999 rezultate për

disk

Spanja dhe Gjermania diskutojnë kreun, Kroacia kërkon mbijetesën ndaj Portugalisë 10 javë pas barazimit në takimin hapës Spanja dhe Gjermania do të përballen sërish, këtë herë në Sevilje në orën 20:45 p
Isa Mustafa: Kam biseduar me Thaçin dhe Veselin për zgjidhjen e presidentit të ri Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa kërkon nga subjektet politike bashkëpunim për gjetjen e një zgjidhje për postin president
HOROSKOPI/ Lërini diskutimet e panevojshme, cila shenjë të ruhet nesër Dashi Sot Hëna është e favorshme dhe prandaj nëse jetoni një krizë të rëndësishme përpiquni ta zgjidhni. Në frontin e
Ja kur diskutohet nëse do të ketë karantinë të plotë në Maqedoni Komisioni për Sëmundje Ngjitëse anuloi mbledhjen ku duhej të diskutohej nëse në Maqedoninë e Veriut duhet të ketë karant
Zbardhet takimi i Ramës me Yuri Kim: Patëm diskutim të shkëlqyer Pasditen e sotme Ambasadorja e SHBA-ve, Yuri Kim ka zhvilluar një takim me kryeministrin Edi Rama pasditën e sotme, në z
Shameti: Nuk e mbaj mend ndonjëherë Kukësin të fundit, pritet kur formatohesh çdo vit Ish-kapiteni i Kukësit, Ylli Shameti, insiston se është e pazakontë situata e Kukësit, që ka cilësi por ka mbyllur me 0
Hernia diskale, simptomat dhe trajtimet natyrale Hernia diskale ndodh si pasojë e rrëshqitjes e një disku ndërvertebror që ndodhet mes rruazave të shtyllës kurrizore dhe
Rama mbledh drejtuesit politikë, për çfarë diskutohet Edhe këtë të hënë, kryeministri dhe kreu i PS, Edi Rama ka mbledhur në selinë rozë drejtuesit politikë në qarqe dhe shta
Liga Profesioniste të hënën vendos për nisjen ose jo të kampionatit Liga Profesioniste e Futbollit do të mblidhet ditën e hënë, ora 11:00, në ambientet e "Air Albanias" për të diskutuar mb
Greqia, një partner strategjik: Rama tregon çfarë diskutoi me ministrin grek Kryeministri Edi Rama e konsideron Greqinë si një partner strategjik të Shqipërisë. Në konferencën e përbashkët me minis
Kthyen diskon me tre kate në "shtëpi bari", droni nxjerr zbuluar shqiptarët Duket se shqiptarët nuk e kanë ndërmend që të heqin dorë nga "shtëpitë e barit" në Angli. Ditën e sotme është zbuluar
Filipçe: Do të diskutohet për masa të reja, ende është herët për orën policore Masat e radhës të cilat do të sillen janë restrikcione në transportin publik, kufizimi i punës në bare dhe restorante. G
Diskutimi qesharak mes Meunier dhe Henderson për penalltinë e Anglisë (VIDEO) Anglia fitoi 2-1 ndaj Belgjikës në kuadër të Ligës së Kombeve, derisa momenti interesant ishte te penalltia e Tre Luanëv
Në LDK diskutohet mundësia që PDK-së t’i ofrohet posti i presidentit dhe dy ministri (VIDEO) Lidhja Demokratike është duke e përgatitur terrenin që të mos e lërë me ushtrues detyre postin e presidentit, nëse presi
Në Maqedoninë e Veriut edhe pa test Covidi, ja kur diskutohet propozimi në qeveri Komisioni i Sëmundjeve Infektive i Maqedonisë së Veriut, i ka propozuar qeverisë hapjen e kufijve me Kosovën, Serbinë, S
Diskutohet hapja e kufijve pa test PCR, Hasani: Po e bëjmë të pamundurën për lirimin e kufijve Shumë shpejt pritet që të hiqen masat anti-covid nga kufijtë me shtetet e rajonit, por në fillim si duket Maqedonia e Ve
Mblidhet Këshilli Politik, pika e vetme që opozita do të diskutojë Këshilli Politik është mbledhur ditën e sotme pas thirrjes së opozitës së bashkuar. Mësohet se sot do diskutohet vetë
"Do t'i bëjmë Ramës një ofertë që nuk mund ta refuzojë", të pathënat e diskutimeve mbi detin Jon Media e njohur greke “Kathimerini” i ka kushtuar një shkrim qendrimeve të kryeministrit Rama në lidhje me qendrimet e ti
Milik diskuton detajet e fundit me Romën Ndërkohë që sulmuesi polak Arkadiuz Milik vijon të stërvitet i vetëm në qendrën përgatitore të Napolit, menaxheri i tij
Kuvendi i Kosovës sot me dy seanca, çfarë pritet të diskutohet Sot Kuvendi i Kosovës do të zhvillojë dy seanca ku fillimisht do të ketë vazhdim të seancës plenare me pikat e mbetura n