999 rezultate për

dinamon

Manchester City shkatërron Dinamon e Zagrebit dhe e eleminon nga Champions (VIDEO) Manchester City në "Stadion Maksimir" mposhti me rezultat të thellë 1:4 Dinamon e Zagrebit duke e eleminuar nga Champion
Falimentoi klubin italian, kush është biznesmeni i ri i Dinamos Për momentin, kompania italiane që do të investojë për Dinamon, ka thjesht rolin e sponsorit. Ende nuk ka një kontratë t
Gati të rikthehet Dinamo e madhe, donadorët i vijnë në ndihmë Ditëlindja e 69-të po e gjen sërish Dinamon në Kategorinë e Parë dhe pa seli e stadium. Kur na ndajnë edhe 6 ditë (26 sh
Vllaznia nuk njeh kundërshtar. mposht edhe Dinamon Vllaznia ka triumfuar në “Loro Boriçi” ndaj Dinamos me rezultatin e pastër 2-0 në supersfidën e Grupit A të Kategorisë s
Skëndërbeu zyrtarisht do të përballet me Dinamon e Kievit pa Bakari Nimaga Skënderbeu do të luajë pa një prej yjeve të skuadrës, në ndeshjen e parë të grupeve të Europa League, në fushën e Dinamo
Marko Radas: Kur shkova në Kroaci shokët e fëmijërisë nuk më flisnin, ngaqë eleminova Dinamon Pasi eliminoi ekipin e qytetit të tij, Marko Radas rrëfen “pa dorashka” përjetimin e kualifikimit për në grupe me ekipin
Agustin Kola: Skënderbe shijoje sfidën me Dinamon e Kievit, pasi unë nuk e pata fatin Ka qenë sezoni futbollistik 1982-1983, kur Tirana kishte marrë të drejtën për të luajtur në Kupën e Kupave dhe kishte pa
Stafi i Young Boys flet për Skënderbeun: Mjafton që ka eleminuar Dinamon e Zagrebit Young Boys është padyshim një nga skuadrat favorite për të kaluar grupin në Ligën e Europës ku mes kundërshtarëve është
Zbuloni sa do të përfitojë Skënderbeu dhe lojtarët nëse arrijnë të eleminojnë Dinamon Skënderbeu kërkon të ripërsërisë suksesin e verës së 2015-ës, kur u kualifikuan në grupet e Ligës së Europës. Suksesi i
Shpërthejnë mediat kroate: Gjyqtari ndihmoi Dinamon përballë Skënderbeut Skënderbeu ka të drejtë të ankohet për gjykimin e ndeshjes së sotme ndaj Dinamos së Zagrebit, ku shumë episode ishin kun
Ilir Daja: Dinamon e Zagrebit e njoh, është shumë e fortë Ilir Daja beson se Skënderbeu mund të bëjë surprizën e madhe edhe ndaj një klubi me shumë emër si Dinamo Zagreb. I konta
Juventus mund Dinamon (VIDEO) Skuadra e Juventusit ka shënuar fitore në ndeshjen e fundit të grupit, pasi ka mposhtur skuadrën kroate Dinamo Zagreb me
Juventus mund Dinamon e Zagredit (VIDEO) Skuadra e Juventusit ka shënuar fitore të pastër prej 4:0 kundër Dinamo Zagrebit, në kuadër të Grupit H të Ligës së Kamp
Rrahmani s'do të luajë për Dinamon e Zagrebit, ja ku do të huazohet Amir Rrahmani është transferuar në ditën e fundit të të merkatos te skuadra e madhe e Dinamo së Zagrebit, që i pagoi 1.6
Pjaca përshëndet Dinamon, tashmë lojtar i Juventusit Marko Pjaca është praktikisht një lojtar i Juventusit. Agjenti i tij deklaroi pak ditë më parë se Pjaca do bardhezinjtë
Braçe shpërthen ndaj Idrizit dhe Vasilit: Berisha shkatërroi Dinamon dhe Partizanin Deputeti i Partisë Socialiste njëherësh dhe tifoz i Partizanit, ka reaguar nëpërmjet një statusi në profilin e tij zyrta
Bayern shkatërron Dinamon (VIDEO) Bayern Munich ka shkatërruar me rezultatin e përgjithshëm 5:0 ekipin kroat të Dinamos së Zagrebit. Robert Lewandowski
Radas kundër të vëllait, do gol si korçar Marko Radas e ka të vëllain një tifoz ultras të Dinamos së Zagrebit. Kështu ka treguar qendërmbrojtësi i Skënderbeut për
Salihi: Ja si e kalojmë Dinamon e Zagrebit Hamdi Salihi është pa dyshim njeriu i momentit te Skënderbeu. Bomberi shkodran ka treguar një formë të shkëlqyer me kamp
Kozniku: Skënderbeu e kalon Dinamon e Zagrebit Ish-futbollisti dhe trajneri i Dinamos së Zagrebit, Ardian Kozniku, ka folur për ndeshjen që ish skuadra e tij do ta lua