999 rezultate për

disave

Si duhet të jetë rutina jonë në mëngjes, për të qenë të suksesshëm! Njerëzit janë të ndryshëm. Disave u pëlqen të zgjohen herët, e disave u pëlqen të zgjohen vonë. Disa e hanë rregullisht
Rama ftesë publike për opozitën: Të vendosim dialog dhe ndërveprimi mes nesh Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ka vendosur të bëjë një ftesë publike drejtuar të gjithë krerëve të opozitës jashtëp
Ardit, nuk kisha uru me pa vajzën tënde në atë pozicion! Nga Fjolla Spanca Trupi asht ndër të Dhanunat Hyjnore që tek ne vjen si amanet! Trupi asht çdo rrëqethje që na e rrotul
Komentuesi e provokon, Rama i hap profilin dhe e bën për një “lek” (FOTO LAJM) Një pjesëz nga transformimet e Rilindjes Urbane në Fier që publikoi kryeministri në mëngjes mjaftoi që të vërshonin kome
"Brazil 2014", "Brazuca" kalon testet (VIDEO) Një grup ekspertësh të Universitet japonez të Tsukuba ka votuar në unanim topin zyrtar të Kupës së Botës "Brazil 2014",
Sulm ndaj kamionëve maqedonas në Greqi Rreth 20 kamionë maqedonas të cilët kanë transituar nëpër Greqi në autostradën nga Selaniku në drejtim të Athinës, tek v