët, edhe çajin nuk ua pranon (VIDEO) Përfaqësuesja e Lartë për Politikë të Jashtme të BE-së, Federica Mogherini, nuk ka pranuar një filxhan me çaj të cilin i
"Pronësia e Ujmanit nuk duhet diskutuar në Bruksel" Arbëror Prekazi, ish drejtor i Njësisë Afariste Uji dhe Centrali Elektrik në Ibër Lepenc, tashmë pensionist, në një inte
Finalja e Championsit në New York? Reagon presidenti i UEFA-s Presidenti i UEFA-s, Aleksander Ceferin, ka insistuar duke thënë se ideja për një finale të Champions Leagues në New Yor
Edhe Kroacia është kundër ndryshimit të kufijve Kryeministri i Kroacisë, Andrej Plenkoviç, në një takim me kancelaren gjermane Angela Merkel kanë diskutuar rreth çështj