E FUNDIT/ Real Madrid bën një hap fals në luftën për titull (VIDEO)
999 rezultate për

diplomimit

Ceremonite e diplomimit po vijnë, disa ide si të ruani kujtimet perfekte (FOTO LAJM) Sezonet janë drejt fundit dhe me shume mundësi studentët po mendojnë se si do duken ditën e diplomimit. Për ditën e c
Nga ceremonia e diplomimit ju duhen kujtime, po ju ndihmojmë me disa ide (FOTO LAJM) Për ditën e ceremonisë së diplomimit ju duhet thjesht një smartphone dhe një shoqe/shok i/e duruar që t’ju rrijë pas për
I propozoi ditën e diplomimit: Burrë e grua si kadetë të Policisë së Kosovës (FOTO LAJM) Një rast i rrallë ka ndodhur këtë herë me diplomimin e kadetëve të policisë, pasi që në këtë gjeneratë kanë diplomuar së
Pas diplomimit, Tayna ka një arsye tjetër për të festuar (FOTO LAJM) Reperja kosovare Tayna, ka publikuar së fundmi në llogarinë e saj në Instagram një foto të vetën me kapelën e studentit
FSK-së i shtohen edhe 11 kadetë Në Komandën e Doktrinës dhe Stërvitjeve në Ferizaj është mbajtur ceremonia e diplomimit të 11 kadetëve të gjeneratës 201
Rishqyrtohet afati i diplomimit për këta studentë Vendimi i marrë më 7 shtator të këtij viti për zgjatjen e studimeve edhe për një vit për të gjithë studentët që kanë kal
Sot diplomohen kadetët e Forcës se Sigurisë së Kosovës Sot mbahet ceremonia e diplomimit të kadetëve, gjenerata 2017, të Qendrës për Studime Universitare (QSU) të FSK-së.
Veliaj rikthehet në SHBA, folës nderi në ceremoninë e diplomimit të 3 mijë studentëve Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj do të rikthehet këtë fundjavë në universitetin e tij në “Grand Valley State
20 Vip-at që provuan se pas diplomimit ndryshon gjithçka (FOTO LAJM) Fotografitë në librat e gjimnazit bëjnë thuajse çdo person të ndihen "të turpëruar". Të famshmit nuk bëjnë përjashti
Jeta e studentëve pas diplomimit Filluan studimet me krenarin më të madhe! Të lumtur dhe njëkohesisht ëndrrimtar se pas diplomimit, do t'i kontribonin ve
Fjalimi emocionues i studentit të huaj gjatë ceremonisë së diplomimit në Tiranë (VIDEO) Një student i huaj që studionte në Universitetin Bedër në Tiranë ka emocinouar të pranishmit me fjalimin e tij gjatë cer
Diplomohet brezi i 13-të i "Mehmet Akif" në Lipjan (FOTO LAJM) Kolegji "Mehmet Akif", në Lipjan, festoi maturën e 13-të së diplomimit me një ceremoni madhështore ku morën mbi 2000 të
23 vjeçari i paralizuar ecën në ceremoninë e diplomimit (VIDEO) Ceremonia e diplomimit ishte një emocion i dyfishtë për këtë 23 vjeçar, i cili si pasojë e një lëndimi në një ndeshje fo
Djali i pasanikut shkon në shkollë me helikopter (FOTO-LAJM) Victor Micula djali 18-vjeçar i manjatit rumun Ioan Micula, shpesh herë zë faqet e para të mediave online për mënyrën e
Rama në ceremoninë diplomimit të studentëve të Ekonomikut Kryeministri Edi Rama ftoi sot studentët e sapodiplomuar të Fakultetit Ekonomik të japin kontributin e tyre për ta bërë
Kostoja e diplomimit të Renzo Boss-it 230 mijë euro Diplomimi i Renzo Boss-it në universitetin “Kristal” të Tiranës e më pas në Londër ka kushtuar plot 230 mijë euro. Sipa
Pas diplomimit në Gazetari, Edita premton këngë të reja Pasi është diplomuar në degën e Komunikimit Masiv – drejtimi gazetari, Edita Sopjani premton se është e gatshme të fokus
Ceremonia e diplomimit të gjyqtarëve, merr pjesë Jahjaga dhe Dell Në ceremoninë e diplomimit të kandidatëve për gjyqtarë dhe prokurorë kanë marrë pjesë edhe Presidentja Atifete Jahjaga d
Diplomohet brezi i parë i studentëve të Universitetit Epoka Në një ceremoni madhështore, organizuar në kampusin e Universitetit Epoka, u zhvillua Ceremonia e Diplomimit për vitin a