999 rezultate për

dinin

Gjyshet e dinin sekretin, vetitë kuruese të qepës Nëse mendoni se qepa e ka vendin vetëm në kuzhinë gaboheni. Po të ishte e mundur ju do i mbanit qepët pranë shampove në
E PADËGJUAR/ 16 infermieret e spitalit ngelin shtatzëne në një kohë të shkurtër Një ngjarje e çuditshme dhe që ka tërhequr vëmendjen e mediave botërore ka ndodhur në Klinikën "Banner Desert Medical Ce
E dinin të vdekur, këngëtarja shqiptare shfaqet me fustan nusërie (FOTO LAJM) Këngëtarja Shyhrete Behluli ka rrëfyer një histori interesante nga martesa e saj në vitin 1981. Duke qenë se që 16-v
Kovacic:Mund ta dinin se Zidane do largohej, por unë jo Padyshim që largimi i Zidane i ka habitur të gjithë tek klubi i Real Madridit por së fundmi po spekulohet se ky largim k
Misteri me vjedhjen e dosjes së prokurorisë në Durrës: Grabitësit dinin çdo detaj Janë zbardhur detaje të reja nga grabitja e postës sekrete të prokurorisë së Durrësit. Mësohet se grupi hetimor ka nd
Akuzohen për lidhje me mafien dhe trafik droge, por Rama dhe Balla konfirmojnë Sejdinin dhe Dakon Kryeministri Edi Rama rikonfirmoi kandidimin e Qazim Sejdinit dhe Vangjush Dakos për bashkitë e Elbasanit dhe Durrësit n
Gazetarja fajëson shtetin shqiptar për vrasjen e Marios: Vrasja ishte paralajmëruar Gazetarja investigative Klodiana Lala e ftuar në Opinion ka pranuar se Majollari është kërcënuar disa herë para vdekjes
Të famshmit e dinin për shtatzëninë e Xhensilës, kështu reaguan ata (FOTO LAJM) Qe disa javë është spekuluar se aktori dhe këngëtarja do të bëhen prindër, mirëpo ata vendosën gjatë kësaj jave që ta bë
PS "shet" Nuredinin, pas skandalit me tokat e sulmojnë ashpër në Kuvend Pavarësisht se vetë Kryeministri Edi Rama e ka quajtur mik të PS-së, Elisa Spiropali sulmoi hapur kryetarin e Bashkisë s
Barbana rrënqeth me fjalët për Ergi Dinin: Një pjesë e imja nuk jeton më! (FOTO LAJM) Ndërkohë ku ka kaluar më shumë se një vit nga ndarja tragjike nga jeta e këngëtarit Ergi Dini, plaga në familjen e tij ë
Dhimbje akoma e freskët, Alketa Vejsiu kujton me mall Ergi Dinin (VIDEO) Përmes një video-kolazhi moderatorja Alketa Vejsiu ka publikuar në rrjete sociale një video në të cilën ka kujtuar 4 edi
Dhimbja pllakos familjen e Aldisonit, ata nuk dinin asgjë për historinë me Arielën U fol shumë për familarët e Ariela Muratit dhe dhimbjes që pllakosi në shtëpinë e tyre, por edhe familja e Aldisonit ësh
E dinin së ishte gjallë, prindërit e Arielës e mësojnë lajmin e hidhur në spital Refuzimi i një dashurie të hershme nga vajza dhe familja e saj, dyshohet të ketë qenë shkaku i krimit të rëndë, që ndodh
Fejohet Taulant Xhaka (FOTO LAJM) ​Taulant Xhaka është fejuar me Arbnora Nuredinin, me të cilen e bëri lidhjen publike jo shumë kohë më parë. Mes
Të gjithë e dinin për bëmat e shefave të policisë, por nuk u reagua Katër drejtuesit e Policisë, për të cilët Prokuroria e Krimeve të Rënda ka nxjerrë urdhër arresti nuk janë aspak të panj
Nëna dhe e motra Barbana, rrënqethin me fjalët për Ergi Dinin (FOTO LAJM) Ka kaluar vetëm një vit nga tragjedia në familjen Dini, ku humbi jetën këngëtari i ri Ergi Dini. Motra e tij, Barba
1 vit pa Ergi Dinin, Barbana kthen sytë nga Zoti (FOTO LAJM) Aksidenti tragjik i një viti më parë ku mbetën të vdekur këngëtari Ergi Dini dhe djali i gazetares Erenestina Halili, Kl
Më shumë se Fatos Nano! A e dini sa gjuhë të huaja flet Lorik Cana Lorik Cana i ftuar mbrëmjen e djeshme në “Xing me Ermalin” foli për herë të parë në lidhje me karrierën e tij, largimin
Hoxha: Xhafa e Çako e dinin se u kapën patentat e Tahirit në Elbasan Gazetari Artan Hoxha ka zbuluar detaje të reja në lidhje me ndalimin dhe arrestimin e biznesmenit me 863 mijë euro dhe 2
Krimi dhe droga, Basha i kujton Ramës Qazim Sejdinin dhe Vangjush Dakon (VIDEO) Kreu i demokratëve Lulzim Basha theksoi gjatë fjalës së tij se është fakt se droga dhe varfëria e popullit shkojnë njëko