999 rezultate për

diskutohet

"Bild" plasi "bombën" e dytë/ Qindra qytetarë drejt selisë blu, çfarë po ndodh në PD? Pas bombës së dyte që hodhi gazetari gjerman Peter Tiede, me publikimin e 16 audio-përgjimeve të tjera të cilat tregojnë
Rama nuk tërhiqet nga 30 qershori, PD-ja mbledh strukturat e larta Pas qëndrimit të palëkundur të Edi Ramës për zhvillimin e zgjedhjeve më 30 qershor edhe pas dekretit të Ilir Metës, Part
Diskutohet njohja reciproke e patentave Kosovë-Maqedoni Kuvendi i Republikës së Maqedonisë së Veriut sot duhet ta mbajë mbledhjen e 98-të, në të cilën duhet të shqyrtohen 26 pr
Basha mledh kryesinë dhe aleatët në seli, do diskutohet vijimi i aksionit opozitar Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ashtu siç paralajmëroi një ditë parë ka mledhur aletatët në selinë blu për të d
Çfarë do diskutohet? Basha dhe Kryemadhi takim me 7 eurodeputetët Kreu i PD-së Lulzim Basha së bashku më kryetarene LSI-së Monika Kryemadhi kanë nisur një takim me Delegacionin Europian
Juventus takohet me Raiolan, diskutohet për tre futbollistë Juventusi është takuar me agjentin Mino Raiola sot, për të diskutuar një rinovim për talentin Moise Kean, por edhe Paul
Sot në Tetovë diskutohet për ndryshimet ligjore Kryeministri i Maqedonisë Zoran Zaev sot në Shtip, në shtëpinë përkujtimore “Kiro Gligorov” do të marrë pjesë në debatin
Dimitrov mbështet Selën: Të diskutohet çështja shqiptare “Mendoj se është legjitime që të diskutohet për këto çështje, veçmas në diskutimet e ardhshme publike, pasi që ndjesia s
Solari: Isco? Është një temë që nuk meriton të diskutohet Reali i Madridit në provën e zjarrit. Sot në mbrëmje në “Bernabeu” formacioni i Santiago Solarit do të presë Valencian,
Hahn: Po diskutohet edhe shkëmbimi i territoreve Komisioneri për Zgjerim në Bashkimin Evropian, Johanes Hahn, ka folur rreth zgjidhjes përfundimtare të dialogut ndërmjet
Zbardhet para kohe takimi Thaçi-Vuçiç, a po manipulohet publiku? Pavarësisht paralajmërimeve, “Korrigjimi i kufijve” dhe Asociacioni i Komunave me Shumicë Serbe nuk do të diskutohen në
Delawie: Nuk kam thënë se në dialog mund të diskutohet ndarja e Kosovës Ambasadori amerikan, Greg Delawie ka reaguar pas një interviste të dhënë mbrëmë në KTV ku ishte cituar të ketë thënë se:
​Ragmi Mustafa: Nëse nuk diskutohet për Luginën, të ndërpritet dialogu Kryetari i Partisë Demokratike Shqiptare në Luginë të Preshevës, Ragmi Mustafa ka bërë deklaratën e forte se negociatat
Kotzias e thotë troç: S'do diskutohet kurrë çështja Çame Ministri i Jashtëm grek, Nikos Kotzias ka deklaruar se në negociatat me Shqiperinë nuk është shtruar çështjen e Epirit t
Braçen nuk e mbajnë më nervat në Kuvend pasi e thërrasin "Erjonush' Mbledhjat e sotme të komisioneve në Kuvend kanë qenë mjaft të tensionuara. Debati nisi tek komisioni i ligjeve mes të ma
Mbani frymën, sot është ditë e shënuar për Maqedoninë Maqedonia dhe Shqipëria sot pritet të mësojnë fatin e negociatave për anëtarësimin në Bashkimin Evropian. Në mbledhje
Mësohet arsyeja e mungesës së serbëve në tryezën e thirrur nga Ahmeti Partia Socialdemokrate e Kosovës (PSD) nuk e ka ftuar Listën Serbe të jetë pjesë e tryezës së partive politike të organi
Sherri Nano-Ilda, flet për herë të parë Shakohoxha Debati publik mes Ilda Bejlerit dhe Mustafa Nanos ishte pr një koh të gjatë kryetemë ne media dhe rrjete sociale. Kjo
Qeveria e re në Itali, Di Maio dhe Salvini drejt nënshkrimit të marrëveshjes Liderët e Lëvizjes 5 Yjet dhe Lega Nord kanë intensifikuar përpjekjet për formimin e qeverisë së re. Di Maio dhe Salvin
Shuhet konflikti? ‘Tifozat Kuq e Zi’ takim me Dukën Pas ngërçit disa vjetor, mes grupimit “Tifozat Kuq e Zi” dhe presidentit të Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duk