999 rezultate për

dinake

Mozzik nuk mban më, tregon hapur për ndarjen me Loredanën Mbrëmjen e sotme reperi Mozzik ka qenë i ftuat në emisionin “Prive”. Reperi ka folur për herë të parë për një media s
Loredana filmoi Hanën duke kërcyer me këngën e re të Mozzik? (VIDEO) Ditën e djeshme Mozzik publikoi klipin e tij më të fundit, "Dhelpër dinake". Të gjithë e interpretuan si një dedikim
I tha të gjitha: Mozzik zbulon për herë të parë arsyen e ndarjes nga Loredana (VIDEO) Ndarja e Mozzikut dhe Loredanës ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave muajt e fundit. Ndarjen e bëri publike vetë Lo
Dinakëria e Ramës: Fillon arrestimet kur të gjithë po shohin ndeshjen Policia e Tiranës pak minuta më parë ka arrestuar 5 shtetas, të cilët ishin pjesë e protestës tek Unaza e Re, protestë t
Loja dinake e VMRO-DPMNE-së me amnistinë Ministri i Punëve të Brendshme, Oliver Spasovksi, në emisionin Click Plus tha se arsyeja kryesore që referendumi ka pasu
Pavarësisht ligjit Serbia bën dinakëri, ja si e fut miellin në Kosovë Edhe përkundër faktit që tatimi i vendosur nga Ministria e Tregtisë dhe Industrisë fillimisht u cilësua ndihmë për bizne
Fotot dinake që do të sfidojnë vëmendjen tuaj! (FOTO LAJM) Çfarëdo që po bëni është koha të merrni një pushim të shkurtër dhe të mendoni. Shihni disa foto të çuditshme për ju d
Detyra dinake që do të sfidojnë vëmendjen tuaj (FOTO LAJM) Çfarëdo që po bëni tani është koha për të marrë një pushim të shkurtër dhe të mendoni. Ne ju sjellim disa foto të çud
Muhamedi: Ahmeti bën politikë dinake, por në fund do bëjë koalicion me VMRO-në “Lideri i BDI-së, Ali Ahmeti, udhëheq politikë dinake e cila në fund do të rezultojë me vendim të koalicionojë me OBRM-P
Maradona në sulm ndaj Messit Maradona nuk përmbahet më, ndërsa nuk mungojnë sulmet dhe akuzat e ashpra ndaj Messit. "Maradona nuk po kapërdin dot fak
Dinakëria e Thaçit dhe Veselit për rrëzimin e Mustafës Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa, shpejt mund ta shohë veten jashtë Qeverisë, kjo sepse partneri i tij Hashim Thaçi n
Dinakëria e sulmuesit, i "vjedh" topin portierit dhe shënon (VIDEO) Në ndeshjen miqësore mes algjerianëve të Shabibet Al Kabael dhe egjiptianëve të Zamalek, sulmuesi i skuadrës mike Bassem
"Dinakëria" e Eto'o, fshihet pas portierit dhe...(VIDEO) "Dinakëria" e Samuel Eto'o i jep mundësinë Chelseat të nisë përmbyjsen ndaj Cardiff City. Pas 10 minutash lojë skuadra m