999 rezultate për

dilnin

Tea dhe Andi u detyruan të dilnin bashkë? Bora bën publike kontratën e "frikshme" (VIDEO) Pas akuzave të shumta nga Andi dhe Tea ndaj produksionit të Përputhen, vetë moderatorja Bora Zemani me kontratën në dorë
Kushëriri masakron dy vëllezërit binjakë shqiptarë: U kërkoi të dilnin nga lokali Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali mes 3 shtetasish shqiptarë. Mësohet se dy vëllezër shqiptar, janë qëlluar me thi
Rregullat e reja: Kush është i lirë të dalë sot? Kjo fundjavë ka nisur me rregulla të reja sa i përket liri-daljes. Pensionistët do të lejohen të dalin sot dhe nesër der
"Punoja kamariere, s’më dilnin paratë", Lei Kraja tregon jetesën e vështirë në Amerikë (VIDEO) E ftuar sonte në emisionin “Soiree” ishte prezantuesja e njohur e ekranit, Lei Kraja. Ajo është kthyer nga Amerika dh
Aksion si nëpër filma, babë e bir futen me makinë dhe grabisin argjendarinë (VIDEO) Një baba dhe djali që organizuan një sulm në një dyqan argjendarie duke përdorur kamxhikë, sëpata, granata dhe makete ja
Çifti bie në dashuri me një grua, tashmë jetojnë të tre bashkë në një shtëpi Leo dhe Marry nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës, u shpërngulën në Washington në vitin 2010 dhe hapën një palestër që e
Tërmeti 5.8 ballë godet Pakistanin, 8 viktima dhe mbi 100 të plagosur Një tërmet me magnitudë prej 5.8 dhe me një thellësi prej 10 kilometrash, goditi sot Pakistanin, duke u marrë jetën të p
Valverde: I thash të dilnin nga mbrojtja, po na shtypnin, nuk dëgjuan Trajneri i Barcelonës Valverde, ka komentuar humbjen turpëruese e cila e nxori jasht Ligës së Kampionëve. "Nuk ka jus
Komshinjtë dëgjonin klithma nga apartamenti, shkatërrohet grupi i prostitucionit në Durrës Një grup prostitucioni është shaktërruar sot nga policia. Ata kishin marrë me qera një apartament në qytetin e Durrë
E fusin si mik në shtëpi, pedofili shqiptar abuzon me vajzat e rumunit Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali. Policia ka vënë në pranga një , 43-vjeçar, akuzuar për pedofili. Mësohet se
Uragani Harvey shuan familjen me 6 anëtarë (FOTO LAJM) Gjashtë anëtarët e një familje që u shpallën të humbur pasi Uragani Harvey goditi Hjustonin mendohet se kanë vdekur pasi
Dëshmitarët rrëfejnë tmerrin: U mbulova në gjak dhe me copëra njerëzish (FOTO & VIDEO) Manchesteri u trondit mbrëmë nga një sulm terrorist gjatë koncertit të Ariana Grande, ku për pasojë 22 persona kanë mbet
Mësuesja “detyroi” nxënësit të dilnin në takim me PS, Rama e heq nga puna Pas publikimit të videos së mësuese e cila dëtyronte nxënësit e saj të merrnin pjesë në takimim me kryeministrin Rama, k
Prindërit, padi ndaj drejtorit që detyronte nxënësit të dilnin në protestat antishqiptare Ndaj drejtorit të shkollës së mesme ”Mirçe Acev” në Prilep, Kire Nikollovski, i cili i ka detyruar nxënësit që të dalin
Amarda Toska zbulon fillimet me Ermalin: Nuk na dilnin lekët, morëm kredi Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi, vetëm pak ditë më parë kanë festuar 10-vjetorin e biznesit të tyre në një ceremoni të mba
'Xhihadisti Xhon' ka qenë në Tiranë?! I ashtëquajturi 'Xhihadisti Xhon' i cili ekzekuton njerëz për llogari të ISIS ka qëndruar për rreth 5 javë në Shqipëri,
Nexhmije Hoxha tregon përralla: Nuk na dilnin rrogat! Nexhmije Hoxha ka vazhduar të tregojë të pavërteta në intervistën e dhënë për emisionin "Dritare" të Rudina Xhungës.
Opozita bojkoton seancën plenare Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës, Lëvizja Vetëvendosje dhe Nisma për Kosovën bojkotojnë vazhdimin e seancës së sotme dh
Tifozët fërshëllejnë e shajnë futbollistët e Realit (VIDEO) Humbja e mbrëmshme në "Santiago Bernabeu" përballë Schalke 04 ka lënë shije shumë të hidhur te tifozët e Real Madrid.
Darkë romantike, Fabregas fotografohet me 39 vjeçaren Pasi kishin shijuar një darkë romantike në Londër, janë fotografuar nga paparacët futbollisti i Barcelonës, Cesk Fabrega