999 rezultate për

dinjitoz

Veseli i shkon pas Haradinajt: Taksa, veprim dinjitoz i Kosovës Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli ka folur pas takimit të liderëve të shtetit, ku u diskutua për zhvillimet e
Basha: Kur të vij unë në pushtet nuk do të ketë krim Kryetari i PD-së, Lulzim Basha, u ka premtuar shqiptarëve nga Vlora, se me ardhjen e Partisë Demokratike në pushtet, Shq
Të fortët dhunuan familjarët nën mbrojtjen e policisë, reagon Lleshi më në fund Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka reaguar lidhur me situatën e krijuar sot tek “Petro Nini”, ku disa banorë u nxorë
Familjet e para mbërrijnë në Shkozë, Veliaj: Për një fillim të ri me banesa dinjitoze sociale Familjet e para të cilat preken nga gjurma e Unazës së Re kanë filluar që të futen në banesat sociale në zonën e Shkozës
Fitore me vuajtje, Skënderbeu merr 3 pikët ndaj Kastriotit Skënderbeu ka mposhtur Kastriotin me rezultatin minimal 1-0 në takimin e vlefshëm për javën e 11-të të Kategorisë Superi
Paraqitje dinjitoze, arbitrat shqiptarë gjykojnë në Europa League Takimi i sotëm në Europa League, mes AEK-ut të Larnakës dhe Ludogoretsit, i zhvilluar në Greqi, kishte si arbitër kryeso
E palëkundur dhe dinjitoze, njihni gruan më të pushtetshme të shqiptarëve (FOTO LAJM) Sigurisht që kombi shqiptar mbart jo vetëm figura të mëdha historike mashkullore që kanë lënë gjurmë të thella, por pady
Rama mohon dijeninë për dorëheqjen e Tahirit: Akt dinjitoz Kryeministri Edi Rama ka folurnë një intervistë për Opinion për aktin e Tahirit dhe dorëheqjes së tij ditën e sotme.
E akuzonte si trafikant, Ylli Manjani habit dynjanë për Tahirin Ish-ministri Ylli Manjani, një ndër kritikët më të mëdha të ish-ministrit Saimir Tahiri, ka habitur me postimin e fundit
Veliaj: Kemi një projekt dinjitoz të arkitektit më të mirë në botë për teatrin Kryetari i Bashkisë së Tiranës e cilëson projektin e ri të Teatrit Kombëtar tepër dinjitoz. I ftuar në emisionin “Ko
Manjani kujton referendumin e 1998: Ti japim vendit Kushtetutë dinjitoze! Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani ka kujtuar sot me nostalgji nëpërmjet një postimi në faqen e tij në Facebook, 19
Xhaferri: Uroj qytetarët për këtë sjellje dinjitoze në këtë ditë festive Kryetari i Kuvendit të Republikës së Maqedonisë, Talat Xhaferri votoi në fshatin Forinë të Gostivarit, nga ku deklaroi s
Ahmeti uron Lladrovcin: Përgëzimet e mia, dalsh faqebardhë! Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti ka uruar Ramiz Lladrovcin për fitoren që në rrethin e parë në Drenas të Kosovës, ndërsa ka
Veliaj: Varrezat e Sharrës, vend dinjitoz që të afërmit tanë të prehen në paqe Varrezat e Sharrës po shndërrohen dita-ditës në një vend dinjitoz prehje për ata që nuk jetojnë më, por edhe për njerëzi
Përfundon ndërtimi i rrugës “Selaudin Bekteshi”, Veliaj: Mbajmë premtimin për një Tiranë dinjitoze (FOTO LAJM) Bashkia e Tiranës ka përfunduar ndërtimin e Rr. “Selaudin Bekteshi” në Njësinë Nr. 4 Kryetari i bashkisë Erion Veliaj
Kurti premton pension 150 euro për pensionistët Albi Kurti e nisi me pensionistët mëngjesin e sotëm. Ai udhëtoi sëbashku me ta me autobus drejt parkut të Gërmisë duke b
Veliaj inspekton linjat e transportit publik: Shërbim dinjitoz për qytetarët Në kuadër të riorganizimit të shërbimit për transportin urban, Bashkia e Tiranës ka nisur inspektimin e të gjitha linjav
Romët protestojë para Kuvendit: Duam jetë dinjitoze! Shoqata e romëve ka zhvilluar një protestë para selisë së Parlamentit, për më shumë vëmendje për këtë kategori. “Duam
Veliaj: Po ofrojmë urbanizim dinjitoz për kryeqytetasit Një tjetër lagje në kryeqytet ka marre një pamje krejt tjetër. Bashkia e Tiranës ka përfunduar rikualifikimin urban të b
Totozani: Shpallja e minimumit jetik garanton standarde dinjitoze për të varfërit Avokati i Popullit, Igli Totozani, në Ditën Ndërkombëtare për Zhdukjen e Varfërisë shpreh shqetësimin se shumë familje s