999 rezultate për

dinamos

Kris Kaso, talenti shqiptar shënon gol "alla" Ronaldo ndaj Dinamos së Zagrebit (VIDEO) Kris Kaso, talenti shqiptar që është në pronësi të Lokomotiv Zagreb por i huazuar tek skuadra e kroate e Dragoljac, ka
Dinamo Zagreb-Manchester City, "shtanget" skuadra e Guardiolas (VIDEO) Dinamo Zagrebi ka befasuar Manchester Cityn, duke kaluar në epërsi në "Maksimir". Olmo ka shënuar për epërsinë e vend
Dinamo prezanton trajnerin e ri italian Dinamo po kalon një moment shumë të vështirë në këtë kampionat dhe e sheh veten e fundit në Kategorinë e Parë me vetëm n
Dinamo bëhet me trajner të ri, pritet kthesa nga 18 herë Kampionët e Shqipërisë Fabrizio Kamarata, trajneri i ri i skuadrës së Dinamos ka mbërritur në kryeqytet dhe sot është takuar me skuadrën e tij
Ish-futbollisti i Juventusit drejt stolit të Dinamos Pas largimit të Mauro Manzonit nga drejtimi i skuadrës së Dinamos, blutë kanë gjetur menjëherë trajnerin e ri. Ai është
Kriza e Dinamos, reagojne 18 herë kampionët e Shqipërisë Dinamo prej vitesh nuk po arrin të ngrejë kokë për tu pozicionuar aty ku i takon, e për këtë shkak pak kohë më parë klub
"VAR një copë m***", trajneri i Dinamos shpërthen në akuza Nenad Bjelica u pa i tërbuar pas ndeshjes që Dinamo Zabreg barazoi me Shakhtar Donetsk mbrëmë. Kroatët e kishin mundësin
Falimentoi klubin italian, kush është biznesmeni i ri i Dinamos Për momentin, kompania italiane që do të investojë për Dinamon, ka thjesht rolin e sponsorit. Ende nuk ka një kontratë t
Allmuça jep dorëheqjen, drejtuesit e Dinamos refuzojnë Për Dinamon problemet nuk kanë të sosur. Për shkak të rezultateve negative në këto 4 javë, trajneri Igli Allmuça ka para
Dinamo, shkolla që po shuhet ditë pas dite Vazhdon vdekja klinike e Dinamos, një prej klubeve legjendare të futbollit shqiptar. Nëndetësja historike është e brakti
Azdren Llullaku hero në Rumani, supergol dhe asis në ndeshjen ndaj Dinamos së Bucurestit (VIDEO) Viti 2018 për Azdren Llullakun u mbyll më së mirë. Sulmuesi i kombëtares shqiptare, që së fundmi nuk nuk është grumbullu
Legjendat e Dinamos flasin për ish-trajnerin, Daliç: Suksesi kroat, prej tij Kombëtarja e Kroacisë ka shkruar histori në këtë Botëror duke mundur Anglinë dhe duke u ngjitur në finalen e Botërorit k
Ish-presidenti i Dinamos së Zagrebit dënohet me 6 vite e gjysmë burg Ish-presidenti i Dinamos së Zagrebit në Kroaci, deri tani vonë këshilltar i klubit, Zdravko Mamiç, vëllai i tij Zoran Ma
Plas sherri tek Hajduk Splitit, tifozët sulmojnë lojtarët ndërsa presidenti jep dorëheqjen Presidenti i Hajduk Splitit, Ivan Kos ka dhënë dorëheqjen nga ky post, pas humbjes në kampionat përballë Dinamos së Zagr
Lojtari i Lazios bën gjestin fenomenal ndaj ish-tifozëve rival Ish-mbrojtësi i Dinamos dhe aktualisht i Lazios, Stefan Radu e ktheu ndeshjen e djeshme mes Steauas së Bukureshtit dhe L
Grezda flet për dështimin e trasferimit tek Dinamo: Osijek nuk më lejoi që të largohesha Eros Grezda është padyshim një nga futbollistët më të spikatur në kombëtaren shqiptare pasi me paraqitjet e tij të mira
Ndahet nga jeta ish-portieri i njohur (FOTO LAJM) Ish-legjenda e portës së Dinamos, Ilir Luarasi ka ndërruar jetë ditën e sotme. Ai është gjetur i pajetë në shtëpinë e
Skënderbeu merr fitoren e parë dhe fiton bindshëm kundër Dinamos së Kievit Skënderbeu ka arritur të marrë një fitore të madhe kundër Dinamos së Kievit me shifrat 3-1 në "Elbasan Arena" Të parë
Ilir Daja shpreson tek neglizhimi i Dinamos, për të arritur një rezultat pozitiv Ilir Daja hidhet në sulm. Ndaj Dinamos së Kievit do të zbresë në fushë një Skënderbe shumë ofensiv për të mbajtur gjallë
E bujshme / Kroacia emëron trajner ish-trajnerin e Dinamos Kroacia shkarkoi trajnerin Ante Çaçic nga stoli i ekipit kombëtar, pas barazimit zhgënjyes 1-1, në shtëpi ndaj Finlandë