999 rezultate për

dilni

Transporti publik nuk i bindet Ramës, ministrja: Dilni në punë! "E kemi thënë që një nga vendimet, të cilat janë marrë është njohja e 100%, nga 43% që ishte deri para pak ditësh, e shp
Rregullat e reja: Kush është i lirë të dalë sot? Kjo fundjavë ka nisur me rregulla të reja sa i përket liri-daljes. Pensionistët do të lejohen të dalin sot dhe nesër der
Pasi të dilni nga shtëpitë, këto janë 5 veshjet që do ju duhen për të kapur ritmin e modës (FOTO LAJM) Këto ditë në shtëpi me siguri do t'ju largojnë pak nga look-u i kuruar i përditshmërisë. Por duke shpresuar se shumë
Vieri rrëfen jetën e shthurur në Madrid, por vazhdonte të ishte në formë të lartë Christian Vieri ka rrëfyer disa detaje nga e kaluara e karrierës së tij. Pas sukseseve me Juventus, Inter e Lazio, Ik
Reshjet dhe vranësirat pushtojnë vendin, çadrën me vete kur të dilni për pazar Moti me vranësira dhe reshje shiu do të mbizotërojë edhe në orët e paraditës. Por, sipas Meteoalb, gjatë pasdites dhe
Do dilni në pazar? Ky është moti për ditën e nesërme Moti me vranësira dhe reshje shiu do të mbizotërojë edhe në orët e paraditës. Por, sipas Meteoalb, gjatë pasdites dh
Dilni edhe nesër: Tri ditë mbyllje totale e Shqipërisë, edhe farmacitë mbyllur! Nga e premtja pasdite dhe deri të hënën në mëngjes, do të ketë izolim të plotë të vendit duke mos lejuar dalje nga shtëp
Dhimbje dhëmbi por nuk dilni dot? Kurojeni brenda pak minutave në shtëpi Dhimbja në gojë mund të shkaktohet nga një sërë çështjesh serioze, duke përfshirë prishjen e dhëmbëve, një mbushje të dë
Nuk mund të dilni pa autorizim, por ky është moti pranveror për nesër Vendi ynë vijon të ndikohet nga kushtet e qëndrueshme atmosferike, ndërsa moti do të jetë i kthjellët përgjatë gjithë di
Pasi të dilni nga shtëpitë, këto janë 5 veshjet që do ju duhen për të kapur ritmin e modës (FOTO LAJM) Këto ditë në shtëpi me siguri do t'ju largojnë pak nga look-u i kuruar i përditshmërisë. Por duke shpresuar se shumë
Mjeku italian bën thirrjen e fortë: Vendosni maska, bëjeni pjesë të rutinës! "Mos dilni nga shtëpia pa vendosur maskën në fytyrë..." Stefano Rusconi, doktor dhe profesor i Universitetit Shtetëro
Këshilla për 40-vjeçarët, si t’i menaxhoni paratë 40-vjeçarët sigurisht që kanë krijuar kursimet e tyre në jetë. Mirëpo për çfarë duhet të fillojnë të mendojnë ato lidhur
Shefja e Infektivit apel të fortë shqiptarëve: Mos dilni, po bëjmë luftë (VIDEO) Shefja e Infektivit në QSUT, Najada Çomo i ka bërë apelin e fortë qytetarëve që ta kuptojnë seriozitetin e situatës dhe
Makina e këngëtares shqiptare përfshihet nga flakët: Bërtitën dy djem dilni jashtë (FOTO LAJM) Një automjet është përfshirë nga flakët në Kosovë. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në zonën e quajtur “Menca e Studentë
Flet pacientja e 69-të e prekur nga koronavirusi: Mos dilni jashtë, nuk është shaka! (VIDEO) "Përqafime nga larg dhe me patjetër do të takohemi kur të mbarojë lufta" Kështu shkruan kryeministri Rama në Facebook
Rama vlonjatëve: Shajeni virusin nga motra, por mos dilni Kryeministri Rama paralajmëroi sot se do të merren masa ekstreme ndaj çdokujt që shkel urdhrin për të mos lëvizur jashtë
Rama poston pamje të forta për COVID-19 dhe "kërcënon" qytetarët: Dilni, dilni xhiro nesër (VIDEO) Kryeministri Rama ka lajmëruar prej më shumë se një jave popullin të bëjë kujdes ndaj virusit vdekjeprurës Covid-19 dhe
Kleçka! Nesër do të lëvizni më shumë, por deri të hënën s'do dilni më nga shtëpia Ditën e sotme kryeministri Edi Rama ka ndryshuar oraret e kufizimit të lëvizjeve duke vendosur që të shtunën të lejohet
Mjekët kinezë: Ju ende nuk e keni kuptuar, nëse dilni nga shtëpia epidemia bën gjëmën Ekipet kineze të ardhura në ndihmë të popullit italian të kane zhvilluar një konferencë për shtyp me presidentin e Lomba
Rama merr një tjetër masë: Do të dilni në rrugë në vetëm këto orare Kryeministri Edi Rama ka marrë një tjetër masë për lëvizjen e njerëzve. Sipas tij njerëzit nuk po e kuptojnë që gjend