999 rezultate për

disha

Aksident i rëndë në Itali, vdes shqiptari Një aksident i rëndë mësohet të ketë ndodhur orët e para të mëngjesit të sotëm ku si pasojë një shqiptar dhe një maroke
Rita Ora shfaqet më provokuese se kurrë më parë (FOTO LAJM) Rita Ora është këngëtarja me origjinë shqiptare me famë botërore. së fundmi është duke mbajtur në koncerte të shumta për
Kreu i Hipotekës në Elbasan, emërohet në krye të ALUIZNI-t në Tiranë Kreu i Hipotekës në Elbasan, Mariglen Disha është liruar nga detyra ditën e sotme. Këtë gjë ai e ka ndarë edhe vetë m
Femra të (zh)veshura me peshqir, ky është trendi i fundit i VIP-eve shqiptare Tashmë prej kohësh VIP-at duket sikur kanë marrë në duar edhe dinastinë e modës dhe janë ata që vendosin për trendet e f
Brenda tunelit ku u varrosën të gjallë 27 persona, çfarë ndodhi 21 vjet më parë (FOTO LAJM) Tragjedia e Qafë Shtamës në vitin e mbrapshtë 1997 ku pas shpërthimit të tuneleve të ushtrisë u varrosën të gjallë 27 pe
Dëshmia e të riut që vrau babanë e dy fëmijëve: Nuk mendova se e godita aq fort Marsel Disha, 26-vjeçari i arrestuar si autor i vrasjes së Arben Kolës mbrëmjen e dy ditëve më parë në Breshia të Italis
Rrëfehet shoku i Boçit: Sa u futëm në makinë na qëlluan me breshëri Emiljano Boçi u ekzekutua me armë zjarri gjatë kohës kur ishte me shokun e tij Melvi Disha dhe të dashurën në makinë.
Dalin detajet, Emiljano Boçi u ekzektua nga vrasës me pagesë Emiljano Boçi është ekzekutuar pranë ish-parkut të autobuzave në Tiranës, dyshohet se është kryer nga vrasës me pagesë.
Ky është detaji që tradhtoi vrasësin e Emiljano Boçit Emiljano Boçi u qëllua dy herë në kokë nga një person ende i paidentifikuar mbrëmë në Tiranë, ndërsa mbeti i plagosur e
Ky është detaji që tradhtoi vrasësin e Emiljano Boçit Emiljano Boçi u qëllua dy herë në kokë nga një person ende i paidentifikuar mbrëmë në Tiranë, ndërsa mbeti i plagosur ed
Shembet ura, një i vdekur dhe disa të plagosur Të paktën një person është vrarë dhe disa të tjerë janë lënduar pasi një urë në ndërtim e sipër është shembur sot në lin
Tentoi të korruptonte një gjyqtare, arrestohet i kërkuari Policia e Tiranës ka ndaluar shtetasin Enver Disha 48-vjeç, banues në Tiranë. Policia bën me dije se ndaj tij është cakt
AD Disha, DJ Cool, Criss V, ndezin sot në mbrëmje sheshin “Skënderbej” Sheshi “Skënderbej” është kthyer jo vetëm në një nga vendet më të vizituara në kryeqytet, por edhe në një hapësirë që of
Shpërthen kreativiteti në internet me një foto të Donald Trump me robdishan (FOTO LAJM) A vesh apo jo Presidenti Trump robdishan duke parë televizor në Shtëpinë e Bardhë? Kjo ka qenë molla e sherrit për këtë
VMRO-DPMNE shpërndan fletushka propagandistike në Radishani të Shkupit Vëzhguesit e BIRN kanë raportuar se mëngjesin e sotëm në Radishani të Shkupit janë shpërndarë fletushka propagandistike
Klaidi Çitozi follows long term CEO Qemal Disha Klaidi Citozi will be the new CEO of Sigma Interalbanian VIG from 1 May 2016. Mr. Citozi has joined the company since 13
Përplasja me policinë, protestuesit takojnë Llallën Ambjentalisti Sazan Guri i shoqëruar edhe nga ana e disa pjesëtarëve të shoqërisë civile si Zirkon Disha kanë shkuar të
E qëllon me dru e më pas e mbyt me rripin e pantallonave, zbardhet dëshmia e 37 vjeçarit Dje është zbardhur dëshmia në gjykatë e burrit që mbyti gruan me rripin e pantallonave, duke pranuar se ai e kishte krye
Krimi brenda familjes godet sërish, burri mbyt gruan në Tiranë Një tjetër krim i rëndë brenda familjes është shënuar ditën e sotme në fshatin Shëngjergj të Tiranës. Personi me emri
Tifozi i Romës me robdishambër në stadium (FOTO LAJM) Kemi parë lloj-lloj tifozësh në stadium, të veshur në mënyrat më të çuditshme, por si ky rast që ju sjellim tani nuk men