999 rezultate për

dinte

Enrique i shtang të gjithë në konferencë, nuk e dinte për kartonin e kuq të kundërshtarit (VIDEO) Luis Enrique duket se e kishte humbur toruan në ndeshjen Spanjë-Zvicër dhe nuk e kishte kuptuar që kundërshtari luajti m
EKSKLUZIVE/ Zbulohet e-maili: Gjiknuri dinte gjithçka mbi skandalin 1.5 million USD me puset e "Albpetrol" Gjykata Penale dha sot masën e sigurisë për të arrestuarit dhe të shpallurit në kërkim për skandalin e abuzimit me 1.5 m
Nuk e dinte, reagimi i Fjolla Morinës kur mësoi se është shtatzënë (FOTO LAJM) Gjykata ka vendosur që të shtyjë seancën për në orën 13:00 për këngëtaren Fjolla Morina, e cila u kap me armë zjarri në
Para se të takonte Mbretëreshën, si mori Meghan leksione për të pirë çajin (FOTO LAJM) Para se Meghan Markle të bëhej dukeshë, ishte një njeri normal si të gjithë ne. Në fjalë të tjera, nuk dinte rregullat d
"Në skaf kishte edhe vajza të tjera por Enisa nuk dinte not" , del një tjeter version për ngjarjen e Velipojës Nje tjeter version del nga deshmite lidhur me ngjarjen e rende ndodhur ne Velipoje, ku pas nje xhiroje me skaf, me shoku
Kush e dinte, vogëlushja e vogël në këtë film është moderatorja shqiptare Tashmë prej disa vitesh, Bieta Sulo është në ekranin e Top Channel ku ka bërë për vetë gjithë publikun. Mirëpo, askus
Nuk dinte të shkruante, KPK shkarkon prokurorin "problematik" Është shkarkuar nga detyra Spartak Çoçoli prokuror pranë rrethit gjyqësor në Gjirokastër. Sipas KPK-së Çoçoli ka prob
"Plas" sherri mes vëllezërve: Gruaja më bridhte me dashnorët dhe ti nuk më tregove Rubrika “Shihemi në gjyq” në Tv Klan solli ditën e sotme problematikën mes dy vëllezërve. Mynyri zbuloi një sekret për g
Para se të takonte Mbretëreshën, si mori Meghan leksione për të pirë çajin (FOTO LAJM) Para se Meghan Markle të bëhej dukeshë, ishte një njeri normal si të gjithë ne. Në fjalë të tjera, nuk dinte rregullat d
Nuk e dinte se kishte Covid-19, nëna infekton 17 fëmijët e saj Një nënë ka infektuar shtatëmbëdhjetë fëmijët e saj me koronavirus pasi nuk kishte dijeni se ishte infektuar. Brittany J
Nuk e dinte se kishte koronavirus, nëna infekton 18 fëmijët e saj Brittany Jencik nga Nju Jorku raportohet se ka infektuar shumicën e 18 fëmijëve të saj me Covid-19, rreth pesë javë më p
A e dinte policia ku fshihej Orgest Bilbili? Përgjigjet kreu i Policisë së Shtetit Drejtori i Policisë së Shtetit Ardi Veliu tha se për arrestimin e Orgest Bilbilit, i cili u kap një ditë më parë pas për
Avokati i Ronaldinhos: Ai është budalla, nuk e dinte që kishte pasaportë të falsifikuar Avokati i vet mbrojtës, Adolfo Marín e ka quajtur Ronaldinhon budalla, duke thënë se legjenda braziliane nuk e dinte se
Lazio nuk di të ndalet, mposht Genoan dhe kap kreun (VIDEO) Lazio është duke zhvilluar një sezon fantastik ne Serie A. Ditën e sotme skuadra e Inzaghit mposhti pastër skuadrën e Ge
Mbytën dhe zhdukën trupin e vajzës së tyre për çështje nderi, 29 vjeçarja fut prindërit në burg (FOTO LAJM) Shahin Munir kishte katër vjet që e dinte dhe e mbante përbrenda sekretin e vrasjes në vitin 2003 të 16 vjeçares, Shafi
Beyonce ja bëri "surprizë", Valdrin Sahiti as vetë nuk e dinte që diva do vishte fustanin e tij (VIDEO) Lajmi që Valdrin Sahiti ka veshur Beyoncen, u bë publik nëpër rrjete sociale. Këngëtarja e njohur botërisht u shfaq p
Askush nuk e dinte, martohet Klea Huta dhe Elgit Doda (FOTO LAJM) Klea Huta dhe Elgit Doda janë zyrtarisht burrë e grua. Përmes disa postimeve në Instagram, ata deklaruan se i kanë thënë
Kim Mehmeti: Edi Rama deri vonë nuk e dinte se ka shqiptarë në Shkup I ftuar në emisionin e Adi Krastës “A Show” në T7, shkrimtari dhe analisti i njohur Kim Mehmeti ka biseduar mbi tematika
E ëma nuk e dinte, foshnja 8 muajshe në gjyq për 13 mijë euro borxh Një gjykim i pazakontë po zhvillohet në qytetin gjerman Zëickau, Gjermani. Një foshnjë tetëmuajshe ka përfunduar në g
Askush se dinte! Mc Kresha martohet nesër Ndoshta ju erdhi papritur lajmi, por burimet bëjnë të ditur se Mc Kresha dhe e fejuara e tij Erzina do të kurorëzojnë me