999 rezultate për

dilja

"Kur dilja në Tiranë, më falenderonin për atë që kishim bërë", Reja zbërthen vitin 2020 me Kombëtaren Trajneri i Kombëtares Shqiptare të futbollit, Edoardo Reja ka bërë bilancin e vitit që po lëmë pas në futboll. Në nj
"S'më linte babi, dilja nga dritarja", këngëtarja flet për pasionin e madh (FOTO LAJM) Brikena Asa ishte e ftuar këtë të hënë në emisionin “Abc-ja e mëngjesit” për të folur për projektin e saj më të fundit q
"Nuk ia dilja dot me këto kontrata", një ishi Rangers lë futbollin 25-vjeç për t’u bërë pemëtar Shpesh kemi dëgjuar që shumë lojtarë të njohur kanë sakrifikikuar gjithçka për të ndjekur ëndrrën e tyre të futbollit, m
Ja ç'do të bënin vajzat, po të zhdukeshin meshkujt për 24 orë Një faqe amerikane kishte bërë këtë pyetje dhe na pëlqyen përgjigjet që i kishin dhënë gjashtë grupet. Besojmë, do të
Ana e panjohur e Michelle Obamas zbulohet në Netflix: Kisha frikë të dilja me Barack (FOTO LAJM) “Becoming”, është dokumentari i ri i Netflix që flet për jetën e ish-Zonjës së Parë, Michelle Obama. Ai mban të gjith
"Kisha qejf të dilja jashtë shtetit vetëm", Bujar Qamili tregon troç se ka gënjyer gruan (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur Bujar Qamili ka folur për jetën e tij personale dhe mbështetjen që ka pasur nga bashkëshortja përgjat
Befason Nasri: Sampaoli më dha leje të pija alkool e të dilja në klube të natës Mesfushori ofensiv francez Samir Nasri ka treguar për lirinë e jashtëzakonshme që e kishte derisa luante te Sevilla nën
"Në Shqipëri vendosin bosat dhe jo trajnerët", rrëfimi befasues i Tovërlanit: Si më kërkoi Gjici që të dilja kampion 12 pikë larg Skënderbeut Afrim Torvëlani është një nga trajnerët më të suksesshëm në Kosovë, ku ka arritur të fitojqë 4 tituj kampionë, 3 herë me
"Nuk më la të dilja nga dhoma", 37-vjeçari kapet me "mall" në hotel me dy binjake Një 37-vjecar, të cilit iu gjet me vete në hotel lëndë narkotike, pretendon se është viktimë e xhelozisë së motrës binja
Habit këngëtarja shqiptare: Para se të dilja te Kënga Magjike bëra hundën (VIDEO) E ftuar pasditen e sotme tek "Rudina", ishte këngëtarja e cila ra shumë në sy gjatë “Këngës Magjike”, me baladën e saj "
"Doja të dilja në TV", 18 vjeçari hedh foshnjën nga kati i dhjetë Duket se dëshira për të dalë në media dhe për t'u bërë i famshëm ka shkaktuar një ngjarje të rëndë në Londër pasi një 18
Morata rrëfen makthin: Nuk doja të dilja as nga shtëpia Sulmuesi i Atletico Madrid, Alvaro Morata, në një intervistë dhënë për “El Chiringuito”, ka folur ndër të tjera edhe për
Merr fund dilema, mesoni cilat janë vendet më të mira në avion! Edhe nëse nuk keni frikë nga fluturimi, mund të pranoni se të qenit në avion nuk është kurrë plotësisht e rehatshme.
8 justifikimet epike të vajzave që nuk duan të dalin në takim Shumë prej jush mund të kenë përjetuar disa takime të pakëndshme. Po mos u shqetësoni pasi ka disa justifikime, që do t’
Modelja flet pas ndarjes: Nuk do të dilja kurrë me një të martuar(FOTO LAJM) Olivia Culpo është një nga modelet më të njohura, e cila vite më parë ka fituar kurorën e ‘Miss Universe’. Ajo së fundmi
Higuain: Nuk dilja nga shtëpia pasi kisha frikë nga njerëzit Gonzalo Higuain ka kaluar një sezon të vështirë, fillimisht me fanellën e Milanit dhe më pas me atë të Chelsea. 31-vjeça
Këngëtarja shqiptare: Në Greqi kisha trup të mirë, dilja me reçipeta Ajo është një nga këngëtaret e talentuara shqiptare dhe preferon së tepërmi koncertet e muzikës ‘live’. Deri më tani e k
"Nuk më linin të dilja as në Rrëshen", Adrola tregon për familjen fanatike Ajo është një femrat më të bukura shqiptare që po e ndan suksesin e saj mes SHBA-ve dhe trojeve shqiptare. Adrola Dus
Shoferi aventurier teston makinën Tesla nga sedilja e pasagjerëve (VIDEO) Bhavesh Patel, 39 vjeç, ishte ndaluar nga një shofer kalimtar me duart prapa kokës së tij, ndërsa makina e tij kaloi për
Flet hapur aktorja shqiptare: ''Tek 2 XL më përzgjodhën pasi dilja gjysmë nudo'' (VIDEO) Eliona Pitarka tashmë është një ndër aktoret kryesore të spektaklit "2xl". Fillimet e saj në këtë emision ishin "turbull