999 rezultate për

dinĂ

Haradinaj tregon nëse AAK e voton Vjosa Osmanin për presidente Kreu i AAK-së ka thënë se, kanë disa propozime për partinë fituese të zgjedhjeve nëse u kërkohet partneritet. Vjosa O
Dinamo tregon versionin me fakte: Trajneri u shkarkua për mungesë rezultatesh (FOTO LAJM) Dinamo pak minuta më parë ka reaguar sërish në rrjetet sociale, madje duke nxjerrë edhe një shkresë, shkarkimin e trajne
Këngëtarja zbulon betejën e humbur të Krajkës me COVID-19: Agravoi me shpejtësi Pjesë e emisionit “Rudina” pasditen e sotme kanë qenë këngëtarja e njohur Irma Libohova, Vikena Kamenica dhe aktori i nj
ZYRTARE/ Zgjidhet trajneri i ri i Dinamos Drejtuesit e klubit të Dinamos kanë zëvendësuar pa humbur kohë trajnerin. Vendin e Francesco Morieros, i cili u largu
Largimi i Moriero dhe Miccolit nga Dinamo, jehonë në mediat italiane Mediat italiane kanë raportuar në kohë largimin e stafit teknik të Dinamos. Ato nxitojnë të bëjnë me dije se "aventura e
Miccoli tregon tregon pse u largua nga Dinamo dhe sulmon Pontrelin (FOTO LAJM) Deklarata e klubit të Dinamos se Françesko Moriero dhe Fabricio Mikoli ishin shkarkuar nga blutë si dhe fjalët e preside
Largimi i Morieros, flet Pontreli: Dinamo e madhe, trajneri i ri nga familja dinamovite Largimi i Françesko Morieros nga drejtimi i Dinamos, duket se ka ardhur nga një krisje mes tij dhe presidentit Marko Pon
Dinamon e "braktis" trajneri dhe Miccoli (FOTO LAJM) Lajmi i papritur në kampin e Dinamos, trajneri Françesko Moriero dhe zv. trajneri Fabricio Mikoli kanë dhënë dorëheqjen.
Ia doli, Rudina Magjistari kthehet në studio pas "luftës" me COVID-19 Moderatorja Rudina Magjistari u infektua me COVID 19 dhe prej disa ditësh e realizonte emisionin e saj të pasdites nga s
Vetëm 11-vjeç, Rudina Magjistari publikon foto të 25 viteve më parë (FOTO LAJM) Rudina Magjistari është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të suksesshme në Shqipëri, me një karrierë po aq të su
Merr flakë godina e shërbimit të provës ngjitur burgut ''313'' Ambientet e shërbimit të provës në Tiranë, në afërsi të burgut 313 dhe SPAK-ut në zonën e ish-stacionit të Trenit janë p
Të gjitha skuadrat që siguruan kualifikimin në Europa League (FOTO LAJM) Kanë përfunduar të gjitha ndeshjet në kuadër të 1/16 të Europa League. Tani kanë përfunduar të gjitha ndeshjet e 1/16
Meta krah Haradinajt: Pranverë shqiptare Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka publikuar një fotografi në rrjetin social Facebook, në krah të të cilit qëndron i
"Padrino" i drogës, ky është Behar Sofia i ekzekutuar me dy plumba në Tiranë (FOTO LAJM) Personi që po shihni në foto është Behar Sofia, viktima e atentatit të mbajtur mëngjesin e sotëm në zonën e Piramidës në
Haradinaj i shqetësuar për situatën në Kosovë, mesazh Kurtit Kandidati për president, Ramush Haradinaj, në një reagim të tij të fundit është shprehur se prej fituesve të rinj të zgj
Osmani "rrëmben" votat: Lë pas Hotin, Hoxhajn, Haradinajn e Limajn bashkë Vjosa Osmani me iniciativën e saj “Guxo” garoi në listën e Lëvizjes Vetëvendosje në zgjedhjet parlamentare të 14 shkurti
Ish-krerët e UÇK-së, Haradinaj dhe Gucati dalin sot para Speciales Gjykata Specalie në Hagë do të mbajë ditën e sotme seancën gjyqësore të radhës për ish-krerët e UÇK-së. Në seancë do të
Ferdinand këshillon Southgate: Maguire meriton të jetë titullar në kombëtare Legjenda e Manchester Unitedit, Rio Ferdinand insiston se kapiteni Harry Maguire nuk e meriton të jetë në formacionin ba
Rudina Hajdari thumbon keq Bashën: PD ka virus gafash! E ftuar speciale e kësaj të shtune në spektaklin e humorit Klanifornia në Televizionin Klan, ishte Rudina Hajdari. D
Pas Ardit Gjebreas, infektohet me COVID-19 edhe Rudina Magjistari Edhe moderatorja e njohur e pasdites, Rudina Magjistari është infektuar me COVID-19. Ditën e sotme ajo e ka drejtuar