999 rezultate për

disha

Aktorja e humorit nuk heq dorë: Koronavirusi është mashtrim, duan të na bëjnë vaksinën! Programi “Historia ime”, në Tv Klan solli ditën e sotme intervistën me aktoren e njohur të humorit, Delinda Disha. Në li
Delinda Disha ndryshon totalisht look, fansat të mahnitur me aktoren (FOTO LAJM) Përfundimi i karantinës ka ardhur me ndryshime të mëdha tek personazhet e njohur të shoëbiz-it shqiptar. Thuajse të g
Dalinda Disha: Koronavirusi është mashtrim i madh për të përhapur panik (FOTO LAJM) Teksa numri i të prekurve në vend po shtohet me shpejtësi, aktorja e njohur Dalinda Disha përmes një “Instastory” ka shp
Pas largimit nga Topi, Delinda Disha tregon se gjeti gjërat që kishte vite që i mungonin Pas largimit nga Top Channel, Delinda Disha ka folur për punën e saj me stafin e ''Klanifornia''. Pak muaj pasi kisht
"Top Channel" e hodhi në gjyq, flet Delinda Disha: Më falsifikuan firmën (VIDEO) Para pak kohësh u bë e ditur se aktorja e njohur e humorit, Delinda Disha, është paditur nga "Top Channel" në Gjykatën e
Plasi sherri? Xhoda e akuzoi për kopjim, reagon Delinda Disha (FOTO LAJM) I ftuar së fundmi në ‘Shiko kush luan’ ishte dhe aktori i humorit Irgen Çela. Gjatë emisionit aktori i’u përgjigj dhe
"Si një serbe", Delinda Disha i kthehet keq gazetares së njohur që e kritikoi(FOTO LAJM) Klanifornia është emisioni më i ri i humorit në Shqipëri i cili deri më tani ka marrë kritika të mëdha. Gazetarja Lib
"Duhet të më kërkoni ju falje!" Delinda Disha reagon pas kritikave për "Shote Galicën" (FOTO LAJM) Aktorja Delinda Disha ka reaguar pas të gjitha kritikave që mori këto ditë për rolin e saj si Shote Galica në emisionin
U tha se ai e hoqi nga "Portokalli", Delinda Disha merr bashkëshortin në "Klanifornia" (FOTO LAJM) Aktorja e famshme e “Portokallisë”, që të gjithë e njohëm si “Miss Dhoqina nga Patosi”, Delinda Disha, këtë sezon të ri
Delinda Disha gjen sozinë e Bes Kallakut në Moskë dhe i ka rënë pikës (FOTO LAJM) Aktori i humorit Bes Kallaku njihet për natyrën e tij të çiltër dhe plot humor. Shpesh poston foto e video mjaft komike
Zbulohen dy arsyet përse Delinda Disha iku nga "Portokallia" Largimi i Delinda Dishës nga Top Channel po diskutohet së shumti në media pas deklaratës së Salsano Rrapit, se ajo iku f
Aktorja e “Portokalli” largohet pas 4 vitesh! Bëhet pjesë e spektaklit rival (FOTO LAJM) Delinda Disha, një prej aktoreve më të spikatura të spektaklit “Portokalli” ka vendosur të largohet pas 4 vitesh. Laj
Aksident i rëndë në Itali, vdes shqiptari Një aksident i rëndë mësohet të ketë ndodhur orët e para të mëngjesit të sotëm ku si pasojë një shqiptar dhe një maroke
Rita Ora shfaqet më provokuese se kurrë më parë (FOTO LAJM) Rita Ora është këngëtarja me origjinë shqiptare me famë botërore. së fundmi është duke mbajtur në koncerte të shumta për
Kreu i Hipotekës në Elbasan, emërohet në krye të ALUIZNI-t në Tiranë Kreu i Hipotekës në Elbasan, Mariglen Disha është liruar nga detyra ditën e sotme. Këtë gjë ai e ka ndarë edhe vetë m
Femra të (zh)veshura me peshqir, ky është trendi i fundit i VIP-eve shqiptare Tashmë prej kohësh VIP-at duket sikur kanë marrë në duar edhe dinastinë e modës dhe janë ata që vendosin për trendet e f
Brenda tunelit ku u varrosën të gjallë 27 persona, çfarë ndodhi 21 vjet më parë (FOTO LAJM) Tragjedia e Qafë Shtamës në vitin e mbrapshtë 1997 ku pas shpërthimit të tuneleve të ushtrisë u varrosën të gjallë 27 pe
Dëshmia e të riut që vrau babanë e dy fëmijëve: Nuk mendova se e godita aq fort Marsel Disha, 26-vjeçari i arrestuar si autor i vrasjes së Arben Kolës mbrëmjen e dy ditëve më parë në Breshia të Italis
Rrëfehet shoku i Boçit: Sa u futëm në makinë na qëlluan me breshëri Emiljano Boçi u ekzekutua me armë zjarri gjatë kohës kur ishte me shokun e tij Melvi Disha dhe të dashurën në makinë.
Dalin detajet, Emiljano Boçi u ekzektua nga vrasës me pagesë Emiljano Boçi është ekzekutuar pranë ish-parkut të autobuzave në Tiranës, dyshohet se është kryer nga vrasës me pagesë.