999 rezultate për

dion

Zgjedhjet në Kosovë, kandidatët për deputet rrihen në studion televizive (VIDEO) Kandidatët për deputetë Dardan Molliqaj i PSD-së dhe Haki Abazi i Vetëvendosjes janë përleshur fizikisht. Molliqaj dh
U rrëzua teksa po filmonte Bashën, Peka: Operatori kaloi një gjendje lipotimie (VIDEO) Kryedemokrati Lulzim Basha mbrëmjen e djeshme ishte i ftuar në studion e “Syri Tv”, ku dha një intervistë mbi situatën p
E bukur dhe miliardere: Modelja ruse që shëtit Londrën me "bishën" e zezë (FOTO LAJM) Lodra njihet tani për sezonin e super makinave luksoze të cilat janë padyshim nga më të shtrejntat dhe të veçantat. P
Përvjetori i parë i martesës, kjo është dhurata e shtrenjtë që Sara i bëri Ledionit (FOTO LAJM) Sara Hoxha dhe Ledion Liço festojnë sot përvjetorin e tyre të parë të martesës! Bukuroshja bjonde, e cila do të bëhet
Celine Dion ndryshim drastik në fizik, merakosen fansat (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur e hitit “My heart will go on”, Celine Dion, i ka merakosur së fundmi fansat me pamjen e saj të re.
Një vit pa e parë dhe tashmë Ledion Liço duket njeri tjetër (FOTO LAJM) Prej më shumë se një viti, moderatori i njohur Ledion Liço është larguar nga ekrani dhe ka shijuar larg syrit të mediave
Zjarr në studion e filmave vizatimorë, 23 të vdekur dhe dhjetëra të plagosur në Japoni Mëngjesin e kësaj të enjteje një zjarr ka rënë në në një studio të animacionit në Kioto, ku të paktën kanë mbetur 23 të
Diona Fona shpërthën në palestër, tregon të pasmet seksi (FOTO LAJM) Diona Fona ka ndarë me ndjekësit disa momente nga ushtrimet. Diona Fona është një nga këngëtaret më simpatike të estr
Dalin fotot: Sara dhe Ledioni, sërish prindër London Noor do të bëhet me një vëlla ose motër. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Sara Hoxha me anë të një fotoje në In
Vetëm 5 muajsh! Del fotoja e Edi Ramës në studion e skulptorit të madh (FOTO LAJM) Edhe pse si kudo në botë dhe ashtu edhe në Shqipëri personazhet e njohur VIP dhe politikanët në përgjithësi mundohen që
4 000 dollar nata! Sara dhe Ledioni, pushime në resortin ku Kate dhe Princi William kaluan muajin e mjaltit Sara Hoxha ka nisur tashmë pushimet e para këtë fillim maji me familjen e saj, bashkëshortin Ledion Liço dhe vogëlushin
Grushtim pa mëshirë, plas sherri në studion shqiptare (VIDEO) Dy sindikalistët, Kol Nikolla dhe Fiqiri Xibri, zihen me grushta në një studio televizive. Sipas Top Story kjo video
Fillojnë pushimet për Sara Hoxhën dhe Ledionin, zbuloni sa kushton një natë (FOTO LAJM) Trashëgimtarja e Top Channel Sara Hoxha është shumë aktive në rrjetet sociale ku ndan herë pas here me ndjekësit e saj f
Kosnett thirrje të rinjve: Studioni në SHBA Ambasadori i ShBA-së, Philip S. Kosnett, ka vizituar panairin universitar “Education USA”. Kosnett e ka quajtur si një
Modelja ruse mbulon me 2 milionë Swarovski Lamborghini-n e saj (FOTO LAJM) Një modele ruse ka mbuluar me 2 milionë gurë Swarovski makinën e saj Lamborghini Aventador, që ka një çmim prej rreth 30
"Dyshi" i Italisë kapet mat me të dashurën e re (FOTO LAJM) Bashkëdrejtuesi i koalicionit që qeverisë Italinë, njëkohësisht zv.kryeministër dhe ministër i Ekonomisë, Lugi Di Maio,
Ermal Fejzullahu feston ditëlindjen e djalit, bie në sy forma e tortës (VIDEO) Djali i Ermal Fejzullahut sot ka festuar ditëlindjen e 10-të me shokët e shoqet e shkollës ku studion. E pranë tij nuk k
Nuk u mbajt premtimi për autostradën Prishtinë-Shkup, faji drejtohet nga moti Përfundimi i punëve në autostradën që lidh Kosovën me Maqedoninë, varet nga ngritja e temperaturave. Autostrada që li
E dashura e Ledrit? Diona shfaqet si një copë ylli (FOTO LAJM) Diona Fona është një nga këngëtaret më të talentuara e më bukuroshe të skenës shqiptare. Me t'u bërë e famshme, Fiona sh
Mos studioni dhe mos punoni,veproni si ky çift dhe bëheni të pasur (FOTO LAJM) Pothuajse të gjithë ëndërrojnë të bëhen të pasur apo të shëtitin botën por kjo mund të jetë shumë më e thjeshtë nga sa m