999 rezultate për

dion

Arjan Konomi e quan "eskortë", Atdheu i fyer përplas karrigen e braktis studion Edhe sot nuk mund të kalonte pa debate dhe hatërmbetje një episod i përputhen. Pas takimit të Atdheut me dy vajza, Arjan
Varfëria e një burri në Korçë dhe ëndrra e tij: Të ngrohem e të ha diçka Dimri i ashpër dhe dëbora nuk sjellin vetëm vizitorë në Korçë. Bashkë me to, sjell edhe shtim të vuajtjeve dhe pamundësi
Vetëm 49-vjeç! Padagogu bie nga çatia, humb jetën rrugës për në spital Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Korçë. Është ndarë nga jeta pedagogu i filozofisë në Universitetin e
Sherr në Për'puthen! Fatjoni braktis studion, Melisa e penduar i shkon nga pas (FOTO LAJM) Javën e ardhshme, secila nga vajzat do të zhvillojë një takim 4 minutash në studion e Për’Puthen. Melisa kërkon të re
Harron radion ndezur, polici kapet në momente intime në orar të punës Zëvendës sherifi i Qarkut të Los Anxhelosit, dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale gjatë orarit të punës. Për më keq
Ju ka munguar? Ledion Liço shfaqet papritur, por në mënyrën e tij (FOTO LAJM) Ledion Liço është shkëputur totalisht nga jeta publike dhe të gjithë e ndjejmë mungesën e tij në ekran. Moderatori i njo
Ledioni s'mund të mungonte, Sara Hoxha zbulon për herë të parë portretin e Roman (FOTO LAJM) Sara Hoxha dhe Ledion Liço janë shumë të rezervuar dhe rrallëherë shfaqen në publik. Jetën private janë përpjekur ta mba
Pa makijazh dhe me maskë, si zbuloi këngëtarja shqiptare që është me Covid-19 (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Diona Fona, ka zbuluar përmes disa postimeve në “Instastory” se ka rezultuar pozitive me Covid-19.
Nuk ka paqe! Ana dhe Fatjoni përballen me tone të larta në studion e Për'puthen Pas kërkesës së saj që prej javës së shkuar, Ana është përballur me Fatjonin për t’i thënë gjithçka që nuk ka mundur t’i
Prindër të dy djemve, Sara Hoxha i kërkon një vajzë Ledionit Çifti shumë i dashur për publikun, Sara dhe Ledioni janë prindër të dy djemve, London dhe Roman. Më i vogli erdhi në jet
Diona Fona: Futbollistët janë ata që më së shumti flirtojnë me mua Diona Fona, është një nga këngëtaret e reja e cila është pranuar shumë shpejt nga publiku shqiptar. Artistja është l
A është larguar Lil Koli nga OTR? Mes Londrës reperi ka hyrë fuqishëm me studion e re (VIDEO) Pyetja që fansat e kanë bërë më shpesh kohët e fundit nëse Lil Koli është larguar nga grupi OTR dhe se gjerat ndoshta is
Mjekët nuk ia zbuluan dot sëmundjen, 18-vjeçare studion për mjekësi dhe kuron veten Israa Al-Tayeh, një vajzë jordaneze 18-vjeçare, vuante nga dhimbje të forta të kyçeve dhe humbje të vazhdueshme të vetëd
Flokët gjithmonë e më të gjatë, Sara publikon foton e rrallë me Ledionin (FOTO LAJM) Prej më shumë se dy vitesh, moderatori i njohur Ledion Liço është larguar nga ekrani dhe ka shijuar larg syrit të mediav
Grenell për radion serbe: Pse Trump nuk e detyron Serbinë të njohë Kosovën I ngarkuari nga Presidenti i SHBA-së, Donald Trump, ka deklaruar në një radio serbe të Çikagos, se Shtëpia e Bardhë nuk
E papritura në studion shqiptare, aktori shtrin në tokë LIVE moderatorin (VIDEO) Aktori i shumëpëlqyer i humorit, Irgen Çela ka qenë i ftuar ditën e sotme në ABC e Mëngjesit, ku ka rrëfyer shumë të pat
"Na spiunuan dhe Sigurimi na rrethoi te Ura e Karmës", dëshmia e ish-diversantit parashutist Publikohet historia e rrallë dhe e panjohur e Ndue Mëlyshit me origjinë nga Mirdita, ku i ati i tij, Gjoni ishte bajrakt
Nga Celine Dion te Meghan Markle, nuset që kanë bërë zhurmë me fustanin e bardhë (FOTO LAJM) Realiteti sot është se fustanet e bardha të nusërisë së personazheve të famshme janë të diskutuara më shumë se sa lajmet
Të veshur njësoj, Sara ndan fotot e ëmbla të Ledionit me të birin (FOTO LAJM) Prej më shumë se dy vitesh, moderatori i njohur Ledion Liço është larguar nga ekrani dhe ka shijuar larg syrit të mediav
Kockë e lëkurë, shikoni ndryshimin e frikshëm të Celine Dion (FOTO LAJM) Së pari, këngëtarja nuk është anoreksike Celine Dion i ka mohuar gjithmonë aludimet se ka një dietë të pashëndetshme. Aj