999 rezultate për

dinamika

Gjendet një jaht i braktisur në afërsi të Shëngjinit Ditën e sotme është gjetur një jaht i braktisur në afërsi të Shëngjinit. Mësohet se jahti ishte me flamur slloven dhe
Ndryshon dinamika e punës në institucionet shtetërore pas gjendjes me koronavirus (VIDEO) Me doreza në duar, e pajisur me produkte higjienike, ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu, ka vazhduar punën në zyrën
Zbardhet dinamika e atentatit ndaj Ndojt: E ndoqën, i prenë rrugën dhe qëlluan Ndërkohë që policia e Shtetit është në kërkim për autorët e atentatit ndaj prokurorit Arjan Ndoj, ku u lënduan 3 persona
Incidenti i Michael Schumacherit, zbardhet dinamika e ngjarjes Incidenti i pësuar teksa bënte ski bëri atë që nuk mundi t’ia bënte një jetë e përshkuar me shpejtësi marramendëse në ti
Zbulohet dinamika e ngjarjes, ja si filloi sherri fatal në Laç Janë zbuluar të tjera detaje në lidhje me vrasjen e mbrëmshe të dy kushërinjve Jushi në Laç. Sipas Policisë shkak për
DETAJET/ Zbardhet dinamika e krimit në Laprakë, si ndodhi vrasja Një 17-vjeçare dhe një 23-vjeçar janë plagosur me armë zjarri në rrethana ende të paqarta në zonën e Laprakës, teksa rap
Zbardhet dinamika, si u vra me 8 plumba babai i dy fëmijëve në Shkodër Vritet me breshëri kallashnikovi biznesmeni nga Shkodra, i pasionuar pas hipizmit. Një ngjarje e ndodhur në mes të ditës
Zbardhet dinamika e aksidentit në Kamëz, ja si i mori para biçiklistin dhe nënën me dy vajzat, shoferja e ‘Benz’-it Një aksident tragjik tronditi kryeqytetin tre ditë më parë, ku një grua shtypi me automjetin që drejtonte dy persona, nj
DINAMIKA/ Si u planifikua grabitja e çfarë shkoi keq në marketin e Bucit Kanë kaluar vetëm pak ditë nga ngjarja në Kamzë ku gjatë një grabitje me armë në një minimarket, u vra një shtetas dhe u
Zbardhet dinamika e aksidenti me 3 të vdekur në Fier Hetuesit kanë zbardhur rrethanat e aksidentit të rëndë, ku humbën jetën dy kushërinjtë Agustin dhe Fisnik Murataj dhe e
Zbardhet dinamika e ngjarjes, ja momentet e vrasjes në lokalin në Vlorë Të tjera detaje janë zbardhur, duke treguar me imtësi momentet që çuan ne masakrën ne lokalin ne Vlore. Prokuroria e Vlo
DINAMIKA E NGJARJES/ Çfarë ndodhi në 4 minutat që i morën jetën Artan Cukut? (VIDEO) E ftuar në emisionin “Opinion” gazetarja Klodiana Lala përmes skemës në video ka shpjeguar të gjithë dinamikën e vrasjes
Vrasja në Vlorë, zbardhet dinamika e ngjarjes Gjykata e Vlorës dha masën e sigurisë “arrest me burg” për Marjo Ribajn dhe Endri Pangon, në lidhje me vrasjen e një bas
DETAJET/ Kjo është dinamika e vrasjes në Shkodër. Jozef Mujecin e ndihmuan 4 persona Zbardhen të tjera detaje në lidhje me ekzekutimin e 47-vjeçarit në Shkodër. Burime nga policia e Shkodrës deklaruan se J
Video 3D/ Zbardhet dinamika e masakrës në Dajç (VIDEO) Grupi hetimor ka zbardhur dinamikën e asaj që ndodhi mbrëmjen e së hënës, menjëherë pas dëshmive të grumbulluara nga per
Zbardhet dinamika, ja pse Çapjat qëlluan me armë zjarri mbi Policinë Zbardhet dinamika e ngjarjes së pasdites së sotme që ka terrorizuar qytetin e Elbasanit. Sipas burimeve policore, nga
Zbardhet dinamika e krimit në Durrës Blutë e Durrësit kanë zbardhur dinamikën e krimit, me pasojë një të plagosur e një të vrarë. Uniformat blu kanë zbardhur
Rindërtohet dinamika e ngjarjes së vrasjes së efektivit të RENEA-s Rindërtohet dinamika e ngjarjes së vrasjes së efektivit të RENEA–s në Lazarat, ndërsa policia ka arrestuar 12 persona pë
Ky Ferrari të lë pa mend (FOTO-LAJM) Një nga pasionet më të mëdha të Adriano Raelit janë makinat. Ndaj për këtë italiani ka nisur të punojë për krijimin e ko
Dinamika e dialogut pritet të jetë më e ngadalshme Për Zëvendëskryeministrin e Kosovës, Hajredin Kuçi në Serbi do të bjerë ritmi i dialogut me Brukselin si pasojë e zgjedh