E FUNDIT/ Me koronavirus nga 27 nëntori, Etrit Berisha shtrohet në spital
999 rezultate për

dimitriev

Arrin në Prokurorinë e Kumanovës padia penale ndaj Dimitrievskit Padia penale kundër kryetarit të Komunës së Kumanovës, Maksim Dimitrievski sot ka arritur në Prokurorinë Themelore Publi
Filipçe: Kryetari i Kumanovës nuk na tregoi se është testuar për Koronavirus Kryetari i Kumanovës Maksim Dimitrievski gjatë vizitës së djeshme të delegacionit qeveritar në Kumanovë nuk ka treguar s
E FUNDIT/ Kryetari i Kumanovës infektohet me Covid-19 Kryetari i Komunës së Kumanovës, Maksim Dimitrievski është konfirmuar pozitiv me koronavirus. Lajmin e ka bërë të dit
Përveç epidemisë, Kumanova tani ka edhe një problem tjetër serioz Kumanova është qyteti më e goditur nga epidemia e COVID 19 në Maqedoni në bazë të numrit të banorëve Për shkak të num
Donin të vrisnin Zijadin Selën, 81.5 vite burg për 7 huliganët maqedonas Gjykata Penale e Shkupit dënoi sot me gjithsej 81,5 vjet burg 7 të akuzuarit për tentimin për vrasjen e deputetit Ziadin
Gjobitet gruaja e kryetarit të Kumanovës, nuk ka tolerancë për parkim të gabuar (VIDEO) Kryetari i Komunës së Kumanovës, Maksim Dimitrievski, në një deklaratë për TV21 njoftoi se edhe gruaja e tij është dënua
Seancë e re gjyqësore për sulmin ndaj Selës Në Gjykatën Penale sot duhet të vazhdojë gjykimi i të akuzuarve për tentimin për vrasje të deputetit Ziadin Sela, që ndo
Kryetari i ri i Kumanovës: Gjëra të mira po vijnë... Kryetari i ri i komunës së Kumanovës, Maksim Dimitrievski në llogarinë e tij në Facebook ka shkruar një post ku ka theks
BDI mbështet LSDM-në në Kumanovë BDI në zgjehjet lokale në Kumanovë do të garojë vetëm në listat për këshilltarë, ndërsa do të mbështesë kandidatin për k
Humb punën në treg sepse shau ish-kryeminisrin Një shitës në një tezgë në tregun e Probishtipit ka humbur punën dhe është rrahur, pasi ka sharë ish-kryeministrin Emil
Gruevski dhe Dimitriev, në takim me Gjorge Ivanovin Presidenti i Maqedonisë, Gjorge Ivanov, do të presë në takim liderin e opozitës Nikolla Gruevski dhe ish-kryeministrin t
Dimitriev apo Zaev, ja kush do e përfaqësojë Maqedoninë në takimin e BE-së Komisioni Evropian i cili ka thirrur në një takim liderët e Ballkanit ku pritet të diskutohet për të ardhmen e rajonit d
Zaev apo Dimitriev, me kë do darkojë Kocijançiç në 24 maj? Komisioni Evropian ka bërë me dije se ka ftuar kryeministrat e Ballkanit në një takim në Bruksel, ku së bashku me përfaq
Nuk mjafton masakrimi i deputetëve shqiptarë, Dimitriev: Dënoj himnin shqiptar në Kuvend Emil Dimitriev është kryeministri teknik i Maqedonisë, por kjo nuk e ka penguar që t'i dalë në mbrojtje Drejtorin Byrosë
Dimitriev: Shpallja e Talat Xhaferit kryetar i Kuvendit, e jashtëligjshme Maqedonia dje përjetoi një ditë dramatike, të pakëndshme, të vështirë dhe të padëshirueshme. Për fat të keq ne ishim dës
Kryeministri Dimitriev qorton Ramën: Socialist që nxit nacionalizëm Teksa kolegu im nga Shqipëria nxjerr “nga doreza” skenarë për bashkimin e Shqipërisë dhe Kosovës, teksa dështon integrim
Dimitriev: Kjo nuk është e vetmja përvojë e hidhur e Maqedonsë Kryeministri tekik i Maqedonisë, gjatë kremtimit të Pashkëve në kishën "Shën Nikolla" në Shtip, ka thënë se "Në momentin
Deputeti Dimitrievski publikon videon e sherrit në restorant (VIDEO) Deputeti i LSDM-së, Maksim Dimitrievski, ka publikuar videon e incidentit të mbrëmjes së 5 prillit ku ai është sulmuar n
LSDM kërkon zbardhjen e sulmit ndaj deputetit Dimitrievski Deputeti i LSDM-së, Maksim Dimitrievski, i cili mbrëmë është sulmuar fizikisht, ka mbajtur sot një konferencë për shtyp
Sulmohet deputeti i LSDM-së Persona të panjohur kanë sulmuar mbrëmë deputetin e LSDM-së Maksim Dimitrievskin nga Kumanova. Dimitrevski ka pësuar