999 rezultate për

dine

Dalin fotografitë e të vrarëve në tragjedinë që tronditi Prishtinën (FOTO LAJM) Hasan Krasniqi, banor i lagjes Dardania, dyshohet se vrau sot në banesë gruan dhe nusen e djalit e tij, e pastaj edhe ve
Real Madrid-Hazard një hap larg kurorëzimit Eden Hazard dhe Real Madrid, një martesë që në verë do të kurorëzohet. Të paktën sipas "Telefoot" që sqaron se si bel
Super Strakosha, i mohon golin nga penalltia Udineses (VIDEO) Lazio po fiton 2-0 kundër Udinese-s në shtëpi falë golave të Caicedo (21') dhe autogolit të Sandro (24'), por edhe falë
Përdorimet e pazakonta të majonezës që shumë pak i dinë Më poshtë ju kemi listuar disa nga përdorimet e pazakonta të saj: Trajtim thonjsh Nëse thonjtë tuaj janë të brisht
Grabitësit bënin kërdinë në Rinas, Aviacioni Civil paska qenë i zënë duke bërë para Pas grabitjes në Rinas, një tjetër hije skandali po qëndron rreth Autoritetit të Aviacionit Civil. Përveç sigurisë ky au
Boja në drejtim të Kryeministrisë, nis pastrimi i murit (VIDEO) Që në orët e para të mëngjesit puntorët kanë shkuar për të pastruar Kryeministrinë nga boja. Pas protestës, godina e
Boksieri shqiptar kërkon lavdinë, sfidon francezin për titullin e WBF (FOTO LAJM) Boksieri fierak, Mikel Hodaj është gati të bëj hapin e madh në karrierë. Edhe pse në moshë fare të re, vetëm 20 vjeçare,
Roma zhbllokon rezultatin përballë Udineses (VIDEO) Pas një pjese të parë pa rrjeta të prekuara Roma ka arritur ta dërgojë topin në rrjetë në minutën e 68’ me sulmuesin kry
EMRAT/ Kush janë dy deputetët e rinj që betohen sot Kuvendi gjatë senacës plenare të ditës së sotme pritet që të mbajë edhe betimin e dy deputetëve të rinjë që kanë marrë m
Pako e dyshimtë pranë një zyre ligjore në Vlorë, rrethohet zona Një ngjarje e rëndë raportohet të jetë në zhvillim në Vlorë, pasi ka dyshime që mund të jetë vendosur lëndë plasëse pran
Gjyshja bën kërdinë në Instagram (FOTO LAJM) Gina Stewart është nënë e 4 fëmijë dhe gjyshe e një mbese. Mirëpo, kjo nuk e pengon yllin që të thyejë rrjetin me foto d
Super goli i javës vjen nga ylli i Udineses (VIDEO) Një super gol është shënuar pak minuta më parë në ndeshjen Udinese-Empoli. Është argjentinasi Rodrigo De Paul i cili
Të shpëton nga kanceri, kërpudha mrekullia që pak e dinë Kërpudhat janë shumë të shijshme e për këtë janë pjesë e shumë ushqimeve në tryezat tona. Ato janë të pasura edhe me
Boksieri shqiptar kërkon lavdinë, sfidon francezin për titullin e WBF (FOTO LAJM) Boksieri fierak, Mikel Hodaj është gati të bëj hapin e madh në karrierë. Edhe pse në moshë fare të re, vetëm 20 vjeçare,
"Plehrë, ordiner, kopil komunist", deputeti rebel i PD-së shpërthen ndaj Bylykbashit Deputeti i PD Myslim Murrizi i është përgjigjur ashpër Oerd Bylykbashit i cili e quanti Murrizin deputet të rritur në in
Djali i Zidane, pranë largimit nga Reali Djali i legjendës, një herësh trajnerit Zinedine Zidane, Luca, duket se është afër largimit nga Real Madridi. Gazeta
Milani nuk ja del as përballë Udineses (VIDEO) Kuqezijtë kanë ngecur edhe këtë javë në Seria A. Ndeshja e cila u zhvillua në San Siro mes Milanit dhe Udineses ka mb
Barazohet ndeshja mes Milanit dhe Udineses (VIDEO) Udinese ka barazuar sfidën përballë Milanit pas një kundërsulmi perfekt në minutën e 65’ me Kevin Lasagna. Pjesa e dy
Gatusso ndryshon totalisht Milanin në ndeshjen me Udinesen, formacionet zyrtare Dy humbje radhazi dhe mundësia për të reaguar, ndaj Udineses, në "San Siro". Milani i Gennaro Gattusos nuk duhet të gabo
Gattuso kërkon fitoren ndaj Udineses, starton me dyshen Cutrone-Piatek (FOTO LAJM) Milani është i dënuar të fitojë sot në orën 19:00 ndaj Udineses. Kuqezinjtë vijnë pas dy humbjeve radhazi ndaj Inter