999 rezultate për

diku

"Nëse të paguan dikush më shumë ikën", Salsano flet hapur për aktorin e vetëm që nuk flet (FOTO LAJM) Moderatori i njohur i “Portokalli” Salsano Rrapi mëngjesin e sotëm ishte i ftuar në emisionin “Rreze Dielli”. Si kurr
Dikur shiste trupin sot kandidon për kryebashkiake, gruaja premton transparencë totale (FOTO LAJM) Lisa Leëis është një 38 vjeccare e cila ka vendosur t'i përkushtohet totalisht politikës madje të kandidojë dhe për krye
Dikur me anije e sot me aviona, realiteti i trishtë i Shqipërisë (FOTO LAJM) Grfisti i njohur Avni Delvina ka vendosur të paraqese me art situaën në të cilën ndodhet vendi ynë. “Dikur me anije…
Lule, përqafime, buzëqeshje diku dhe lot, kështu nisi viti shkollor në Tiranë (FOTO LAJM) Lule, përqafime, buzëqeshje diku dhe lot. Ka nisur kështu sot viti i ri shkollor për sezonin 2019-2020. Në total janë 38
Largohen vetëm për disa orë, dikush i bën gjëmën shtëpisë së Orindës dhe Turjan Hyskës (VIDEO) Dyshja shumë e njohur e showbiz-it, Turjan Hyska dhe Orinda Huta, janë jo vetëm partnerë në jetën reale, por edhe në emi
Gaboni nëse i merrni karikues borxh dikujt, këto janë arsyet bindëse Të gjithë kemi qenë aty. Celularit ose tabletit po i mbaron bateria dhe ti e ke harruar karikuesin në shtëpi. Nuk bën dë
Sadiku gjen rrugën e rrjetës me Malagën Sulmuesi i Kombëtares, Armando Sadiku ka shënuar golin e parë me fanellën e Malagas. Në minutën e 53-të, Sadiku ka ka
Malaga nderon publikisht dyshen shqiptare Sadiku-Bare (FOTO LAJM) Dy futbollistët e kombëtares shqiptare Armando Sadiku dhe Keidi Bare nga ky sezon do të luajnë së bashku te Malaga. D
Diku ka ndarje e diku pajtim, Nora dhe Tuna kapen "mat" për herë të parë bashkë (FOTO+VIDEO) Tuna dhe Nora Istrefi kanë qenë shpesh në qendër të mediave, për shkak të marrëdhënies së komplikuar. Pavarësisht se
"Dikush jashtë gjykatës"...Tahiri bën deklaratën e bujshme Gjykata ka shtyrë dhënien e vendimit për Saimir Tahirin, i akuzuar për trafik ndërkombëtar të lëndëve narkotike si pjesë
PREKËSE/ Dikur luanin kundër ushtarëve anglez, sot luajnë ndaj Anglisë Sonte Kosova do të luaj kundër kombëtares së Anglisë, në kuadër të kualifikimeve për "Euro 2020". Por nuk është her
Sasha është emri i dikujt tjetër: Një histori e pazakontë nga Rusia Nga Ruben Avxhiu Historinë më të pazakontë nga zgjedhjet e fundit në Rusi, e ka treguar studjuesja ruse, Olga Zevelev
Të nxin jetën, cila është shenja më hipokrite dhe e shtirur e horoskopit Askush nuk do të donte të kishte një hipokrit/hipokrite në jetën e tij, megjithatë ata janë aty poshtë hundës sonë. I nd
Prezantohet Sadiku, fjalët e para si lojtar i Malagas (VIDEO) Armando Sadiku do të vijojë tashmë aventurën te Malaga. Shqiptari është prezantuar sot para klubit spanjoll i ardhur si
Dikur përfunduan në gjykatë, motrat Vjollca bëjnë shok të ngushtë Getoarin dhe Krenarin (FOTO LAJM) Getoar Selimi dhe Krenar Çoçaj sot janë shumë miq të mirë, por dikur nuk kanë shkuar dhe aq mirë. Dënimi i Krenarit me 6
Bare: Trajnerit ia kthej besimin në fushë, Sadiku do japë maksimumin te Malaga Në prag të takimit për kualifikueset e Euro 2020 ndaj Francës, në konferencë për shtyp, mesfushori i Kombëtares Keidi Ba
"Ferrari u parkua", mediat polake ironizojnë transferimin e Sadikut te Malaga Armando Sadiku u transferua te skuadra e Malagës në formë huazimi mbrëmjen e djeshme, duke nisur një aventurë të re në l
Firmosi për Malagën, tifozët spanjollë shpërthejnë kundër Sadikut Armando Sadiku iu bashkua skuadrës së Malagës e cila militon në Segunda Divizon dhe këtë sezon pretendon të ngjitet në L
Mer fund telenovela, Sadiku firmos me ekipin e njohur spanjoll Merr fund “telenovela” Sadiku. Sulmuesi i Kombëtares shqiptare është zyrtarisht pjesë e Malagës duke iu bashkuar skuadrë
Pse i themi "shëndet" dikujt që teshtin? Sa herë që teshtijmë, dikush zakonisht na thotë “shëndet”. E keni menduar ndonjëherë përse ndodh që dikush, i cili nd