999 rezultate për

discovery

Nëse vdisni pas salsiçeve më mirë mos i shikoni këto pamje (VIDEO) Salsiçet janë ushqimi më i njohur i shpejt në Amerikë dhe vetëm atje hahen rreth 7 miliardë salsiçe gjatë verës. Por, p
​Land Rover sjell Discovery në Sllovaki Land Rover njoftoi se do të fillojë prodhimin e modelit të Discovery SUV në Sllovaki. Kjo do t'i mundësojë kompanisë
Land Rover Discovery sjell modelin e ri (FOTO LAJM) Land Rover Discovery së fundmi ka zbuluar dhe dy modelet më të fundit Landmark dhe grafit. Te këto dy modele kompania ka
Ja si duket Land Rover Discovery Sport (FOTO LAJM) Startech,kompania gjermane për rregullimin e makinave duket se këtë herë ka zgjdur të sjellë një paketë të re për modeli
Land Rover Discovery Sport me 178 kuaj fuqi (FOTO LAJM) Land Rover prezanton modelin Discovery Sport, një makinë që do të ketë një motor më të vogël. Land Rover Discovery Sport
Land Rover sjell modelin e ri Discovery Sport (FOTO LAJM) Land Rover prezanton modelin e ri të saj Discovery Sport, në tregun amerikan. Modeli i ri do të ketë vetëm 250 ekzemp
Land Rover zbulon një tjetër supermakinë (FOTO-LAJM) Pas Evoque, Range Rover dhe Range Sport, tashmë Land Rover prezanton një model të ri Discovery. Makina britanike 4X4 do
Land Rover me një model special (FOTO-LAJM) Në shikim të parë, Land Rover Discovery është i madh, masiv dhe "muskuloze". Vetëm një vështrim të shpejtë brenda mjafto
Land Rover teston makinën e re në Alpet Shqiptare (VIDEO) Land Rover teston makinën e re të modelit “Discovery” në Alpet Shqiptare. Ekipi i cili ka xhiruar edhe klipin në fshatin
Ja makina me të cilën do të mburret Land Rover në të ardhmen (FOTO-LAJM) Pas lëshimit të një imazhi ngacmues të kohëve të fundit, Land Rover Discovery ka shpallur zyrtarisht konceptin Vision i
Hapet kapsula e kohës në Nevada Zyrtarët e "The Nevada Discovery Museum" thonë se kanë hapur një kapsulë kohe që daton nga viti 1965, e cila përmbante m
Discovery është nisur drejt Tokës Anija kozmike Discovery ka nisur udhëtimin e kthimit nga Stacioni Ndërkombëtar i Hapësirës drejt Tokës. Discovery pritet
NASA shet 26 milione dollare anijen kozmike Discovery NASA ka nxjerrë në shitje një pjesë të mirë të pajisjeve që kanë shkruar hi
"Discovery" lancohet ne orbiten e Tokes Anija kozmike amerikane "Discovery" me shtat anëtarë në bord mbrëmë pas përpjekjes së
Anija kozmike Discovery u kthye në shtëpi Anija kozmike Discovery është ulur me sukses pas dy javëve në orbitën e Tokës, që ishte misioni i parë i një anije kozmi