999 rezultate për

dish

Delinda Disha thumbon Altin Bashën: Kokë më kokë Delinda Disha pas largimit nga "Portokalli", duket se nuk i ka dalë inati me regjisorin Altin Basha, të cilit këtë fundv
"Ndoshta nuk po bëj çdo gjë mirë", Loredana emocionon me fjalët për 2-vjetorin e Hanës (FOTO LAJM) Hana, vajza e Mozzik dhe Loredanës feston sot 2 vjetorin e lindjes dhe në këtë ditë të veçantë reperi i kushtoi disa fja
3 gjëra që duhet të dish para se të lidhësh miqësi me një Binjak Binjakët, një nga shenjat më altruiste, punëtore dhe ambicioze të zodiakut...Nuk është aspak e lehtë të përshkruash të l
Me robdishan nga hoteli, pozat e Xhensilës "çmendin" rrjetin (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Xhensila Myrtezaj, është një nga emrat më të komentuar të shoëbiz-it shqiptar. Përveç muzikës që bë
Sonila Meço dhe Delinda Disha kanë një "fatkeqësi" me burrat: T'a rrëfejmë njëherë e mirë! E ftuar në Tempora nga Sonila Meço në Rtv Ora, aktorja e humorit, Delinda Disha, tregoi mbi përvojën e saj të punuarit m
21 mijë raste të reja për 24-orë, rritet frikshëm COVID-19 në Itali Italia ka regjistruar një rekord të ri ditor me 21.273 raste të reja me virusin korona, sipas të dhënave të sotme të bër
Vetëm 15 mijë lekë të vjetra! Delinda zbulon se ku ka punuar për herë të parë (FOTO LAJM) Ndonëse sot është një nga aktoret më të paguara të skenës shqiptare, jeta e Delinda Dishës nuk ka qenë gjithmonë kështu.
Suarez tregon gadishmëri për tu bashkuar me rivalët e Barcelonës Luis Suarez megjithatë mund të mos mbetet te Barcelona. Ylli uruguaian, Suarez duket se është gati që të nis një aven
Hapet një tjetër gropë gjigante në gadishullin e "thesareve" në Siberi (VIDEO) Yamal, si një gadishull i thesareve, rregullisht sjell ndjesi të reja për komunitetin shkencor. Një tjetër krater i m
Çfarë duhet të dish për partnerin para se të zyrtarizosh lidhjen me të Lidhjet e dashurisë janë gjithmonë shumë të bukura e argëtuese derisa fillon të mendosh për hapa të mëtejshëm. Nëse feje
Do të dish një sekret për veten? Zgjidh një flutur tani Nëse doni të dini më shumë rreth sekreteve të shpirtit tuaj, ky test do t'ju japë informacione të rëndësishme që mund të
Vajza shqiptare që vishet më bukur? Stilisti i famshëm jep përgjigjjen (FOTO LAJM) Valdrin Sahiti është një stilistët më të mirë shqiptar, që ia ka dalë të depërtojë edhe në tregun ndërkombëtar. Ai is
Aktorja e humorit nuk heq dorë: Koronavirusi është mashtrim, duan të na bëjnë vaksinën! Programi “Historia ime”, në Tv Klan solli ditën e sotme intervistën me aktoren e njohur të humorit, Delinda Disha. Në li
Delinda Disha ndryshon totalisht look, fansat të mahnitur me aktoren (FOTO LAJM) Përfundimi i karantinës ka ardhur me ndryshime të mëdha tek personazhet e njohur të shoëbiz-it shqiptar. Thuajse të g
Dalinda Disha: Koronavirusi është mashtrim i madh për të përhapur panik (FOTO LAJM) Teksa numri i të prekurve në vend po shtohet me shpejtësi, aktorja e njohur Dalinda Disha përmes një “Instastory” ka shp
"Me një tjetër dashuri të madhe", ditë e veçantë për Delinda Dishën dhe bashkëshortin (FOTO LAJM) Sot është një ditë e veçantë në familjen e aktores Delinda Disha pasi bashkëshorti i saj, Eldo feston ditëlindjen. A
''Blindohet'' Tirana, 1000 forca të RENEA-s dhe anti-terrorit në gadishmëri për protestën Ashtu sikundër lajmëruan, artistët do të protestojnë sot në orën 16:30 për të kundërshtuar prishjen e teatrit dhe dhunës
Policia e Shtetit bën blerje të reja, 110 furgonë të bardhë në gadishmëri Policia e Shtetit ka blerë 110 fugona të rinj, të cilat do t’u vihen në dispozicion patrullave dhe grupeve të gatshme.
Video e Salomon Kalou vendos në rrezik rifillimin e Bundesligës (VIDEO) Futbolli gjerman po priste me ankth vendimin e Kancelares Angele Merkel për t’i ndezur dritën jeshile rifillimit të sezo
Lampard shpreh gadishmërinë për të hequr dorë nga një pjesë e pagës Trajneri i skuadrës së Chelsea, Lampard, është gati që të heq dorë nga një pjesë e pagës së tij, derisa bisedimet me loj