999 rezultate për

dikush

7 mënyrat e fshehura që dikush përdor për të na mbushur mendjen (VIDEO) Ka dicka që ndodh në gjithë sistemin njerëzor që shumë pak arrijnë ta kuptojnë. Bëhet fjalë pikërisht për mënyrën ses
10 fakte që duken të pabesueshme, por janë 100% të vërteta 1. Banorët e qytetit ku prodhohet Viagra thonë se tymi që del nga fabrika ndikon burrat. Edhe pse Pfizer, kompania që pr
Rrëfehet babai i 22-vjeçare që u gjend e vdekur në Besi Babi i tashmë të ndjerës 22- veçarës, që u gjend e vdekur mbrëmë në fshatin Besi, ka rrëfyer se vajzën e tij mund ta ket
Dikush qesh e dikush qan, si i zë alkooli 12 shenjat e horoskopit Efektet e alkoolit janë të ndryshme te të gjithë. Kryesisht, thonë se, ndikues kryesor në ‘pasojat’ e tij është humori i
Rike Roçi lëshon "bombën": Femrat e televizioneve shqiptare i sponsorizon dikush nga pas (FOTO LAJM) Rike Roçi u bë e njohur për publikun me pjesëmarrjen e saj në “Big Brother Albania”. Por fama e saj u rrit edhe më
Rregullat që nuk duhet të thyhen asnjëherë në një lidhje Jeta do të ishte shumë më e lehtë nëse do e kishim një fletë ku do të na tregonte se si të i zgjidhim problemet. Këtu
Dikush ka mërzitur Bleonën, Rozana Radi e gatshme: Ti bëjmë presion (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Bleona Qereti është shumë aktive në rrjete sociale ku vazhdimisht poston foto dhe video nga përditsh
"Dëgjoja zhurmën e kockave që më thyheshin", gruaja rrëfen si i mbijetoi sulmit të të dashurit Një grua rrëfeu tmerrin e përjetuar, pasi i dashuri e shtypi me kamionçinën e tij. 41-vjeçarja San Juanita Herrera u sht
"Nëse të paguan dikush më shumë ikën", Salsano flet hapur për aktorin e vetëm që nuk flet (FOTO LAJM) Moderatori i njohur i “Portokalli” Salsano Rrapi mëngjesin e sotëm ishte i ftuar në emisionin “Rreze Dielli”. Si kurr
Largohen vetëm për disa orë, dikush i bën gjëmën shtëpisë së Orindës dhe Turjan Hyskës (VIDEO) Dyshja shumë e njohur e showbiz-it, Turjan Hyska dhe Orinda Huta, janë jo vetëm partnerë në jetën reale, por edhe në emi
"Dikush jashtë gjykatës"...Tahiri bën deklaratën e bujshme Gjykata ka shtyrë dhënien e vendimit për Saimir Tahirin, i akuzuar për trafik ndërkombëtar të lëndëve narkotike si pjesë
Pse i themi "shëndet" dikujt që teshtin? Sa herë që teshtijmë, dikush zakonisht na thotë “shëndet”. E keni menduar ndonjëherë përse ndodh që dikush, i cili nd
5 trendet e çantave të vjeshtës që i kanë fiksuar fashionistat që tani (FOTO LAJM) Dikush e pret vjeshtën për shiun melankolik, dikush për frutat e shijshme, dikush për sezonin e ri të shkollës a punës e
Një botë me vlera të ndryshme (FOTO LAJM) Të gjithë jetojmë në këtë botë por askush nuk është i barabartë me tjetrin. Dikush noton në para, e dikush tjetër mez
Dikush me fat e dikush jo, çfarë kanë rezervuar yjet për sot Dashi-Horoskopi i kësaj dite parashikon mundësi për të ndjerë emocione të ndryshme. Fillimi i gushtit ka qenë mjaft pozi
Zaev i ashpër: S'lejoj që qeverinë të ma rrëzojnë një kriminel dhe një "gay" Kryeministri i Maqedonise se Veriut Zoran Zaev ka reaguar për rastin "Reket”, më një gjuhë të ashpër. Ai theksoi se n
Dikush i tha Bebe Rexhës se është plakur, 29 vjeçarja nuk i la gjë pa thënë (FOTO LAJM) Bebe Rexha është një ndër këngëtaret shqiptare më të suksesshme në të gjithë botën dhe është shumë e angazhuar me projek
Dikush i tha Kejvinës që i ka bërë këmbët me Photoshop dhe ajo s’e mohoi (FOTO LAJM) Kejvina Kthella ka gjetur mënyrën më të mirë për të komunikuar me ndjekësit e saj, edhe kur ndonjëri prej tyre e kritiko
Dikush të mbajë Kejvinën, modelja më sensuale se kurrë (VIDEO) Kejvina Kthellën e njohim që prej daljes së saj të parë në ekran si velinë e "Xing me Ermalin". Modelia për një kohë
Zbulohen çiftet që marrin pjesë në “Dance with me” dhe dikush ka mbetur pa partnere (FOTO LAJM) Edicioni i gjashtë i spektaklit “Dance With me” do të nisë në pak javë e ndërkohë që ne presim, të gjithë jemi kuriozë t