999 rezultate për

dijk

Përqafimi që bëri të famshëm arbitrin e ndeshjes Turqi-Shqipëri (VIDEO) Sfida eliminatore e Euro 2020-ës, Turqi-Shqipëri po arbitrohet nga rumuni 39-vjeçar Ovidiu Hategan, i cili humbi kontrol
Ishte në prag të vdekjes, tani kampion: Historia e pabesueshme e Van Dijk Virgil Van Dijk është sot një nga mbrojtësit më të fortë dhe kandidat për më të mirin e vitit nga FIFA, por në një inter
Van Dijk e pranon: Nuk mund të krahasohem unë me Messin Ylli i Liverpool, Virgil van Dijk, insistoi se nuk mund të krahasohet me Lionel Messi, duke hedhur poshtë çdo sugjerim s
Messi, Ronaldo apo van Dijk? Sot jepet çmimi për lojtarin më të mirë në botë Sonte në orën 20:30 në një ceremoni “gala” në Milano, do të mësohet emri i lojtarit më të mirë në botë. Në garë për ç
10 mbrojtësit më të vlefshëm në botë, kryeson Van Dijk Ylli i Liverpool, Virgil van Dijk është mbrojtësi më i vlefshëm në botë me një vlerë prej 90 milionë funteve. Holande
Kompany: Van Dijk, mbrojtësi më i mirë në historinë e Premier League Vincent Company ka cilësuar Virgil van Dijk si qendërmbrojtësin më të mirë të historisë së Premier League në prag të nde
Van Dijk apo Michael Jordan? Holandezi tërbon shokët e skuadrës me kërcimin që ka bërë (VIDEO) Virgil Van Dijk ka mahnitur shokët e kombëtares. Holandezi ka bërë një kërcim të jashtëzakonshëm për të kapur topin m
Van Dijk sfidon Messin dhe Ronaldon Ditën e sotme, FIFA ka publikuar tre kandidaturat e çmimit “FIFA The Best”, i cili do t’i dorëzohet më datë 23 shtator n
Van Dijk komenton eleminimin e Barcelonës në prani të Messit (VIDEO) Qendërmbrojtësi i Liverpoolit, Virgil Van Dijk, u pyet për përmbysjen e rezultatit kundër Barcelonës në gjysmëfinalen e
Sa pikë morën Messi e Ronaldo? Del lista e plotë për çmimin e UEFA-s Virgil Van Dijk është shpallur lojtari më i mirë i vitit nga UEFA. "Ylli" i Liverpoolit u shpall su mbrojtësi më i mi
Van Dijk fiton çmimin e mbrojtësit të vitit në Ligën e Kampioneve Sot po mbahet ceremonia e ndarjes së çmimit të më të mirëve për sezonin e kaluar në Champions League dhe njëkohësisht ed
"Futbollisti i vitit", Van Dijk favorit ndaj Messit e Ronaldos Sonte në Monaco në orën 18.00, do të zhvillohet ceremoniali i ndarjeve të çmimeve për më të mirët e vit sipas UEFA-s.
Pepe i jep fund rekordit të Van Dijk, driblon mbrojtësin pas 50 ndeshjesh (VIDEO) Që pas driblimit nga mesfushori i Newcastle, Mekiel Merino në marsin e vitit 2018, askush nuk ja kishte dalë që të dribl
Van Dijk "bie" pas 50 ndeshjesh, e driblon ylli i Arsenalit (VIDEO) Ishte marsi i vitit 2018 kur mesfushori i Newcastle Mikel Merino driblonte qendërmbrojtësin holandez Virgil Van Dijk dhe
Plas te Liverpooli, Van Dijk përplaset me Kloop Virgil van Dijk ka zbuluar se ai dhe Jurgen Klopp kishin një përplasje mendimesh gjatë humbjes 3-0 të Liverpoolit nga Na
Gara për Topin e Artë, Virgil van Dijk: Sezonin e kaluar kam qenë më mirë Gara për Topin e Artë këtë vit pritet të jetë e fortë pasi pretendentët kryesorë kanë aftësi dhe arritje të ndryshme. Ma
Gara për "Topin e Artë", Van Dijk parakalon Messin Të gjitha bastet e mëdha botërore, mediat e analistë e vlerësojnë holandezin si favorit për lojtarin më të mirë të mirë
Gara për "Topin e Artë", Messi favoriti kryesor Gara për "Topin e Artë" tashmë ka kandidatët kryesorë. Leo Messi është favoriti i padiskutueshëm dhe konkurrenti i tij k
Kompanitë e basteve/ Van Dijk favorit për Topin e Artë Pas Fabio Cannavaros në vitin 2006, Topin e Artë mund ta fitojë sërish një mbrojtës. Janë të bindura për këtë kompani
Formacionet zyrtare të finales së Ligës së Kombeve, Portugali-Holandë Do të startojë në orën 20:45, finalja e Ligës së Kombëve, mes Portugalisë dhe Holandës. Të dy skuadrat do të kërkojnë të