999 rezultate për

dimrit

Pioli shprehet se ka ndërruar skemën për Ibrahimovicin Afrimi i Zlatan Ibrahimovic në merkaton e dimrit te Milani, i ndryshoi fytyrën por edhe skemën skuadrës kuqezi. Milan
Me këto 5 super kombinime ngjyrash do të dukesh gjithmonë e pasur (FOTO LAJM) Vetë ndjesia që po afron pranvera, na zgjon dëshirën për blerje të reja! Nëse ka një periudhë më të mirë për të eksperim
Pse duhet të ecni çdo ditë gjatë stinës së dimrit? A keni menduar ndonjëherë se çfarë dobie ka ecja në temperatuart e ulëta të dimrit? Më poshtë keni 3 përfitime të kësaj
2 receta për t’ia hedhur dimrit pa asnjë lloj sëmundjeje Kur vjen i ftohti, për të mbajtur në formë shëndetin dhe linjat, zgjidhje perfekte është një lëng frutash ose perimesh t
Hajdari me mëngë të shkurtra në mes të dimrit për të pritur mysafirin e rëndësishëm (FOTO LAJM) Këtë javë, Parlamentin shqiptar e vizitoi David Sassoli, kryetari i Parlamentit Europian. Pasi takoi figurat kryesore të
Banori i Thumanës rrëfen netët e vështira mes dimrit në çadër: Thashë se u shfarosëm Banorët e Thumanës të mbetur ta shtëpi që nga tërmeti i 26 nëntorit jetojnë në çadra në kushte tejet të vështira. Abc Ne
Lëkurën e tharë gjatë dimrit? Provoni maskën me djathë për të ushqyer në thellësi Në këta muaj të ftohtë, lëkura e fytyrës vendoset në një provë të vështirë. Shtresa lipidike sulmohet nga moti i keq. Du
Mbyllet merkato, këto janë transferimet e dimrit në Serinë A Në orën 20:00 u mbyll dhe merkatoja e janarit në Itali. Skuadrat tashmë nuk kanë asnjë mundësi të afrojnë apo të shesin
Sa herë në javë duhet t’i lani fëmijët e vegjël gjatë dimrit? Momenti i banjos është shumë i rëndësishëm për rritjen e fëmijës, kjo pasi përveç faktit që e mban atë të pastër, e qetë
Pamje përrallore: Një udhëtim me tren mes dëborës në Zvicër gjatë dimrit (FOTO LAJM) Një udhëtim me tren në Zvicër është nja nga ato gjëra që duhet ta provoni të paktën një here në jetë. "La Stampa" sje
Arsyeja pse keni gjakderdhje nga hundët gjatë dimrit Në disa vende ku dimri është shumë i ftohtë, për disa persona, gjakrrjedhja nga hundët mund të jetë diçka që ndodh shpes
Çfarë e shkakton gjakrrjedhjen e hundëve gjatë dimrit? Në disa vende ku dimri është shumë i ftohtë, për disa persona, gjakrrjedhja nga hundët mund të jetë diçka që ndodh shpes
Gabimet që bëjmë me fytyrën gjatë dimrit Lëkura në dimër është shumë më e ndjeshme se zakonisht dhe për këtë ne duhet t’i shmangim disa gabime që mund ta përkeqë
Zbulohen planet e merkatos së dimrit te Juventusi Në prag të ndeshjes mes Romës dhe Juventusit, drejtori sportiv i bardhezinjvë Fabio Paratici ka folur për merkaton e dim
Më në fund, këto 4 tendenca të dimrit janë jashtë mode (FOTO LAJM) Moda moderne po ndryshon shumë shpejt dhe madje tendencat më të reja zhduken sa hap dhe mbyll sytë. Mirëpo, nëse dëshiro
Pamje përrallore: Një udhëtim me tren mes dëborës në Zvicër gjatë dimrit (FOTO LAJM) Një udhëtim me tren në Zvicër është nja nga ato gjëra që duhet ta provoni të paktën një here në jetë. "La Stampa" sje
Duar të thara gjatë dimrit, si të kujdeseni në përditshmëri Gjatë dimrit duart tona janë më të ndjeshme, prandaj kanë nevojë dhe për një kujdes më të madh. Më poshtë ju sjellim dis
Pse duhet të konsumoni patjetër limon gjatë dimrit Limonët kanë përbërje të lartë vitamine C, fibër dhe përbërës të ndryshëm bimorë të dobishëm. Këto lëndë ushqyese bëj
Pse duhet të konsumoni limona gjatë dimrit Limonët kanë përbërje të lartë vitamine C, fibër dhe përbërës të ndryshëm bimorë të dobishëm. Këto lëndë ushqyese bëj
Këto janë 5 qytetet më të ftohta në botë (FOTO LAJM) Për disa qytete të botës, stina e dimrit nuk është thjesht e ftohtë, është e pamëshirshme. Shumë prej qyteteve më të