999 rezultate për

dinit

Nuk e dinit, shikoni sa i rrezikshëm është një "like" Nga Aalison Pearse Stevens Na pëlqen ose jo, mediat sociale janë një pjesë e rëndësishme e jetës sot. Adoleshentët, k
E pabesueshme, a e dinit se 8 200 shqiptarë janë mbi 150 vjeç? Shqipëria duket një vend rekord për moshën e 150 vjeçarëve, të paktën nëse i referohemi të dhënave që gjeneron sistemi i
A e dinit se kapsllëku mund të jetë vdekjeprurës Kapsllëku rrit rrezikun e zhvillimit të sëmundjeve të veshkave, paralajmërojnë shkencëtarët. Personat që vuajnë nga kjo
Nga “gangstere” në një zonjushë plot sharm, ndryshimi i Trejsi Sejdinit Trejsi Sejdini ose gangsterja e Elbasanit është kthyer në një nder femrat më të komentuara në media. Ajo njihet tash
10 fakte të çmendura që nuk i dinit për picën Kur lindi pica moderne? Kur zbarkoi në Amerikë? Është e vërtetë që astronautët së shpejti do të hanë pica në hapësirë? Ç
10 gjëra interesante që nuk i dinit për gjoksin Sido që t’i quani apo t’i keni gjinjtë tuaj me siguri do t’i kuptoni çdo rresht këtijn artikulli. A jua merrte mendj
Javier Zanetti i uron mirëseardhjen Paolo Maldinit Zëvendës-presidenti i Interit, Javier Zanetti, i ka uruar mirëseardhje Paolo Maldinit, i cili është kthyer në Milan.
10 gjëra interesante që nuk i dinit për gjoksin Sido që t’i quani apo t’i keni gjinjtë tuaj me siguri do t’i kuptoni çdo rresht këtijn artikulli. A jua merrte mendj
U mbyt në Durrës, gjendet pas 12 ditësh trupi i muxhahedinit iranian Një shtetas iranian është mbytur 12 ditë më parë në liqenin e fshatit Rrotull pasi ishte futur për t'u freskuar. Ai ë
Mendoni se i dinit të gjitha? Epo shikoni këto foto atëhere (FOTO LAJM) Bota rreth nesh nuk pushon së mahnituri. Por me qasjen e sotme në internet, është e vështirë të besohet se ka ende gjëra
A e dinit se patatet ju ndihmojnë për rritjen e flokëve? Shkencëtarët në Japoni thonë se mundësia për të rirritur flokët mund të gjendet në kimikatin që përdoret për gatimin e p
Burri nga Elbasani: Pash UFO që hidhnin valle mbi zyrën e Qazim Sejdinit Një i moshuar nga Elbasani këmbëngul se ka parë UFO në qiellin e qytetit duke shpjeguar edhe detaje nga ngjarja e çudits
Ndoshta nuk e dinit, por këto janë 10 zakonet që po ju sëmurin Frika që keni ndaj gripit Çdo herë që keni inflamacion intensiv që shoqëron gripin tuaj, lëshoni kimikate që dëmtojnë
Detajet misterioze të tastierës tuaj që me shumë mundësi nuk i dinit Të gjithë i përdorim tastierat në përditshmëri, por shumë nga ne kanë probleme me të shkruarin shkruajmë shpejt. Shi
“Sheikët” shqiptarë tërbojnë edhe njëherë Dubain Dj Blunt dhe Real 1 janë ndër artistët më të dashur në trojet shqiptare. Me këngët e tyre të shumta dhe mjaft intere
Humbi kundër Trejsi Sejdinit, missi shqiptar qan me lot e kërkon mamin Mbrëmjen e kaluar u mbajt në Pallatin e Kongreseve kompeticioni i bukurisë Miss Universe Albania, ku u shpall fituese bu
Nëse akoma nuk e dinit, tashmë mund të dobësoheni vetëm duke pirë kafe Benefitet e kafes i kemi përrmendur disa herë, por nëse akoma nuk i dini po j’ua themi prapë… Kafja është e mirë për
Sekreti, a e dinit se dritaret kanë pozicionin veror dhe dimëror? Ekzistojnë dy truqe të cilat mbase për to nuk keni ditur – dritaret PVC kanë pozicionin dimëror dhe veror, të cilat mund
Kush është Klodian Çopja, shok i dhëndrit të Qazim Sejdinit i arrestuar në Angli "Daily Mail" i ka dedikuar një shkrim ditën e sotme të riut nga Elbasani Klodjan Çopja, i cili ndodhet në burg në Britan
Detajet që nuk i dinit për Roza Latin: Nuk dëgjon mirë nga veshët Edhe pse të gjithë e njohin Roza Latin ka disa detaje që pak i dinë për të. -Jam indiferente ndaj lajmeve dhe thashe