Sulm në Norvergji, autori i armatosur rrëmben auto ambulancën dhe shtyp këmbësorët
999 rezultate për

direkt

Can konfirmon momentin e keq, ndëshkohet direkt me karton të kuq (VIDEO) Gjermania po luan me një lojtar më pak kundër Estonisë. Emre Can është ndëshkuar direkt me karton të kuq në minutën e
Etilda Gjonaj del "bllof", poston shapkat 700 euroshe në Twitter dhe i fshin direkt (FOTO LAJM) Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj ka takuar ditën e sotme dy deputetë të Bundestagut gjerman, Christian Petry dhe Me
8 trendet e fustaneve të nuseve që vijnë direkt nga Java e Modës (FOTO LAJM) Nuset e ardhshme të mbajnë shënim pasi do të njihen me trendet më të fundit të fustaneve të nusërisë dhe aksesorëve që v
Direkt pas ndarjes, ish i dashuri i Kylie Jenner thumbon Travis Scott (FOTO LAJM) Kylie Jenner dhe Travis Skott. Në rrjet qarkullojnë aludime se arsyeja e ndarjes mes tyre është tradhëtia, ndonëse dyshj
Shtëpia që ju ndryshon jetën, montohet direkt dhe kushton pak (FOTO LAJM) Shtëpi të vogla, nga 45 metra katror, tani mund të blihen në internet në Amazon. Këto banesa të thjeshta kanë qenë në
SKANDAL/ Shpullë gjyqtarit, mbrapa jepet direkt penallti (VIDEO) Një skandal i vërtetë ka ndodhur në ndeshjen ndërmjet Kastriotit dhe Egnatia në javën e parë të Kategorisë së Parë. N
Aleksandër Kokorin lirohet nga burgu, firmos direkt me gjigantët rus (VIDEO) Futbollisti rus Aleksandër Kokorin është liruar më në fund nga burgu duke e mbyllur këtu çështjen për të cilën ishte aku
Partneri juaj fle direkt pas mardhënies? Mësoni arsyet Femrat shpesh ankohen se ato nuk duken shumë interesante për partnerin e tyre ose dyshojnë se lidhja e tyre nuk është e
Ilaçi i Edi Ramës kundër strategjisë anististem të opozitës Nga Alfred Peza Edi Rama duket se e ka gjetur përfundimisht kurën politike, për tia kundërvënë strategjisë antisist
I përfundoi kontrata me One Record, Fero kalon direkt në "planin" e rradhës (FOTO LAJM) Ditë më parë, Fero njoftoi fansat se ka përfunduar kontratën me labelin “On Records”, në të cilin ishte që prej kur fill
Gjermania zbraz spitalet shqiptare, 400 euro që të lësh direkt punën në QSUT Vala e emigracionit të personelit shëndetësor, që ka prekur prej vitesh Shqipërinë, rrezikon të përforcohet edhe më tej,
Ataku kardiak, evitoni kontaktin direkt me ujin e ftohtë Gjithmonë gjatë periudhës së plazhit të shumtë janë personat që humbasin jetën kur futen në det. Kjo për shkak të kontak
Ndryshimi, tani deputeti mund të arrestohet direkt pa kaluar nga Kuvendi Partia Socialiste u tërhoq nga propozimi për të ndryshuar rregulloren e Kuvendit që bënte të detyrueshme nga ana e Proku
"Mu ul në gjunjë direkt", Agron Llakaj tregon historinë e panjohur me vajzën misterioze në Pogradec ktori i njohur i humorit Agron Llakaj ka treguar se si ka “shkatërruar” një kamer të fshehtë që kishte organizuar emisio
Nikoll Lesi: Basha direkt kryeministër, Rama nuk ha pykë fare Nikollë Lesi ka bërë një shkrim pas publikimit të përgjimeve nga BILD ku thotë se pas tyre protesta e opozitës do të jet
Prokuroria urdhëron shoqërimin me forcë të Bashës Kreu i Partisë Demokratike, ditën e sotme nuk u paraqit në Prokurori por dërgoi një letër institucionit ku shprehej se d
Gazetari paralajmëron pamjet të frikshme: Betejë plumbash mes Çapjave dhe policisë (VIDEO) Gazetari Aran Hoxha ka bërë një paralajmërim për publikimin e një videoje të frikshme. I ftuar në "RepolitiX", Hoxha
Mbylluni në shtëpi nga ora 10: Moti sot në Maqedoni Sot pritet të mbajë mot me diell dhe me vranësira të dendura. Sipas Institutit Hidrometeorologjik këto vranësira në p
Këto foto e bënë familjen e vajzës të hetohej direkt nga policia (FOTO LAJM) Është vetëm 12 vjeçe dhe sjellja e saj ka shkaktuar shumë debate në Brazil. Emrin e artit e ka “Melody”, por në të vë
Haradinaj: Gjermani nuk bëri pazar, por tha direkt "Po" për vizat Kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë se takimi në Samitin e Berlinit ishte historik për Kosovën dhe se askush nuk mund