999 rezultate për

diskutoje

Lajm i madh nga Shtëpia e Bardhë, G7 do të diskutojë ndarjen e barabartë e vaksinave Udhëheqësit e G7 do të takohen më 19 shkurt për të diskutuar mbi pandeminë dhe rimëkëmbjen e ekonomisë së botërore ka nj
Rama mbërrin në Athinë, çfarë do diskutojë me kryeministrin grek Kryeministri Edi Rama ka njoftuar se ka mbërritur në Athinë ku do të takojë homologun grek. Në një njoftim të shkurtë
Mblidhet Këshilli Politik, pika e vetme që opozita do të diskutojë Këshilli Politik është mbledhur ditën e sotme pas thirrjes së opozitës së bashkuar. Mësohet se sot do diskutohet vetë
Hoti zbulon se çfarë do të diskutojë sot me Serbinë në Shtëpinë e Bardhë Delegacioni i Kosovës është nisur për në Shtëpi të Bardhë aty ku do të mbahet takimi i parë me Serbinë me ndërmjetësimin
Kane do të diskutojë të ardhmen, "tronditet" Tottenham Kapiteni i Tottenham do të diskutojë të ardhmen e tij gjatë afatit kalimtar të verës. Ylli i Tottenham ka shënuar 181
Vuçiç: Serbia nuk do të diskutojë për statusin e Kosovës pa u hequr taksa Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, ka deklaruar në Munih se Beogradi nuk do të flasë me Prishtinën për statusin e K
Rama niset drejt Gjermanisë, çfarë do të diskutojë me Merkelin këtë herë Kryeministri Edi Rama është nisur sot drejt Berlinit, ku do të takohet me kancelaren Angela Merkel. Vizita e Ramës n
Eriksen edhe më pranë Realit, agjenti danezit në fundjavë do të diskutojë me galaktikët Ylli i Tottenham, Christian Eriksen është i vendosur që të largohet nga klubi anglez, si lojtar i lirë verën e ardhshme,
Siç pritej, edhe LDK nuk e ndal Thaçin të diskutojë për kufijtë Deputetët e Lëvizjes Vetëvendosje dhe të Lidhjes Demokratike të Kosovës kanë lëshuar sallën e Kuvendit të Republikës së
Kim Jong-un pranon të vizitojë Rusinë! Ja çfarë do diskutojë me Putin Lideri i Koresë së Veriut, Kim Jong-un, ka pranuar që të vizitojë Rusinë. Lajmi është bërë i ditur nga kryetarja e Këshi
Liderët bindin Thaçin që të mos diskutojë për ndarjen e Kosovës Presidenti Hashim Thaçi, kryeministri Ramush Haradinaj, kryeparlamentari Kadri Veseli dhe zëvendëskryeministrat Behgjet
ASHMAA do të diskutojë për propozimin për marrjen e liçencës Propozimi për fillimin e procedurës për marrjen e licencës të disa mediumeve, është në rendin e ditës së Agjencisë për S
Gjykata e Apelit do të diskutojë për paraburgimin e Mitko Çavkov Në Gjykatën e Apelit sot është caktuar seancë publike ku do të shqyrtohet ankesa e ish drejtorit të Byrosë për Siguri Pu
Mogherini do të diskutojë me Haradinajn edhe për dialogun Të hënën kryeministrat e vendeve të Ballkanit do të zhvillojnë një takim me shefen e diplomacisë së Bashkimit Evropian,
Çfarë do diskutojë Bushati me Kotzias për Çamërinë dhe detin Ministri Ditmir Bushati dhe homlogu i tij grek Nikos Kotzias mund të takohen në Kretë në fillim të nëntorit. Takimi,
Klopp vazhdon të tregojë besnikëri, nuk pranon ta diskutojë largimin e Coutinhos Klopp nuk pranon të flasë fare për largimin e Coutinhos. Trajneri i Liverpool, në një konferencë shtypi, ka shmangur
Senatori i Trump viziton Serbinë, do diskutojë për Kosovën Senatori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, John McCain, pritet të zhvillojë sot një vizitë në Beograd. Sipas agjen
Dreçun: Serbia nuk duhet të diskutojë për Ushtrinë e Kosovës Kryetari i të ashtuquajturës Komisioni Parlamentar për Kosovën, Milovan Dreçun, ka thënë se Serbia nuk duhet të diskutoj
Zhurmat dhe fishekzjarret, shkak për shtyrjen e seancës nga KSHZ (VIDEO) Arsyeja për ndërprerjen e seancës së KSHZ-së ka qenë zhurmat e mëdha dhe shpërthime të shpeshta të fishekzjarrëve tek
Këshilli NATO-Rusi do të diskutojë për situatën në Ukrainë Sekretari i përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, tha sot se përfaqësuesit e aleancës do të takohen me diplomatët e R