999 rezultate për

disi

"Tërmet" te Juventus, UEFA nis hetimin për Ronaldon Juventus bëri bujë të madhe pas përmbysjes që i bëri skuadrës së Atletico Madrid në Champions LEague. Ylli i skuadrë
Arsenal flak Rennes, kalon në çerek-finale (VIDEO) U mendoi se do ta kishte mjaft të vështirë Arsenal të arrinte të kthente rezultatn përballë ftrancezëce të Rennes. Po
Ylli turk i Romës nuk bën pjesë në planet e Ranierit, gati largimi Roma nuk po bën një sezon të mirë deri më tani dhe bordi drejtues i detyrua të bëjë ndryshime në stafin teknik. Di Franç
Shpëton Gattuso, do të jetë në Derbi Trajneri i Milanit, Gennaro Gattuso, i ka shpëtuar një pezullimi nga komisioni disiplinor në futbollin italian. Ky ës
Malazezët padisin Gjeloshajn pse u festua me simbole kombëtare Alternativa e Malit të Zi ka paraqitur fletëparaqitje penale ndaj deputetit Nik Gjeloshaj për “ terrorizëm në përpjekje
Disiplina vendos sot për dhunën në Kamzë Komisioni i Disiplinës do të vendosë sot për atë që ndodhi pas ndeshjes KamzaLaçi 1-1, e luajtur të dielën. Dhunimi i gj
Disiplina dënon Partizanin, por tifozët e kuq do jenë në derbi Derbi i kryeqytetit do të ketë të pranishme të dyja tifozeritë. Komisioni i Disiplinës ka dënuar me dy ndeshje pa tifozë
Fanset e Saimir Tahirit çudisin gjykatësin me bluzat dhe shkrimet për ish-ministrin (FOTO LAJM) Saimir Tahiri ka qenë sërish sot në gjykatë, por kësaj radhe nuk ishte vetëm me avokatin. Bashkë me Tahirin, në sallën
Bashkia e Tiranës dhe Ministria e Turizmit dhe Mjedisit organizojnë Dajti n’Fest Tanimë një traditë, Dajti n’Fest është rikthyer edhe këtë vit me shumë surpriza e aktivitete që promovojnë vlerat, tradi
Komisioni i Disiplinës tregohet i pamëshirshëm, pezullon kaq lojtar për javën e ardhshme Komisioni disiplinor i Serie A është treguar i pamëshirshëm ndaj shumë futbollistëve pas javës së 21-të të zhvilluar kët
Gucci bën bashkë Encën dhe Morenën, çfarë po kurdisin? Gucci sapo ka nxjerrë në treg një palë atlete të reja të mbuluara me gur dhe mesa duket kaq ka mjaftuar për ti injektuar
Rrahën dhe kërcënuan me thikë nusen e djalit, burg për vjehrrit Një çift indian fluturoi 13 mijë kilometra, për të ndihmuar në disiplinimin, apo e thënë më thjesht, rrahjen e nuses së
Gazetarët që raportuan për "27 prillin" padisin shtetin Gazetarët që raportonin rreth hyrjes së dhunshme në Kuvend më 27 prill do ta padisin shtetin pasi nuk i ka mbrojtur të n
Plaku ledhaton dhe puth të dashurën e re, djemtë plasin nga inati (VIDEO) Keni dëgjuar raste të ndryshme kur partnerët në një lidhje, kanë një diferencë të madhe në moshë. Por mos të harrojmë se
A do ta padisin shqiptarët UNESCO-n për vendimin skandaloz? Me një Lahutë të vjetër në dorë dhe lotët që i binin teksa luante atë, Jonuz Delaj nuk po mund ta pranonte vendimin e UN
Bëjmë s*ks si të çmendur! E dashura 91 vjeç dhe i riu 31 vjeç çudisin botën (VIDEO) Ata janë çifti me vëmendjen më të madhe aktualisht në botë. Ajo ka jetuar më shumë se 9 dekada, kurse ai vetëm tre të ti
Prej një viti të ndarë, Adrola shkon me ish-bashkëshortin në Paris Një vit më parë bëri bujë të madhe në media divorci i modeles së njohur shqiptare, Adrola Dushit, me ish-bashkëshortin A
Disiplina nuk e fal konfirmohet pezullimi Higuain Nuk ka ulje dënimi për Gonzalo Higuain. Dy ndeshjet skualifikim për “Pipita” mbeten. Kjo është ajo që u vendos në zyra
Shqipëria mposht me rezultatin minimal Rumaninë Nëse të gjithë shqiptarët janë disi të mërzitur për humbjen poshtëruese ditën e djeshme në “Loro boriçi” përballë skuadr
Disiplina: Nuk falen Partizani dhe Skënderbeun Komisioni i Disiplinës ka publikuar vendimet ditën e sotme, për parregullsitë në të gjitha kategoritë e futbollit vendas