999 rezultate për

diskoje

Tragjedi brenda një diskoje në Itali, 6 të vdekur e 120 të plagosur (FOTO & VIDEO) Një tragjedi e vërtetë ka ndodhuir në Itali ku pesë minorenë dhe një nënë që shoqëronte vajzën kanë vdekur në një disko.
Atentat me armë në Sarandë ndaj ish-policit, tani pronar diskoje UPDATE - Një atentat me armë ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Sarandës. Ngjarja është shënuar në rrugën Bistricë
Sarandë, tritol në hyrje të një diskoje Në lagjen numër 1 të qytetit të Sarandës ka shpërthyer një sasi e konsiderueshme tritoli. Sipas informacioneve, paraprak
Gjirokastër, hidhet në erë makina e pronarit të diskos Një makinë u hodh në erë me eksploziv rreth mesnatës në Gjirokastër, në vendin e quajtur “Ura e lumit” por pa shkaktuar